Skoči na vsebino

Fiat UNO težave s črpalko!


Leteči

Priporočene objave

Živjo!

Težava je sledeča:

Imam avto fiat uno1.0 fire l 93.

Nagaja mi črpalka za bencin ali morda tudi kaj drugega.

Gre pa takole, ko bi rad avto vžgal dam kontakt in v tistemu trenutku zaslišiš črpalko ki se zalaufa in nato izklopi ko je mera polna :-) do tu vse prav toda ko obrnem ključ avto ne vžge oziroma če mu vzamem kontakt in še enkrat poskusim zagnati črpalko je ponavadi neuspešno.Slišim samo tk...........tk (verjetno kak rele) vmes manjka en bzzzzzz.

Če pa vžgem tako da ko dam kontakt ne čakam da bi se črpalka izklopila mi vžge skoraj normalno.

Aja pa še to, dogaja se le ko je avto mrzel in temperatura zraka manj od 5 stopinj.

Zdaj mi je mehanik rekel da je črpalka fuč (električna na rezervoarju) ampak močno dvomim saj če bi bila fuč pol avto podrugem sistemu ne bi vžgal.Sumim na kake bencinske filtre, elektriko, ali morda vodo v lajtengi.

Ker ta hec od črpalke pride cca 30 kSIT in ne bi rad dnar stran metal.

Tako če ima kdo kako idejo na plan z njo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je avto ejnšpric?

te črpalke zelo rade crkujejo pri manjših, starejših vbrizgancih, vzemi kako obnovljeno, če dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu bratu se je isto zgodilo pri Lancii Y-10 fire(isti letnik) . Črpalka pri bencinskem rezervoarju zelo rada crkne. Imaš pa srečo, ne rabiš kupiti originalne, paše pa tudi od kakega drugega Fiat-ovega modela (recimo Tipo 1.4). Če se znajdeš, jo dobiš za manj kot 1/3 cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je avto ejnšpric?  

te črpalke zelo rade crkujejo pri manjših, starejših vbrizgancih, vzemi kako obnovljeno, če dobiš

_________________

Mojemu bratu se je isto zgodilo pri Lancii Y-10 fire(isti letnik) . Črpalka pri bencinskem rezervoarju zelo rada crkne. Imaš pa srečo, ne rabiš kupiti originalne, paše pa tudi od kakega drugega Fiat-ovega modela (recimo Tipo 1.4). Če se znajdeš, jo dobiš za manj kot 1/3 cene.

Ma ja jajca od fiata, majo celo ejnšpric.Kje dobit obnovljeno.Sicer dosti te robe je v Salomoncu samo je lahko še slabša kot moja.

Bo pa treba nekaj ukrent ker je zagonska procedura čedalje daljša (tudi do 15min)

Originalna pride okoli 60kSIT (skor eno četrtino vrednosti avta), neoriginalna pa od 25-30kSIT

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ti ne vem povedat ker takih težav še nisem reševal, probaj dol potrgat iz kakšnega zaletenega avto, tega je v salomoncu ogromno,

ne kupuj na odpadu, tam se samo pozanimaj za ceno

jaz sem tako dobil polosovino za AX za 1.500 sit, medtem ko so jih po odpadih prodajali od 6-8 jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!