Skoči na vsebino

Renault clio


nikalan

Priporočene objave

Torej pišem na tej strani zaradi cliota 1.2 16v ali 1.4 16v.Zanima me če je kdo lastnik tega avtomobila letnik 01 do 2004...ali imajo razen vžigalnih tuljav še kake tehnične napake v zvezo motorjem ali podvozjem....kake je poraba ter na kaj bi moral biti pazljiv pri kupovanju tega avtomobila....hvala za informacije.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej pišem na tej strani zaradi cliota 1.2 16v ali 1.4 16v.Zanima me če je kdo lastnik tega avtomobila letnik 01 do 2004...ali imajo razen vžigalnih tuljav še kake tehnične napake v zvezo motorjem ali podvozjem....kake je poraba ter na kaj bi moral biti pazljiv pri kupovanju tega avtomobila....hvala za informacije.lp

Pri avtu 7 ++ let moraš biti pazljiv na vse še sploh če je 16V in zgonjen,poraba bo sigurno najmanjši strošek sicer pa o vsem vprašaj prodajalca in nepozabi na servisno knjigo + račune o popravilih,kaj je bilo že menjano npr:zavore,zobati jermen,sklopka,zavorno olje,izpušni sistem,kdaj je naslednji tehnični itd.itd. in nato šele koliko ima porabo"olja" in goriva !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lastnik pred 10imi leti 1.4 16v in edina težava so bile vžigalne tuljave, čeprav dvomim, da je od 02 letnika ta težava ostala neodpravljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant prodaja tega: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_AVTO/ad.asp?ID=5109608&show=1

Težava je bila edino z vžigalnimi tuljavami in še to redko. Drugih težav ni bilo, redni servisi in je to to, avto je bil vožen na daljše relacije. Pelje se res lepo, sploh nimaš občutka, da si v majhnem avtu. Z avtom je bilo vedno lepo delano in ni "zgonjen", ker je fant kar se tiče avtov, motorjev in vsega nasplošno mogoče kar malo preveč skrben in mora biti vse tipi top...zato s stvarmi ravna kot je treba.

Edini problem je ta, da se prodaja zdaj in ne čez eno leto, da bi ga jaz kupila :closedeyes: No ja, pač se rabi večji avto zdaj :closedeyes:

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant prodaja tega: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_AVTO/ad.asp?ID=5109608&show=1

Težava je bila edino z vžigalnimi tuljavami in še to redko. Drugih težav ni bilo, redni servisi in je to to, avto je bil vožen na daljše relacije. Pelje se res lepo, sploh nimaš občutka, da si v majhnem avtu. Z avtom je bilo vedno lepo delano in ni "zgonjen", ker je fant kar se tiče avtov, motorjev in vsega nasplošno mogoče kar malo preveč skrben in mora biti vse tipi top...zato s stvarmi ravna kot je treba.

Edini problem je ta, da se prodaja zdaj in ne čez eno leto, da bi ga jaz kupila :closedeyes: No ja, pač se rabi večji avto zdaj :closedeyes:

to si pa zdaj napisala kot da je poročen pa ima ženo nosečo....sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da sem od vseh avtov imel največ cliotov .

Večina jih je bila slabo servisirana, nevzdrževana...

Prvi serija cliota so bli zakon le rjaveli so preveč, druga malo slabši in rjaveli so preveč, tretji še malo slabši( sploh dizel) in rjaveli so preveč, četrti se bo še pa pokazali. Clio je neko ljudsko vozilo ,kot golf. Če bi hotu naštet vse napake, ki sem jih pri cliotih opazu, bi moral pozno spat. Clio se kvari, kot večina avtov (razen audia :P) dele dobiš povsod :), 1.4 16V je za moje pojme najboljša izbira, lak pa naletiš tud na slab primerek .). Noben clio mi ni žrl pod 6 litrov, je pa res da mam mal težjo nogo :yes:.

Jaz pa clio ne grema skup,sma si precej različna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!