Skoči na vsebino

Peskovnik umetnice51


Priporočene objave

Dobro jutro Robi še enkrat.... :lol:

Tuki sm, sam zdj bolj malo...ker sem več na novem šihtu novodobne agentke... :rolleyes:

Sam Bog pa ve, da bi raje spet vozila viličar ali bila pomožna mizarka, ker to najbolj obvladam... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.ker sem več na novem šihtu novodobne agentke... :rolleyes:

????? ,če ni skrivnost ...

Karkoli že je, ti vsaj veš, da imaš šiht, jaz pa še ne vem, kaj me sploh čaka ??? Tam kjer sem bil zaposlen in nazadnje celo napredoval, so skoraj prav vsi pozabili name ... Ne morem pa jih z meili ali telefonskimi klici opzarajati nase, če se sami ne spomnejo ... :surrender: :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi treba je preteklosti narediti konec in gledati naprej, proti novim ciljem, novim sanjam, službam, ki nas čakajo povsod....

Meni danes nič ne manjka, je pa res da se tebe Robi drži enaka volja do življenja in do dela....tako kot mene

Zato VERJEMI, da boš dobil morda še boljšo službo kot je bila prejšnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato VERJEMI, da boš dobil morda še boljšo službo kot je bila prejšnja...

Pozabila si na moj spomin, ki je zelooo pomanjkliv !!! Za kakršnokoli umsko delo sem na žalost neuporaben ... :surrender: Zato glede moje službene prihodnosti nisem prav nič optimističen !!!

Pravkar je Mihael Šumi povedel v F1. Na začetku prenosa je bil intervju z Alonsojem (?), ki je izjavil, da res ne razume zakaj se je Šumi vrnil v F1. Šumi je bil samo malo odsoten in v tem času se mu ni nič pripetilo, jaz pa sem odsoten že 2 "sezoni" in v tem času ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halllo Umetnica, ali se ti je zlomila ročka pri kangljici ... :OK: Tega nisem mislil resno !!! Želel sem te le povabiti, da se nam kaj oglasiš v novo oblikovanem forumu. Jaz sem takoj vse "obvladal". Seveda upam, da boš tudi ti ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Robi.

Ni se mi zlomila ročka pri kanglici... A enostavno sem mal pozabila na peskovnik...

Poleg tega sem zdaj na štajerskem, kufe kuham zdj kr sama ene 120 km stran od mojega bifeja...

A pridem upam nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica :inlove: , tudi ti si mi polepšala dan !!! Sem ti že mislil poslati sms, če je slučajno kaj narobe, toda na srečo sem prej pokukal še sem ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vse pripomočke so pokradli, ker umetnica ne stražari tu sad.gif Le kam se je šla zaj igrat :?

čuj isarajli zdaj se na štajerskem s pivički igram..... in se učim razumeti štajerce :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj isarajli zdaj se na štajerskem s pivički igram..... in se učim razumeti štajerce :lol:

MATI:

Čuj sine, pojdi po dve pivi f hladilnik !

SIN:

Mati, samo ena je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj nea mi govori ..... čuj nea ti mene... čuj ka si ti nor?

...včasih se res težko razumemo, a več ga štajerci spijejo bolj me razumejo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

minilo je skor pol leta... kdo bi verjel da se bom udomačila med štajerci....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hahaaaaa mimaza...

...no največje presenečenje so bili tam Pod skalco v Kamniku...4 motosvetovci...dva celo na motorju kljub dežju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

u51 a sedaj fehtaš AL FUKAŠ v tem peskovniku :lol: .)

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaaaaa mimaza...

...no največje presenečenje so bili tam Pod skalco v Kamniku...4 motosvetovci...dva celo na motorju kljub dežju

sj ni blo nobenga dežja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš greh je trmoglav in spoved bojazljiva

in mastno si jo vsak preplačati pusti..

nato pa brž domov, v tirnico prejšnjih dni,

meneč, da podel jok vse madeže umije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u51 a sedaj fehtaš AL FUKAŠ v tem peskovniku :lol: .)

SJ SKOZ FEHTAM.... :devil: sam kaj ko sm u letih....pr 30+ je zdj 70% manj zanimanja... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči pr 30+ si želim še veliko F-ukov ...vse do 100 leta .... :beer2: ...zdj pa malo misl s tisto črno dolgolaso primorsko čupo in z dvema melonama....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SJ SKOZ FEHTAM.... :devil: sam kaj ko sm u letih....pr 30+ je zdj 70% manj zanimanja... :slap:

Pa zmeri manj ga bo :grim ...ko pa enkrat prideš v moja leta je pa spet vse drugač :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miliy če je ta prau moški...potem je posteljna telovadba zagarantirana še kakih 100 let naprej ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!