Skoči na vsebino

POZOR -RADAR v SLO. KONJICAH


Pervy

Priporočene objave

v centru slovenskih konjic nasproti policije (pri avtobusni oz. med prvim in drugim semaforjem iz MB smeri) so nasi "prijatli" prejsni teden namontirali stacionarni radar, ki veselo slika. prekleta kovinska skatla ob cesti ima verjetno tudi mojo sliko ker sem se peljal mimo kake 2 uri po montazi in nisem vedel!!!

vglavnem pazite ker se denar da DOSTI boljse porabit.

aja za omejitev nisem siguren ce je 40 ali 50.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem tocno. mislim da celo v obe smeri. sam nisem videl kiste (ko sem peljal mimo)in sem samo slisal da je. sicer pa bom kmalu vedel ce slika iz LJ smeri (shit!).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, ko pade noc, se dobite s prjatli, zakrijete tablice na motrjih in štancate fotke.

TOCNO TO, MISLIM DA BI GA HITRO POSPRAVILI SAJ NITI ZA FILM IN SLIKE NEBI DOBILI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ima takšno idejo marsikdo -- zato pa so postavli radar nasproti pekarne...

Verjetno imajo dva samo za to zaposlena, da cez okno špegata ce se kdo znaša nad škatlo...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem z zakritimi tablicami.

No ja koliko pa je zr-7 na tistem obmocju, oz motor(ce je tvoj) tudi brez tablic je slaba krinka.

Moped mogoce. Al pa lovska puška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj peljal iz smeri Maribora proti Celju skozi SK in iskal tisti radar. Ker nisem nic videl, sem obrnil, peljal nazaj, še enkrat obrnil in ... še vedno nic našel. Bo treba enkrat iti peš ter dobro prevohati relacijo med semaforjema.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no baje je nekje v zraku, bom jutri pogledal, sicer pa me to ne skrbi vec tako ker je predvcerajsnim bela vektra lepo "posnela" 10 km moje voznje!

MOBILNI RADAR SUCKS!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in koliko bo to stalo?

-----------

at 200 mph you have no friends

za zacetek 7500 sit (polovica od 15.000), pol pa 3 do 5 pik (verjetno 5) in nad 50.000 sit (odvisno od sodnika).

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

Fantje in dekleta!Verjemite meni, ker poznam zadevo:če vas slika taka kišta in če vas takoj za tem ne ustavijo, ste zmagali na celi črti!Dobro ste slišali, luknja v zakonu.Prvič sploh ne rabite povedat kdo je vaš motor vozil (mislim da je 214čl.zvcp-nisem ziher), če pa že poveste, pa povejte da je motor vozil Mičo Muriqi iz titove ceste 45 iz Beograda, ZRJ!!!Pa naj tja pošljejo!!!Vi pa ne boste kaznovani, saj ne odgovarjate za prekrške ki so jih storili drugi!

Točno tako! Samo potem se pa ne čuditi, ko te bodo začeli ustavljati povsod, kjer te bodo lahko (pač rutinske kontrole dokumentov). To zna biti še posebej boleče, če živiš v kakšnem manjšem kraju, kjer se skoraj vsi poznajo med seboj (npr. v Slovenskih Konjicah).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Točno tako! Samo potem se pa ne čuditi, ko te bodo začeli ustavljati povsod, kjer te bodo lahko (pač rutinske kontrole dokumentov). To zna biti še posebej boleče, če živiš v kakšnem manjšem kraju, kjer se skoraj vsi poznajo med seboj (npr. v Slovenskih Konjicah).

lp Easyrider

Ja, to je pa že druga zgodba.Od tod naprej si pa na svojem...pa vso srečo

Edited by - Perla on 29/08/2001 13:54:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, marsikgo pade na te fore, ker ne ve in plača!V vsakem primeru dati ugovor na plačilni nalog ali na predlog SP oz. odločbo-če je bila zadeva speljana po hitrem postopku in nato si šele zmagal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!