Skoči na vsebino

Nova zastava in grb - DA ali NE ?


Nova zastava in grb - DA ali NE ?  

62 članov je glasovalo

  1. 1. Nova zastava in grb - DA ali NE ?

    • DA
      48
    • NE
      67
    • MI JE VSEENO
      10


Priporočene objave

Jst sem odločno proti. Zakaj bi spet zapravlal dnar. Nej tist dnar uporabjo za kekšne bl pomembne stvari :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega denarja ne moreš za kaj pametnega uporabiti, pa naj bi bilo to pametno karkoli že, ker tega prostega denarja enostavno ni. Bi ga bilo potrebno še z davki zbrati.

Ampak zastavo bi pa menjal, ker to, da imaš grb notri, ni bistvo zastave.

Zastava mora biti enostavna in na daleč razpoznavna. Zato so jih tudi včasih imeli, da je vojska v pravo smer letela. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končni rezultat po 48.749 televoting glasovih: 49% ZA in 51% PROTI

Ke ti to vidiš :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno zamenjati in dati kaj bolj prepoznavnega, saj imamo kar nekaj simbolov iz naše zgodovine, ki bi bili odlični za to. Predlogov je veliko. Med njimi je veliko dobrih. Mislim pa, da bi bilo najbolje, če bi stroka, zastavoslovje in grboslovje, na tem podelala in potem dala javnosti na vpogled najboljše izdelke. Kako bi se odločali za najboljšega, ne vem. Vem pa, da si je treba vzeti več časa kot so to storili pred 12 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je treba zamenjat pa nejbo kakšn motor gor npr tomos - potom bomo pa povsod razpoznavni pa še tomos bomo mogoče nazaj na noge spravil :D :twisted: :lol: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjati ob osamosvojitvi DA, sedaj je pa malo "hecno" menjati naše simbole.

In vprašanje je če bo menjava simbolov pripomogla k tem da nas ne bodo menjali s Slovakio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut men....

, če je bila tista s pravo zvezdo, katere kraki so segali do 1/3 v zgornje in spodnje polje in če je bila zvezda lepo rumeno obrobljena.

Je bilo žal videti dosti zmazkov s premajhnimi zvezdami. Največji frajerji so pa bili srbijanski hišniki, ki so SLO zastavo narobe obesili in so dobili svojo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......... pa naj se grejo solit :evil: :evil: !!!!!! Kaksna nova zastava, kaksen grb????? Sama debata me spominja na revcke, ki za dviganje samozavesti gredo k frizerju ali pa po nove cunje!!!!

Ce pa ze moramo bit prepoznavni pa predlagam:

-za zastavo roza barvo s tremi Smilyji z imidzem nasih "sester", pa se natepavajo se naj

-za grb predlagam alu felno BMW-ja M3, ovito z kicasto plasticno verizico rumene in zelene barve, na sredini felne naj bo kljuka Hörmann-ovih garaznih vrat, ob straneh pa se naj bodo usesa afriskega slona.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne bi dal telebajskov na zastavo :lol: :lol:

Ker telebajsek ni več predsednik države :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O,o, to se pa cestaki ne bomo strinjali, da si nam na zastavo obesil krosistične kramparce. Če hočeš mir v hiši, državi, nalepi gor še eno kolo s cestno gumo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravici povedano sem hotel svojo gumo dat na rjavo podlago - zemlja in cestnjaško gumo na sivo podlago - asfalt, pa sem ugotovil da nimam nobene slike samostojne gume cestnega mopeda, če imaš kaj, mi pošlji (te), pa bom popravil :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!