Skoči na vsebino

gilera runner 50 2010


luka7bmx

Priporočene objave

Živjo.

mam runerco 50 sp 2010 letnik mam 4200 km. začela mi je mal štekat pri speljevanju. rabu bi par nasvetov za predelat motor ker mam prb 100kg pa če pelm zadi še punco nikamor negre. predelu bi za ene 500-750€ kaj nej zamenam. je pa berz blokad in leti tm ene 65km/h. rd bi da gre saj ene 80 če sva 2 gor.

a je to sploh mogoče pa če mi en napiše seznam stvari za zamenat. pa u klan ce pa skor tko k če bi šou z beciklom. pa še če ve kdo kam za skrit tist gumb za blokado motorja. k kle pr ns je dost murje.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo.

mam runerco 50 sp 2010 letnik mam 4200 km. začela mi je mal štekat pri speljevanju. rabu bi par nasvetov za predelat motor ker mam prb 100kg pa če pelm zadi še punco nikamor negre. predelu bi za ene 500-750€ kaj nej zamenam. je pa berz blokad in leti tm ene 65km/h. rd bi da gre saj ene 80 če sva 2 gor.

a je to sploh mogoče pa če mi en napiše seznam stvari za zamenat. pa u klan ce pa skor tko k če bi šou z beciklom. pa še če ve kdo kam za skrit tist gumb za blokado motorja. k kle pr ns je dost murje.

hvala

70kit, drugo gred, poštimat variator, sklopko, jermen, večji ferg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!