Skoči na vsebino

problemi z elektriko


blazss

Priporočene objave

torej ko prižgem gilero runner 08 in je v prostem teku smerniki utripajo normalno,levi desni.....koker dam pa na plin pa smerniki samo gorijo in nič ne utripajo.....in tudi števec včasih zamrzne in ne kaže točno...električar je rekel da je šla komplet elektronika da me preide okoli 150eur z delom in materialom.mislim da se da zadevo rešit ceneje....je imel kdo podobne težave...hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ko prižgem gilero runner 08 in je v prostem teku smerniki utripajo normalno,levi desni.....koker dam pa na plin pa smerniki samo gorijo in nič ne utripajo.....in tudi števec včasih zamrzne in ne kaže točno...električar je rekel da je šla komplet elektronika da me preide okoli 150eur z delom in materialom.mislim da se da zadevo rešit ceneje....je imel kdo podobne težave...hvala za nasvete.

Seas.

Verjetno nek problem na ključavnici...odpri sprednji del in poglej/preveri ključavnico ali pa pač kable od tam naprej.

Opisano težavo ponavadi povzroča slab kontak nekje na glavni povezavi.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha na to nisem pomislil,sem pa pomislil da bi znala kakšna masa zafrkavat...hvala za naswet...aja pa še to ne wem če sem omenil....včasih zamrzne displaj pa kazalec za obrate tudi...in ko ugasnem motor še vedno vse gori...tko da morm pol kabl na akomulatorju odvit da ugasne....sj ne moreš verjet.hvala za nasvet...obvestim če se je težava odpravla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!