Skoči na vsebino

gostitelj na primorskem


norc 16

Priporočene objave

Zdravo

Upam da nisem preveč falil teme ampak sem se odločil da vseeno objavim, ker me že malo čas priganja. Na stvari je tako da sem se odločil da jutri z kolegom skočima do slo obale se tam vržema v morje in proti večeru nazaj proti domu. Zdaj me pa zanima če bi bilo kdo tako prijazen da bi se lahko pri njemu preoblekla in pustila opremo. Proti večeru pa jo poberema in častima pijačo.

Če se nebo javila nobena oseba pa me zanima kam vi odložite opremo ko se zapeljete do morja.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Upam da nisem preveč falil teme ampak sem se odločil da vseeno objavim, ker me že malo čas priganja. Na stvari je tako da sem se odločil da jutri z kolegom skočima do slo obale se tam vržema v morje in proti večeru nazaj proti domu. Zdaj me pa zanima če bi bilo kdo tako prijazen da bi se lahko pri njemu preoblekla in pustila opremo. Proti večeru pa jo poberema in častima pijačo.

Če se nebo javila nobena oseba pa me zanima kam vi odložite opremo ko se zapeljete do morja.

Lep pozdrav

Jaz jo običajno pustim v gostilni v kateri potem tudi nekaj pojem. Lahko kakšen lokal............

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kakšni uri bosta na obali in kam točno bi šla?

okrog 12 ure. Nama je vseeno kateri del obale, sma tudi pripravljena naredit kaki meter brez opreme. Daj javi mi na telefonsko 031/762-226.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo običajno pustim v gostilni v kateri potem tudi nekaj pojem. Lahko kakšen lokal............

lp

Imaš srečo, posluh, ali pa potrpežljivo publiko.

(Če bi jaz pel v gostilni, bi verjetno najprej vsi ušli, pol bi pa še mene ven fu...):evilgrin:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš srečo, posluh, ali pa potrpežljivo publiko.

(Če bi jaz pel v gostilni, bi verjetno najprej vsi ušli, pol bi pa še mene ven fu...):evilgrin:

rrrr

:lol: misl da je hotel povedat, da v tisti gostilni tudi kaj prigrizne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš srečo, posluh, ali pa potrpežljivo publiko.

(Če bi jaz pel v gostilni, bi verjetno najprej vsi ušli, pol bi pa še mene ven fu...):evilgrin:

rrrr

Ja hrana, pijača...:kva2: :kva2: :kva2::lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kakšni uri bosta na obali in kam točno bi šla?

Ekola enodneven izlet uspel v nulo na koncu dneva se je naštelo 623km. Še enkrat pa se tukaj zahvaljujem "creatin-u" kateri nama je priskočil na pomoč in omogočil hrambo opreme, ter nama jo kasneje tudi dostavil na dogovorjeno mesto.

Tema se lahko izbriše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!