Skoči na vsebino

Prodam nov skuter


e_boy

Priporočene objave

naj se tu omenim:

Torej stvar je sledeca - prodam nov skuter, po zelji kupca, vendar mora biti Piaggio, Vespa ali Gilera.

Prodam s popustom (ceneje od novega), s kupcem pa greva lahko skupaj na PVG in si ga izbere - vse uradno in tako kot mora biti (da ne bo kdo imel kake pomisleke) - gre se za to, da imam nekaj denarja v dobrem pri njih, in je ta moznost (po dogovoru s sefom) najhitrejsa da lahko pridem do tega denarja....

tako, da ce koga zanima, naj me kontaktira (in pusti gsm ali mail) in se vse dogovorimo..

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka če prav razumem imaš ti nek denar v dobrem pri njih(recimo 300 €) in če jaz kupim tam motor jaz dobim 300€ popusta .Do je dobro zame ni pa dobro zate ker boš na zgubi ali kako si ti to predstavljaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se za vec denarja....npr. v dobrem je 3000€ - zelis kupiti motor, ki ima ceno 3000€ - placa se cela cena (od tistega 'mojega denarja'), meni se pa da pac manj (to je ta popust), npr. jz recem 2500€ - res sem v izgubi 500€, vendar je bolje teh 500e kot 3000e oz. da cakam na ves denar (al pa del tega) se ne vem koliko cajta, itd (v izgubi bom pa v vsakem primeru, dobra stvar je, da nekdo lah dobi motor malo ceneje, in jz vsaj en del denarja ven zdaj in ne cez par mes.)....je zdj bolj razumno?

Lp

Popravljeno . Popravil e_boy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se za vec denarja....npr. v dobrem je 3000€ - zelis kupiti motor, ki ima ceno 3000€ - placa se cela cena (od tistega 'mojega denarja'), meni se pa da pac manj (to je ta popust), npr. jz recem 2500€ - res sem v izgubi 500€, vendar je bolje teh 500e kot 3000e oz. da cakam na ves denar (al pa del tega) se ne vem koliko cajta, itd (v izgubi bom pa v vsakem primeru, dobra stvar je, da nekdo lah dobi motor malo ceneje, in jz vsaj en del denarja ven zdaj in ne cez par mes.)....je zdj bolj razumno?

Lp

Lp, koliko bi pa potem hotel, da ti dam za skuter (Gilero Runner), ki v PVG stane 2199 EUR! Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!