Skoči na vsebino

Peskovnik umetnice51


Priporočene objave

zdj pa res kaj razumeš.... domače kure nesejo domača jajca.... drugih jajc pa zaenkrat ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj pa res kaj razumeš.... domače kure nesejo domača jajca.... drugih jajc pa zaenkrat ni

Ja da boš mela še druga jajca moraš pa sama kaj naredit za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja anči res je z obema nogama sem na zemlji.... dons je še šajtga-karjola občutila mojo moč,ji je en šrauf odletu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...anči najprej moram očala dobit da ga najdem u travi...ker ne vidim ravn najbolje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči raje mi dostavi kaj bolj uporabnega....šajtrgo krompirja, pa bučk in korenjev se ne bi branila........ :lol:

Popravljeno . Popravil umetnica51
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči raje mi dostavi kaj bolj uporabnega....šajtrgo krompirja, pa bučk in korenjev se ne bi branila........ :lol:

Z šajtrgo si ne boš nč pomagala! Krompjr boš prej pršla pomagat pobirat! Korenček je še mali,tanek-SUŠA! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči ubistvu si mal falila...... mestna kmetica sm zdj..... z biseri na japonkah :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za stavek Sash.....torej s ptico u laseh ponavljaš že non stop...enkrat te bo hp2 res utopu v žlici vode :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!