Skoči na vsebino

TUŠ


brojedan

Priporočene objave

Nikoli več ne stopim v TUŠ-a.

beri več

(Če podobna tematika že obstaja, prosim admina, da jo prenese - hvala)

:rolleyes:

v mojem kraju je pa ravno Spar najslabši. :whistle: Toraj ni važno ime trgovine, dobro trgovino ustvarjajo zaposleni v njej, njihov odnos do kupcev in dobre poslovodje, ki skrbijo za nabavo živil in kakovost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojem kraju je pa ravno Spar najslabši. :whistle: Toraj ni važno ime trgovine, dobro trgovino ustvarjajo zaposleni v njej, njihov odnos do kupcev in dobre poslovodje, ki skrbijo za nabavo živil in kakovost.

Enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ... gluposti; nima veze al je mirko, zoki al smrekca, personal je tisti ;)

zato pa kupujem pri "nemških" trgovcih, kjer se ve kaj je minimalen standard in kaj MORA bit v trgovini in česa ne; sicer pa zarad tega ker ti ni zmenjala 10EUR je res butasto pizdt

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Nikoli več ne stopim v TUŠ-a.

Zarečenega kruha se največ poje ..

A bi isto odreagiral, če bi ji v zamenjavo ponudil 20, 50, 100, 200 ali celo 500 EUR ?

Očitno nisi rojen pod srečno zvezdo. Jaz sem rojen pod srečno zvezdo in imam vedno v drobižnici plastični žeton velikost 1€ in ta odpira vse nakupovalne vozičke.

Velika mudrost, ha ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo tudi "tisti" plastični oz. sedaj se dobijo že tudi kovinski "kovanci" za vozičke, ki ga imaš stalno pri sebi!

Mislim, da vseeno malo pretiravaš! Vem, da Tuš res ne blesti po nekaj hudo dobri robi ampak vseeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pejt v trgovino pa kupi čigumije in plačaj z 10€ :P

Tale je zlo dobra :) ,sem pa zadnjič nekje videl,da prodajajo legendarne čungalunga čigumije.Torej en čiguni pa 20€,pa da vidimo koliko imajo drobiža :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, to kar sem opisal je bila le kaplja čez rob - prejšnjih dogodkov te vrste je preveč, da bi jih vse naštel - začenši recimo s tem, da je prodajalka, ki je videla, da moja 83-letna masti zelo slabo vidi, ravno njej namerno podtaknila plesnivo (velikonočno) kračo, katero sem potem jaz nesel nazaj ... itditditd. Zadnji dogodek je le izbil sodu dno - kot rečemo.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!