Skoči na vsebino

Registracija skuterja! Prosim za zelo hiter odgovor.


Fanttasy

Priporočene objave

Lep pozdrav.

Js bi pa prosu za en zelo hiter odgovor. Jutri imam namen it kupt nov skuter in me zanima, če ga lahko registreram na svoje ime ne glede na starost?

Star pa sem 14 let. Oktobra bom 15 ampak to mi zaenkrat nič ne pomaga :P

Popravljeno . Popravil Fanttasy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Js bi pa prosu za en zelo hiter odgovor. Jutri imam namen it kupt nov skuter in me zanima, če ga lahko registreram na svoje ime ne glede na starost?

Star pa sem 14 let. Oktobra bom 15 ampak to mi zaenkrat nič ne pomaga :P

Če novi zakon že drži,ga dokler nimaš izpita NEmoreš.Lahko pa da se motim,vprašaj na tehnični ali upravno enoto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če novi zakon že drži,ga dokler nimaš izpita NEmoreš.Lahko pa da se motim,vprašaj na tehnični ali upravno enoto :naughty:

Na AMZSjevi spletni strani ne piše nič o tem da potrebuješ izpit za registracijo, ne bom pa trdil da ga res ne potrebuješ. Moja povezava Se mi zdi da je šlo le za predlog za zakon ampak si pa ne upam trditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede registracije me zanima kaj moram gledati na AMZSjevi spletni strani.Ali Kolo z motorjem ali Motorno kolo(odprto).Zanima me izračun cene 1. registracije .Zanima me pa za 50 ccm skuter.Hvala.

Popravljeno . Popravil Sport Driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj raje registriraj na fotra, ki je čez 18 let star! Ker če si mladoleten potem boš ob prodaji še rabil potrdilo od države, da lahko prodaš skuter :S ! Zdej ne vem, kako je drugje vendar sem jaz moral it na center za socialno delo in tam dvignit potrdilo pa še stari je mogo it polek ! :S V glavnem sami problemi--> ti odsvetujem! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sebe ga ne moreš registrirat če nimaš izpita preverjeno, saj je hotel bratranec storiti isto ko je dobil avto, pa ni mogel ker še nima opravljenega izpita.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sebe ga ne moreš registrirat če nimaš izpita preverjeno, saj je hotel bratranec storiti isto ko je dobil avto, pa ni mogel ker še nima opravljenega izpita.

Lp

Aja :( Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!