Skoči na vsebino

Peskovnik umetnice51


Priporočene objave

hmmmm...

:whistle:

Sigurno so sramežljivi in zato ne pridejo nikoli več. So pa res ful čudni.

Ti dam ti dam...... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umetnica51: sam res, telhj ce pridejo sam 1x in nikoli vec, ti jih prestrasiš, al pa so ornk čudni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narava mi je dala par uses in par oci.

Stiri price, da je res bombon, kar si zeli.

Noce plesanja do zore z vrtnico v zobeh.

Noce jastoga na zaru, tepihov po tleh. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki niso zmenki...tuki se samo igra.... in če komu ni.... potem naj gre u FUK.... temo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol mi pa izpolni želj. Ne bojim se te vidt. Evo moja prva želja je da te vidim.

Bom naredila izjemo... Ker si bil včeraj tako prijazen, jaz pa tako nesramno naspidirana.... :closedeyes:

Da ob prvi priliki dobiš moj original čopič in podpis ... nedolgo nazaj si ga je zaslužil samo lajbn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom naredila izjemo... Ker si bil včeraj tako prijazen, jaz pa tako nesramno naspidirana.... :closedeyes:

Da ob prvi priliki dobiš moj original čopič in podpis ... nedolgo nazaj si ga je zaslužil samo lajbn....

Ja super. :OK: :yes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov pa mi dej,... :OK:

Umetnica se je tko skrila.

Ne skačem jst v njeno zelje :grrr je napisala malo nžje da kdor želi,nej gre v F.. temo :kva1: lahko da ti bo tam dala,probej :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm tudi za tebe bomo podpisali peticijo..da ti spremenijo nick v Radodajka..:P

(zdaj bo metnica bezljala s svojimi čopiči in pleskala sporočila ker jei smetimo temo :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Sash kaj bi ti rad... batine.... mene bi preimenoval u potrebinico51 ...anči pa u radodajko....

Jest bi pa tebe Sash preimenovala in upregla direkt u vlečnega konja.... ki bi ga z velikim veseljem vlekli obe z anči :glare: ...a ne anči :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, U51/anči, daj mi, daj,

ko rečem: 1, 2, 3,

daj klobase mastne i špricer veliki!

Hej, U51/anči, daj mi, daj,

ko rečem: 1, 2, 3,

daj srce mi svoje in poljubi me ti! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Sash kaj bi ti rad... batine.... mene bi preimenoval u potrebinico51 ...anči pa u radodajko....

Jest bi pa tebe Sash preimenovala in upregla direkt u vlečnega konja.... ki bi ga z velikim veseljem vlekli obe z anči :glare: ...a ne anči :grrr

Kaj si ti tinto pila u51,da bi jst njega vlekla :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti tinto pila u51,da bi jst njega vlekla :BUA:

anči jest sm mislila da bi Sasha vpregle in vlekle :lol: .... ne pa samo vlekle... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo pa mlatili slamo drugače..upam da bo visokost razumela..je namenjeno njej...

Spati, z luno v enem očesu in s soncem v drugem,

z ljubeznijo v ustih, z lepo ptico v laseh....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sash si bil ti morda Prešeren ali Gregorčič...v skrajni sili pa lahko tudi Desa Muck??? :? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Komendi na mostu je stal domobran, na roke ga metov mu je nesu postran.

HA HA HA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm v Komendi na mostu....stavek z globokim sporočilom...po večkratnem branju sem ga dojel in zdaj vem kaj sporoča....

vse zvezde neba v enem poljubu na oči....vse poljube v eni zvezdi na usta na mostu v Komendi....Lepo..pohvalno..čudovita prvotna prispodoba..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej BLACK in Sash vidva malo manj dramatizirajta na suho .....

U Komendi ni nič spolzkega narejeno na mostu, ker so mostovi preveč videni... :?:nono: .......k večjemu kje drugje.... :devil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!