Skoči na vsebino

Tomos oz. Piaggio


dady97

Priporočene objave

Lep pozdrav. Zanima me kaj se bolj splača met Tomosa ali Piaggiota. Bolj konkretno imam v mislih Flexerja in Ciaota. Kateri je bolj kvaliteten...? Lp Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Zanima me kaj se bolj splača met Tomosa ali Piaggiota. Bolj konkretno imam v mislih Flexerja in Ciaota. Kateri je bolj kvaliteten...? Lp Hvala

Flexer je bolj amortiziran drugace pa ciao gre bolj

Jaz sem za ciaota

Ciao 4 Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flexer je bolj amortiziran drugace pa ciao gre bolj

Jaz sem za ciaota

Ciao 4 Ever

Aha..Hvala za odgovor, ker imam v namenu kupit nekaj od tega, ampak Flexer gre 25 kmh , če ga pa spedenaš maš pa težave s policijo... Ciaoti so tudi cenejši ampak se baje hitreje pokvarijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem se Ciao ne pokvari tko hitro..... Kok pa gre kmh na uro nepredelan Ciao?

ciao se ne pokvari hitro dokler ga ne predeluješ

50kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..Hvala za odgovor, ker imam v namenu kupit nekaj od tega, ampak Flexer gre 25 kmh , če ga pa spedenaš maš pa težave s policijo... Ciaoti so tudi cenejši ampak se baje hitreje pokvarijo...

Če furaš piađota brez blokade (na 25 Km/h) brez izpita in čelade imaš tud probleme. Tist kar pišejo na netu o pony ekspresih ciaotih itd, da ne rabiš čelade in izpita ni res...ampak policaji vsaj v LJ (zaenkrat) to še tolerirajo.

Pomoje so ciaoti dokaj trpežne mašine ter tko preproste + poceni deli, da ni problem tud če se pokvari.

P.S.-jst bi na tvojem mestu izbral dobrega starga pony ekspresa...jih je nekaj zelo lepo ohranjenih po oglasnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če furaš piađota brez blokade (na 25 Km/h) brez izpita in čelade imaš tud probleme. Tist kar pišejo na netu o pony ekspresih ciaotih itd, da ne rabiš čelade in izpita ni res...ampak policaji vsaj v LJ (zaenkrat) to še tolerirajo.

Pomoje so ciaoti dokaj trpežne mašine ter tko preproste + poceni deli, da ni problem tud če se pokvari.

P.S.-jst bi na tvojem mestu izbral dobrega starga pony ekspresa...jih je nekaj zelo lepo ohranjenih po oglasnikih.

Hvala za odgovor, ampak mi P.E. nekak ne ugaja....Rabim nek moped brez izpita lih tok da nerabm skos s kolesom gonit... Zaj Tomos Flexer mi nekako najbolj ustreza v vožnji ampak 25 kmh je pa malo kruta =/. Sepravi gre Piaggio Ciao tudi 25 kmh(novejši)? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravilih kazen, sam ponavadi se zarad takih stvari ne tažijo (če se res ne dere).

P.S.-ne se tok polcajev bat. Kam bomo pa pršl, če bomo pustil, da z nami deljo kot z ovcami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če misliš kaj kupit kupi raje flexerja :) malo ga spedenaš pa gre kar vredu če se boš lepo po pravilih vozu pa potegnu tm k veš da nou murije ni problema.Drgač jst mam apn6, alpinota pa atxa k mi gre 95 ctx mašina pa ni blo še nikol problemou. Drgač pa flexerja je bol trpežn pa še bl se ga da navit. Ciao je pa tko sosedu se karneprej kvar pa nimam pojma kwa je narobe

TOMOS FOR EVER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala z.o.. Mam tud sam apn6-ko in mi je zlo ušeč še posebi za klance. Ja zdaj sem tudi sam bolj za flexerja xd. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ciao vredu zrihtan bo vsaj toliko oz bolj zanesljiv kot tomos.. jaz sem svojega zrihtal (novi obročki,tesnila, nov kondenzator, platine naštimal, prava diza, čist filter.. ) in je vedno vžigal v prvo, nikoli nobenih problemov, mel sem ga kakšno leto.

bil je zunaj na snegu, dostikrat na dežju pa nobenih problemov delal je pri +35 in pri -5

Popravljeno . Popravil lostid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ciao vredu zrihtan bo vsaj toliko oz bolj zanesljiv kot tomos.. jaz sem svojega zrihtal (novi obročki,tesnila, nov kondenzator, platine naštimal, prava diza, čist filter.. ) in je vedno vžigal v prvo, nikoli nobenih problemov, mel sem ga kakšno leto.

bil je zunaj na snegu, dostikrat na dežju pa nobenih problemov delal je pri +35 in pri -5

Ja, ampak ne bi rad nevem kok delov zamenju da bo delau motor, ker to bi meu za preganjane dolgčasa poleti..... Tko da sem se nekak odloču zdej za flexerja xd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa še 1 vprašanje, da ne odpiram nove teme. Moja 6-ka je pri prjatlu stala 10-15 let v garaži. Zdej sm jo kupu od njega in dela vse uredu, ampak ima 5 brzino in lipnika pa ne gre tolk hitr kokr youngstr ki gre 55kmh. Kaj bi to lahko blo(prej je šel apn-6 60-65kmh)? Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!