Skoči na vsebino

HARMONIKAŠI


bajkr88

Priporočene objave

A je še kšn kle k igra al pa se uči frajtonarco,.. js se neki matram pa me zanima če nas je velik tuki, al sem sam :P no če se kdo najde naj kaj napiše ane :D aja fajn bi blo če še slikco harmonke prlimate al pa vsaj kej poveste... :Pharmonika.gif Zavriskaj!

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super vsaj eden :D ja js mam B,ES,AS... men osebno ma lep zvok, je pa železnikova. evo še ena slikca ... bo pa zdej u kratkem še midi sistem gor, bom pol še kšno sliko naredu :)

hrmonka.png

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa ramonika je :) js sm mal začev špilat k sm biu str ene 13, me je stric neki učiu... pol me je pa kr hitr vse minil in nism več let nč špilu. No zdej me je pa spet začela zanimat tko da skor vsak dan mal drgnem :D drgač mam zdej un program za učit harmonko in se da tud prek tisga neki naučit.. a se je še kdo s tistm programom učiu???

nasledni komad bi se pa rd naučiu tale... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker program od Goterja al LTK? Probu sm sam LTK, sam mam še zmer rajš da hodm k enmu da me uči... :D

ltk... ja to je bolš da te uči , sm tud kar stane vretn..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 10€ na uro...Pa je dost bolš, naprimer nauči te določenih prijemov k jih sam neb nkol pogruntu...pol k se učiš stega programa pa preveč skačeš po tipkovnci, prsti štrlijo...pa zgleda smešn k igraš :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Uffff lepo bi bilo videt v živo šopek motoristov (tud kake motoristke ) s frajtonarico vred ko na motorju igrajo našo domačo slovensko V DOLINI TIHI......

od nikoli pozabljenega Lojzeta Slaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!