Skoči na vsebino

Glodalci (miška)


Blade

Priporočene objave

Nej mi eden razloži zakaj mi taji :!: (logitec wheel mouse)

V wordu ,excelu ,raziskovalcu ... mi bicikl na sredi dela za pomikanje po listu v IE raziskovalcu pa mi ne dela spljoh :evil: :evil:

Če bi bila zanič mi tudi v ostalih programih verjetno nebi delala :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš instaliran Logitechov driver? Brez tega driverja, vsaj v Win98, kolešček nekje deluje, drugje ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam inštaliran driver ( original cd ) pa nič ne nuca.

Sm ga odstranil pa še enkrat naložil pa isto.

To se mi pa dogaja cca3 dni prej je zmeraj delala brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potegnu drajverje pa je zadeva zlavfala normalno :lol: :lol: :lol: .

Če bi se tega prej spomnu mi nebi bilo treba odperati teme (sorry :cry: )

Kar je pač je lohk tud zbrišete tole temo ali pustite za druge.

(Najprej preveri če napako lahko odstraniš sam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Evo ker sem malce na tesnem s časom in ga ne ostane ravno veliko, da bi skakal po internetu me zanima nakup katere miške mi trenutno svetujete. Potrebujem natančno in dobro ergonomsko oblikovano miš za delo z avtocadom ipd.

Me zanima kaj je kaj trenutno na trgu, če imaste kakšne informacije. Cena ni takšen problem, kljub temu pa vseeno ne bi rad zapravil več kot je potrebno.

L.P. in hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam nekaj takega - čisto OK edino za miško moreš imeti 4 AA batarije za polnjenje, 2 sta v miški, 2 vedno polni in pripravljeni ker hitro greta in brez opozorila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ker sem malce na tesnem s časom in ga ne ostane ravno veliko, da bi skakal po internetu me zanima nakup katere miške mi trenutno svetujete. Potrebujem natančno in dobro ergonomsko oblikovano miš za delo z avtocadom ipd.

Me zanima kaj je kaj trenutno na trgu, če imaste kakšne informacije. Cena ni takšen problem, kljub temu pa vseeno ne bi rad zapravil več kot je potrebno.

L.P. in hvala.

vzami logitechovo lasersko... za 20-25 jurjev dobiš totali state of the art Maus :D

sicer pa karkoli od logitecha ali microsofta v rangu okoli 10-18 jurjev je super. .. ti samo sprobaj, katera ima boljše obline :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem Logitechove za 20k - mx revolution , zadeva se čuti super. Samo me zanima ali se res splača dati recimo dobrih 20k za miško (lasersko) ali pa bi bila recimo logitechova najboljša optična za 12k tudi ok. Ali je razlika očitnoa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem Logitechove za 20k - mx revolution , zadeva se čuti super. Samo me zanima ali se res splača dati recimo dobrih 20k za miško (lasersko) ali pa bi bila recimo logitechova najboljša optična za 12k tudi ok. Ali je razlika očitnoa?

Splača !

Mislim, to je, kot bi se odločal med Z750 in Triumphom ST ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali pa bi bila recimo logitechova najboljša optična za 12k tudi ok. Ali je razlika očitnoa?

jaz mam logitech mx 510 (optična), dobra ergonomija, natančna, tipk in funkcij ma še preveč, skratka sem zlo zadovoljen in priporočam nakup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača !

Mislim, to je, kot bi se odločal med Z750 in Triumphom ST ;-)

Kupil ST-ja :grim

Oz. MX Revolution, bomo čez kakšno uro videli kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo sedaj imam kakšna 2 tedna MX Revolutions. Odlična miš vendar ima za delo z AutoCAD-om zame eno pomankljivost. Tako da če je kakšen interesent jo prodam z recimo 20€ popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednji gumb (kolešček) ima levi in desni klik ter funkcijo med gladkim vrtenjem koleščka in vrtenjem na klik. Zanimiva izvedba samo sem jo moral za ACAD izklopit in potem zgubi nekaj funkcij. Tako da Ergonomsko indrugače super miš vendar ne za delo z ACADom kjer je na srednjem gumbu pan, ki ga ogromno uporabljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!