Skoči na vsebino

IDEALEN TRENUTEK


brojedan

Priporočene objave

Zdaj!

Zdaj je idealen čas. Zelo kratek. Preden se predsednik oglasi s kako traparijo. Idealen moment, da zaklenemo parlament, da steramo to nesposobno parlamentarno sodrgo pometat ceste - ali pa kam drugam, če jim to ne diši. Kam zelo daleč. Kam od kjer ne bodo mogli več delati škode. Nekam na južni ali severni pol. V gatah. Stare in mlade. Aktivne in upokojene!

Kdo potrebuje še te lopove, ki nas prepričujejo, da živimo v demokraciji, v bistvu pa gre za mafiokracijo.

NIHČE.

Nobody.

لا شيء .

Niemand.

Niko.

ни один.

Nessuno.

なし.

Ninguno.

Geen.

Država lahko deluje tudi brez njih. Saj ne potrebujemo vsak dan nove zakonodaje in zakonodajnih sprememb. Ne potrebujemo vedno novih predpisov, ki nas vedno bolj ukleščajo, otesnjujejo in omejujejo. Že tako človek ne more niti prdniti, ne da bi za to plačal davek ali kazen.

Davek na davek.

Od davka davek.

ZATO MENE NE BO VIDELO NOBENO VOLIŠČE VEČ.

N I K O L I !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZATO MENE NE BO VIDELO NOBENO VOLIŠČE VEČ.

In ti misliš, da ti bo sledilo dovolj ljudi, da bi dejansko volitve padle? Ha ha. Če je udeležba porazna, je pač porazna, volitve so vseeno veljavne, četudi jih voli samo 0,01%. Bo pa pač tistih 0,01% odločalo, kdo bo zmagal. Jebiga, takle mamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina možna rešitev se mi zdi, da izvolite mene :worship:. Obljubim da motoristom ne bo hudega :)

Edin pod pogojem, da sm jst blagajnik!! Obljubim, da bo vse poslovanje transparentno in blablablablabla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk bo jagenjčke čuval, koza pa zelje :slap: :lol:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti misliš, da ti bo sledilo dovolj ljudi, da bi dejansko volitve padle? ..

Nič ne mislim, da bodo zdaj padle - Butalcem gotovo še ni dovolj hudo.

Če bi pa res 90% ljudi ignoriralo volišča, pa ni treba misliti, da to ne bi bilo odločujoče. To, da lahko manj kot 10% odloča o večini mislijo samo zelo nepoučeni. To bi bil UPOR in tisti od take mini-manjšine izvoljeni bi se lahko v rit vgriznili, pa ne bi mogli nič.

Če bi namreč prišlo do tega, bi (jasno!) bil takoj razpisan referendum za spremembo ustave. Potem pa ne bi nihče več mogel reči: "Jebga, takle ...!"

Kot je rečeno: ZDAJ JE IDEALEN TRENUTEK!

In to mislim presneto resno.

:)

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne mislim, da bodo zdaj padle - Butalcem gotovo še ni dovolj hudo.

Če bi pa res 90% ljudi ignoriralo volišča, pa ni treba misliti, da to ne bi bilo odločujoče. To, da lahko manj kot 10% odloča o večini mislijo samo zelo nepoučeni. To bi bil UPOR in tisti od take mini-manjšine izvoljeni bi se lahko v rit vgriznili, pa ne bi mogli nič.

Če bi namreč prišlo do tega, bi (jasno!) bil takoj razpisan referendum za spremembo ustave. Potem pa ne bi nihče več mogel reči: "Jebga, takle ...!"

Kot je rečeno: ZDAJ JE IDEALEN TRENUTEK!

In to mislim presneto resno.

:)

o udležebi se je zmeraj govorilo da je plebiscitarna ! kdo že ? tako da tudi 10% udeležba jim je OK še posebaj če si zmagovalec !

rešitev je drugje !

in sicer v drugi stranki ki mora vse napravit v enem mesecu, kar so ti gelipterji jajcali 20 let ! 13.oktober - ljubljana ! spremljaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o udležebi se je zmeraj govorilo da je plebiscitarna ! kdo že ? tako da tudi 10% udeležba jim je OK še posebaj če si zmagovalec !

rešitev je drugje !

in sicer v drugi stranki ki mora vse napravit v enem mesecu, kar so ti gelipterji jajcali 20 let ! 13.oktober - ljubljana ! spremljaj !

