Skoči na vsebino

Izguba moči pri speljevanju


rojcek5

Priporočene objave

Zdravo.

Mam problem in sicer da mi skuter ko speljujem izgubi moč še posebej če dam do konca gas. Tak mi na primer če se ustavim sred hriba pa hočem spelat motor sploh ne potegne, tut če hočem v križišču al pa kjer koli hiter spelat ni šans. Včasih se celo zdi da bo motor kr ugasno. Zdej nevem ka bi lahka blo narobe, napaka se je kr naenkrat pojavla, prej je blo pa čist normaln. Ko pa mi le uspe spelat pa motor normalno vleče.

Predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Mam problem in sicer da mi skuter ko speljujem izgubi moč še posebej če dam do konca gas. Tak mi na primer če se ustavim sred hriba pa hočem spelat motor sploh ne potegne, tut če hočem v križišču al pa kjer koli hiter spelat ni šans. Včasih se celo zdi da bo motor kr ugasno. Zdej nevem ka bi lahka blo narobe, napaka se je kr naenkrat pojavla, prej je blo pa čist normaln. Ko pa mi le uspe spelat pa motor normalno vleče.

Predlogi?

Eno temo na podobno težavo si že odprl, samo takrat si omenil povezavo s temperature na pojav težave.

Sicer za zgoraj opisano bi pasala ta rešitev KLIK

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogledo sesalno koleno pa dvomim da bi zaradi njega pršlo do te napake. Problem je sam pri speljevanju pol pa motor vleče vedno in popolnoma enako kot prej.

Še kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!