Skoči na vsebino

Peskovnik umetnice51


Priporočene objave

ah Gangy ne še ti... vsaka ženska ve, da ne pipnem nobenga, k ni moj.... Pa matr Gangy ti si ja 10 let mlajša od mene :grim

Poleg tega pa množično bežijo pred mano... Leta? Jezik? Al pa malo moje prikrite žlehtnobe... :grrr

Bo treba kriterije spremenit.... al pa ostat še naprej zaprisežena svobodna teta umetnica u letih ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler na ves glas jamraš, da si pri 30 že stara in passe, ni čudno da bežijo :sleep2:

Evo Alla tuki pa celo jaz ostanem brez besed.... Prav imaš, bom manj jamrala..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

......in ko je šla anči nekega večera mimo MORSKIH VALOV...... je vstala cela primorska...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in ko je šla anči nekega večera mimo MORSKIH VALOV...... je vstala cela primorska...... :lol:

in smo zaigrali kolokolo.gifnato se u51 z svojo mafia.gifmafijoharmonika.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dokler na ves glas jamraš, da si pri 30 že stara in passe, ni čudno da bežijo :sleep2:

...Alla... k ti ne morem dat všečkota... te pa kušnem..... :004

... pa še kej druzga bi tut lahko napisala..... :evilgrin: :whistle: :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...u51 kaj si opešala al kej..... :mellow: :smoke:

Anči u remisiji sem...u mirovanju...zarad desne roke a ne..... ne morem več afen guncat skoz po tipkovnic.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...čuj anči skor sm zmrznila dons zutri v totem Mariboru...nobene dvojne pajkice me ne pogrejejo v tem mrazu... :unsure:

....razn nove bele skibucke ornk žgejo v noge.... :grrr :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva majo zdj tuki veze temperature.... štuhec in anči vidva skupaj sta za 300 stopinj... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem od kje vam take nizke temperatue, pr men je skoz 22 stopinj. Kar v mopedu ne pokurm gre pa v peč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!