Skoči na vsebino

platišča za prikolico


rudi7500

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Že vnaprej se opravičujem za mojo temo, vidim, da ne spada prav sem, pa vednra tudi ne vem, kam drugam bi jo dal oz. kje bi jo odprl.

Skratka, zanima me, če kdo ve, katera avtomobilska platišča bi pasala na kamp prikolico adria 450, letnik nekje okoli 80.

hvala lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Že vnaprej se opravičujem za mojo temo, vidim, da ne spada prav sem, pa vednra tudi ne vem, kam drugam bi jo dal oz. kje bi jo odprl.

Skratka, zanima me, če kdo ve, katera avtomobilska platišča bi pasala na kamp prikolico adria 450, letnik nekje okoli 80.

hvala lepa.

Na kakšnem forumu HONDA GOLDWING :devil:.

Bolj resno pa najbrž kar od dobre stare 101-ke, če se ne motim (pomeri diagonalo med vijaki!).

Ali pa poguglaj na temo "platišča za Adria 450"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ADRIA 450 je bila opremljena z zavornimi bobni, ki so imeli delilni krog za 4 vijake 98 mm (zelo redko 100 mm). Gume so bile 165-175/85 13 col. Različni delilni krog je bil posledica prilagajanja drugim trgom

Največkrat so bila primerna platišča od FIAT-a oz. Zastav.

Pri privijanju vijakov bodi pazljiv, da ne pretegneš navojev. Takrat je bilo to vrezano v odlitek iz sive litine bolj ... kvalitete. "leteče kolo" naredi ogromno škode pa še zavorni boben je zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Že vnaprej se opravičujem za mojo temo, vidim, da ne spada prav sem, pa vednra tudi ne vem, kam drugam bi jo dal oz. kje bi jo odprl.

Skratka, zanima me, če kdo ve, katera avtomobilska platišča bi pasala na kamp prikolico adria 450, letnik nekje okoli 80.

hvala lepa.

Fiat,renault,lancia,jaz furam slednje,sicer 14col :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Že vnaprej se opravičujem za mojo temo, vidim, da ne spada prav sem, pa vednra tudi ne vem, kam drugam bi jo dal oz. kje bi jo odprl.

Skratka, zanima me, če kdo ve, katera avtomobilska platišča bi pasala na kamp prikolico adria 450, letnik nekje okoli 80.

hvala lepa.

Ta platišča dobiš v Brežicah TPV še danes jih montirajo na vse lahke priklopnike do 750 Kg.Pred kratkim sem kupil prikolico za motorje in ima ravno taka platišča zraven so mi celo ponujali rezervno kolo komplet z pnevmatiko ! !:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!