To vem. Vendar - govoril sem z posvečenimi in 10%na udeležba bi bila taka sramota, da bi morali preklicati volilne rezultate - kar bi prav gotovo zahtevali poraženci. Če ne drugače, bi vse dali na sodišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem. Vendar - govoril sem z posvečenimi in 10%na udeležba bi bila taka sramota, da bi morali preklicati volilne rezultate - kar bi prav gotovo zahtevali poraženci. Če ne drugače, bi vse dali na sodišče.

Poraženci bodo dobili kost, na kateri je še malo mesa in bodo tiho. Če pa slučajno misliš, da bi sodišče v naši banana republiki odvzelo Janši zmago, se pa huuuuudoooooo motiš. Naša sodišča so zgolj za kurje tatove. Za večje fante so pri nas politična sodišča pristojna.

SRAMOTA?? Naši politikanti so itaq sinonimka sramoti, tko da jih morebitna volilna udeležba tm okrog 5ih % ne bi prav hudo vznemirila. Edina realna rešitev za obstoječe stanje je sklic nujne izredne seje z vsemi političnimi priveski(ministri, sekretarji,...) IN VSE SKP ZAMINIRAT!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne spremljam cirkusa in mi je prav fajn. Tudi na volitve ne hodim in mislim, da s tem delam napako. Razmišljam, da bi se jih vseeno udeležil in v obliki neveljavne glasovnice izrazil svoje nestrinjanje. Torej na naslednjih volitvah na listič napišem JA VOLIM SAMO ŽENE!!!! Če ne greš na volitve je skoraj enako kot, da si dal glas klovnu, ki mu je ratalo zmagat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa veste da neveljavnih ne bojo zamenal za veljavne? :xx:

saj je ja vse možno.... pa nikjer še nisem zasledila, da bi objavili koliko je bilo neveljavnih lističev.... al pa se motim seveda O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pajkica: Nekaj let sem štel glasovnice v volilnem odboru. Mislim, da je vsaj ta del volitev izveden korektno in pošteno. Mogoče bi bilo edino smiselno, da bi bili člani volilne komisije ljudje iz zavoda za zaposlovanje... Torej, da gre denar v prave roke. Število neveljavnih glasovnic pa tudi objavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pajkica: Nekaj let sem štel glasovnice v volilnem odboru. Mislim, da je vsaj ta del volitev izveden korektno in pošteno. Mogoče bi bilo edino smiselno, da bi bili člani volilne komisije ljudje iz zavoda za zaposlovanje... Torej, da gre denar v prave roke. Število neveljavnih glasovnic pa tudi objavijo.

Ni da bi govoril!! Malo se razglejte okol pa ne mislite da mediji delajo karkoli dobro. Vse od bank. industrije, zdravstva............... vključno z našimi voditelji je vnaprej prodano. Vodijo nas zombiji brez duš!! Izguba na kakeršenkoli način je zaželjena saj se da le z do konca zjebano državo da delat kar se hočesurrender.gifwallbash.gif Sicer, kaj vam nakladam?? Sami si poglejte: UJET.SI

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni da bi govoril!! Malo se razglejte okol pa ne mislite da mediji delajo karkoli dobro. Vse od bank. industrije, zdravstva............... vključno z našimi voditelji je vnaprej prodano. Vodijo nas zombiji brez duš!! Izguba na kakeršenkoli način je zaželjena saj se da le z do konca zjebano državo da delat kar se hočesurrender.gifwallbash.gif Sicer, kaj vam nakladam?? Sami si poglejte: UJET.SI

Mogoče bo pa ti kandidiral. MAš glas.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa ti kandidiral. MAš glas.

Pa sej ne vemo za kako močan stroj gre ?? Verjetno zmelje vse pred sabo.....neuklonljive arabske voditelje zarad nafte, droge in keša!? Mogoče pa ne, obstaja upanje?! Če nekdo ni dovolj podložen ga kar pospravijo če se spomnete našga Krambija pa kakorkili je bil ubrisan bi ga težko utirili kakor njim paše! In isto je z raznimi Huseini, Gadafiji, Binladni in tako naprej. ONI rabijo take pokveke kot so Berluskoni, Turk in Pahorče katerega Twiter profil ima moj mulc in se ne moreš načudit za kako bebavega človeka gre. V glavnem se ukvarja samo s tem kako je on lep itd.....svet je postal čisti pederland surrender.gifsurrender.gif

Mogoče če bi prišlo do organizacije vsesplošne vstaje narodov da bi kaj dosegli ampak obstaja velika verjetnost da bi se krvavo končala ker je pač proti do zob oboroženemu sistemu težko grozit..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!