Skoči na vsebino

Kontejner


gizmOkak

Priporočene objave

Sem prebrskal cel brskalnik, pa očitno ni še te teme...

Iz familjarnih razlogov je prišlo do tega, da garaža ne bo več v naši lasti (delitev premoženja), zatorej moj in bratov moped, avto, in veliko ostale šare nima več strehe nad glavo :surrender:

Prva stvar, ki mi je padla na pamet je kontejner, tak kot jih imajo na velikih ladjah za transport. Ne rabim popolnoma nobenega luksuznega bivalnega ali karkoli tega. Samo enostaven kontejner, ki ga bom postavil na tla in v njem imel 2 motorja, na koncu delovni pult, na stropu dve luči, nekje pa še vso šaro :) avto bo pač zunaj (sem se sprijaznu s tem)

Kje se to nabavi najceneje, ne rabim novega??? Ima kdo izkušnje s temi zadevami, prevozi, cene, kje, kako, kam ipd? Gledam pa te ki so 6x2x2m al tam nekje. Ne rabim unega ki je 4,5m in tudi ne unega 12m :) Če že, bi 2 kosa 6m pa jih skup sešvasam po dolžini, di mi rata vn 6x4m :D

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

rabljene kontejnerje se da komot kupit...ta mali - meri v dolžino malo manj kot 6 metrov pride rabljen tam nekje med 1000 in 1500 eur. Običajno res gre za stare ladijske kontejnerje-so povsem solidne zadeve, ki jih na ladjah zaradi dotrajanosti ne morejo več uporabljat, na kopnem so pa še čist uporabni.

Mam en kontakt, kjer lahko preverim ali je kak na voljo...ti javim jutri, ko bom v službi :)

Popravljeno . Popravil urssa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom hvaležen. Hvala za pomoč.

Se mi zdijo pa te cene čudo božje... Dobi se jih rabljene, nove, kakorkoli za razpon od 400 do 2000€.

samo glede na to, da so za 1500€ na voljo montažne garaže , se mi zdi 1500 za rabljen kontejner 3x preveč :) Se bom pa vsekakor pozanimal.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!