Skoči na vsebino

Peskovnik umetnice51


Priporočene objave

anči ni mi jasno...kaj ima prah veze tuki :?

ups anči ko boš jutr tole brala......... pozabila tud tebi sporočiti, da sem srečno prispela :blush: ...in da je Poreč zgubu vrednost..... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........... SLABO VIDIM na blizu...MORAM K OKOLISTU ....pa blešči se mi pri xy66

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........... SLABO VIDIM na blizu...MORAM K OKOLISTU ....pa blešči se mi pri xy66

Ja tuki

ti pa ne morem pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xy66 nauč se gledati s srcem...če slučajn enkrat ne boš ravn dobr vidu.... tko k jest :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xy66 nauč se gledati s srcem...če slučajn enkrat ne boš ravn dobr vidu.... tko k jest :lol:

Jaz vedno gledam s srcem. A ne opaziš? Pol pa sigurno ne gledaš s srcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči ni mi jasno...kaj ima prah veze tuki :?

ups anči ko boš jutr tole brala......... pozabila tud tebi sporočiti, da sem srečno prispela :blush: ...in da je Poreč zgubu vrednost..... :xx:

Kaj je izgubu Poroč-vrednost? Po mojem prej nedoužnost,kot.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč je nedolžnost že zdavni zgubu.... je pa za tri dni padla njegova vrednost ker je bilo opojne substance koktajlev mal preveč.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč je nedolžnost že zdavni zgubu.... je pa za tri dni padla njegova vrednost ker je bilo opojne substance koktajlev mal preveč.....

Pa kaj ste mešale z peskom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze anči pesek..... važno je, da bedra niso več čist podobna jogurtu..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica, kako spijo konji, oziroma v kakšnem položaju, da moja mama slučajno ne "filozofira" ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma smo imeli na desetine kobil v štali in imela sm to čast opaziti, da so kobile res izjemne.....in stojijo ko spijo

...in res še enkrat Roberto kobile spijo stoje.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri odraslih konjih to načeloma velja, medtem ko žrebeta rada in pogosto spijo leže

tocn tko, pri nas kobilca je stala, mulca sta pa oba lezala....kot mrtva noge stegnjene naprej in je blo to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem smo imeli pa pri nas extra lenobe, ker so vsi radi ležali. Ta stari in ta mladi konji brez izjeme.

Drži pa, da nezauplivega konja ne boš ujel ležečega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 neki priznam.... Konje...ups kobile sem ponavad videla v stoječem položaju okrog 5 zjutraj... Preden sem šla na šiht... po tem še danes sklepam, da naše kobile stojijo celo noč... Je pa res da je blizu štale od soseda wc... pa še sm in tja je kak sosed musko vrtel ponoči....

Zaključek. Kobile...naše...STOJIJO VSO NOČ :glare:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gangy a ni res,tolk joče da rabi neki +35,pa išče KOBILO :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jah prej je govorla da une 35- da meni, ona pa 35+.... ona zdej isce kobilo, moj je pa lih 35. hahahahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu Gangy vse čestitke...zdj veš zakaj sm na glas opevala da so 35+ greha vredni...... O:-) ....Fejst ženska si Gangy, bodi srečna kokr se da..... :worship:

Kar se pa kobil tiče, so tako luštne.... :wub: ...Pa sj anči ti to veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu Gangy vse čestitke...zdj veš zakaj sm na glas opevala da so 35+ greha vredni...... O:-) ....Fejst ženska si Gangy, bodi srečna kokr se da..... :worship:

Kar se pa kobil tiče, so tako luštne.... :wub: ...Pa sj anči ti to veš

haha ja huala umetnca...morm (morma) se enkrat res na une palačinke ktebi uglast...

sam tu se bo treba ze bat, ko je lih na moji / tvoji meji 35. let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!