Skoči na vsebino

alkotest za enkratno uporabo


trojan69

Priporočene objave

Kje se dajo kupi alkotesti za enkratno uporabo? Zlo pripravna zadeva za kakšne žure, motozbore itd. Pred kakšnim letom se jih dobil na motobumu, pa mi jih je zmanjkalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dajo kupi alkotesti za enkratno uporabo? Zlo pripravna zadeva za kakšne žure, motozbore itd. Pred kakšnim letom se jih dobil na motobumu, pa mi jih je zmanjkalo...

Beležko + svincnik,ce si nemores zapomnit koliko spijes !:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je bol za zjutri, ko se odpravlaš iz zbora, žurke. če maš dost velik zavg se zna čist brez problema zgodit, da ga napihaš po 8 urah spanja.

Skratka: kako je pa z temi žepnimi alkotesti? V lekarni sem vprašu, pa majo eno zadevo za 16eur. Ampak kolikor sem slišal so te zadeve popolnoma netočne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je bol za zjutri, ko se odpravlaš iz zbora, žurke. če maš dost velik zavg se zna čist brez problema zgodit, da ga napihaš po 8 urah spanja.

Skratka: kako je pa z temi žepnimi alkotesti? V lekarni sem vprašu, pa majo eno zadevo za 16eur. Ampak kolikor sem slišal so te zadeve popolnoma netočne.

Če si okajen na 24 ur zgubiš vse na 12 ur 1/2 na 6 ur 1/4 na 3 ure 1/8 in si spet lahko izračunaš !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si okajen na 24 ur zgubiš vse na 12 ur 1/2 na 6 ur 1/4 na 3 ure 1/8 in si spet lahko izračunaš !

Ne, na 24 ur zgubiš samo cirka 2,4 promila ... če imaš 100% delujoč organizem ... ampak psihološko si pa še vedno neprimeren za na cesto ... (večkrat preverjeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, na 24 ur zgubiš samo cirka 2,4 promila ... če imaš 100% delujoč organizem ... ampak psihološko si pa še vedno neprimeren za na cesto ... (večkrat preverjeno).

če bibilo to čisto res , potem bi bilo v slo več letal v zraku kot vozil na cesti..

kolikor se bil seznanjen se čas izločanja podaljšuje glede na popito količino ..malo pivo 45min...2 mali pivi v 30 min razmaku pa že cca 2h do ničle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bibilo to čisto res , potem bi bilo v slo več letal v zraku kot vozil na cesti..

kolikor se bil seznanjen se čas izločanja podaljšuje glede na popito količino ..malo pivo 45min...2 mali pivi v 30 min razmaku pa že cca 2h do ničle...

V povprečju pa 0,1 promila na uro ... tako pravijo ... no, ko sem bil nabasan čez 2 promila, sem šele po 48 urah bil primeren za volan, za balanco pa še pozneje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od teže, tolerance za alkohol, hrane, starosti itd... Glede psihičnega stanja se pa strinjam. Se mi je pa zgodilo, da sm se čist OK počutu po prespani noči, popolnoma trezen in proseben...ampak glej ga zlomka, se je palčka na alkotestu obarvalka zeleno krepo nad mejo. Tko da se pomoje splača met en prenosen alkotest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od teže, tolerance za alkohol, hrane, starosti itd... Glede psihičnega stanja se pa strinjam. Se mi je pa zgodilo, da sm se čist OK počutu po prespani noči, popolnoma trezen in proseben...ampak glej ga zlomka, se je palčka na alkotestu obarvalka zeleno krepo nad mejo. Tko da se pomoje splača met en prenosen alkotest...

težek si dost...nimaš nobene tolerance do alkota...star nisi... e lahko da je bila kislina od odojka... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

podobnega sem imel jaz. samo da si pihal v balonček pa potem iztisnil zrak skozi cevko. Tale zgleda OK, sam kolk je kej natančen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobnega sem imel jaz. samo da si pihal v balonček pa potem iztisnil zrak skozi cevko. Tale zgleda OK, sam kolk je kej natančen...

pihneš skozi njega in potem greš do prvega policaja in ga prosiš za test ... primerjalna umetnost..

druga možnost : prosi v dobro vseh nas zavod za varstvo potrošnikov če lahko sfehtajo polcaje namest tebe ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe. kokr jst vem, dela Zavod predvsem za svoje člane, policija pa ne vem kako radevlolje "izposoja" svoje aparate :)

trojan69, kot sem slišal je tudi policija včasih imela podobne alkotesterje - sej mislm, da je sistem v obeh enak, le da ta zgleda bolj preprost in prenosen brez tistega balončka. jst iščem alkotesterje za dogodek, ki ga organiziramo. me pa zanima, Trojan69, kakšne izkušnje si imel ti s tistimi alkotesterji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pihneš skozi njega in potem greš do prvega policaja in ga prosiš za test ... primerjalna umetnost..

druga možnost : prosi v dobro vseh nas zavod za varstvo potrošnikov če lahko sfehtajo polcaje namest tebe ...

Hehehe Thumper bom probu nažicat policaja, sam da mi ne bo tele izposoje mastno zaračunal :).

trojan69, kot sem slišal je tudi policija včasih imela podobne alkotesterje - sej mislm, da je sistem v obeh enak, le da ta zgleda bolj preprost in prenosen brez tistega balončka. jst iščem alkotesterje za dogodek, ki ga organiziramo. me pa zanima, Trojan69, kakšne izkušnje si imel ti s tistimi alkotesterji?

Balonček je ubistvu polivinilasta vrečka, tako da ne zhavzame skoraj nič prostora. Tisti testerji so bli kar OK, baje tudi potrjeni z strani policije. Zagotovo pa bolj natančni kot poceni elektronski testerčki, ki so (vsaj v večini) popolnoma neuporabni.

Me je tak testerček tud že rešil pihanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jz sm 1x poskusla ta alkotest z vrečko, oz. sem porinla ta alkotest enemu,ki je spil ogromno količino alkohola....komaj je stal na nogah,da o drugih stvareh ne govorim :whistle: alkotest pa je pokazal da je še zmožen voziti avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!