Skoči na vsebino

Kupovanje:Aprilia Sportcity one,Aprilia SR 50 R,Gilera Runner,Piaggio


Sport Driver

Priporočene objave

Spomladi začnem delati izpit za 50 ccm motor in zato iščem kakšnega skuterja.Izbiram med temi:Aprilia Sportcity one,Aprilia SR 50 R,Gilera Runner,Piaggio NGR,Yamaha Aerox R.Zanim me katerega priporočate.Osebo mi je najbolj všeč Gilera Runner ki pa je polega Aprilie SR najdražja.Najbolj se zaenkrat nagiban k najcenješi opciji Aprili Sportcity.Sedaj me zanima če se izplača dati več in kateri od teh najbolj iztopa navzgor v kvaliteti, zanesljivosti itd.Se morda splača pogledati za kakšno rabljeno Gilero.Odprt sem še za dodatne predloge.Se opravičujem če je že odprta taka tema.

Hvala za pomoč že v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia Sportcity one,Aprilia SR 50 R,Gilera Runner,Piaggio NRG - vse iste mašine, izberi tistga ko ti je najlepši. zračno hlajen (maš opcijo pri NRGju in pa sportcity) gre malo manj.

Yamaha Aerox R - tut zelo dobra zadeva, samo je najmanjši od vseh teh & če si večji, oz. se bota velik dva vozla raj vzem kaj druga. pa še miljon jih je po sloveniji in ga js že zarad tega nebi vzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visok sem okoli 175 cm težak pa okoli 85 kg.Ima kakšen od teh kakšne zanane napake ali kaj takega.Me pa zanima zakaj je tako malo April sportcity rabljenih na prodaj.So tako dober da jih nobeden ne prodaja ali tako slabe da jih nobeden sploh ne kupi :D .Drugače mi je najlepša Gilera Runner ampak nevem če je vredna tega denarja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ampak sedaj izbiram bol ali manj med Aprilio Sportcity one in Gilero Runner.Zanima me kakšna je razlika med Gilero Runner SP in Gilero Runner RST ?

Pa še zanima me veše mnenje o tej Gilleri: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5085853 kjer je zbrisano napišite avto net.

Hvala.

Popravljeno . Popravil Sport Driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gilera all the way :D če maš le dnar. med SP in RST je razlika v barvi in nalepkah, ostali deli so enaki. za tega pa ne vem, pokliči in pejt pogledat. čeprav ne vem zakaj bi kupu in takoj prodaju naprej motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se splača čakati recimo do konca leta če bodo kakšne akcije ali ni pričakovati kakšnih akcij recimo v začetku leta 2012 znižanja cen motorjev iz leta 2011 ?Ali naj se zapodim za to Gillero dokler je še.Ker počam lahko se mi nikamor ne mudi.Drugače pa račun bi prenesel še kaj več kot 2,500 € samo glava pa težko ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.Če bo kakšno vprašanje se pa spet javim.Sedaj spremljam (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in spletne strani za akcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa Peugeot Speedfight 3 ?Ali se sploh prodaja v Sloveniji,glede na to da nikjer ne najdem cenikov za Slovenijo.Zanima me zanesljivost v primerjavi z Italjani.Pa če ima kdo link od cenik za naš trg če sploh obstaja.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Peugeota sm slišal čisto preveč kritik, zato ti ga odsvetujem :)

Glede ostalih skuterjev bi se pa jst odločal med Piaggiovimi modeli, ker so malo cenejši. Meni osebno je že Piaggio NRG (~2.000€) kar drag in sem se raje odločil za Piaggio Typhoon (1.650€). Verjetno ga grem kupit že jutri :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Peugeota sm slišal čisto preveč kritik, zato ti ga odsvetujem :)

Glede ostalih skuterjev bi se pa jst odločal med Piaggiovimi modeli, ker so malo cenejši. Meni osebno je že Piaggio NRG (~2.000€) kar drag in sem se raje odločil za Piaggio Typhoon (1.650€). Verjetno ga grem kupit že jutri :D

LP

Typhon mi ni všeč.Glede na ceno se najbolj nagibam k Aprili Sportcity ,saj je najcenejša ki mi je všeč, mi pa tudi 200 € ne predstavlja neke razlike.Pa še to me zanima kje so servisi za Aprilie ?So tudi pooblaščeni serviserji Fiatov glede na to da jih zatopa avto Triglav ?Hvala za pomoč.

PS.mnenja zbiram še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ je servisna mreža. Če potrebuješ tudi prodajno mrežo, samo klikni željeno na levi strani.

To sem gledal ampak me zanima če je možno da bi delali servise tudi na Fiatovem Servisu,ki ga imamo v bližini .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še vedno me zanima če se prodaja Peugeot Speedfight 3 pri nas.Na avto netu jih ni cenikov tudi ne najdem.

Prosim za kakšno pomoč !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšna je razlika med Aprilio Sportcity ONE in Piaggom Typhoonom ?Predvsem motor (katere firme je,kako zansljiv je ...).

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem omenil v drugi temi, lahko uredim nakup novega skuterja (50-500ccm) po znizani ceni pri PVGju, ker so mi nekaj denarja dolzni in bom tako najhitreje prisel do denarja....ce ta zanima kak motor pri njih, me lahko kontaktiras in se dogovorimo..

btw: kar se tice popustov pri takih prodajalcih ob koncu sezone, je pa tako da so ponavadi le stari modeli in tisti, ki ne gredo dobro v prodajo (in imajo veliko zalogo) - se spomnim lani beverly in nexus nista bila nic znizana, scarabeo pa se mi zdi, da je bil celo se drazji (za druge modele ne vem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!