Skoči na vsebino

Morocco 2011-2012


menih

Priporočene objave

In kako prakticirate potem potovanje naprej, ko se izkrcate sredi noči? Si rezervirate ali iščete nočitev ali potujete ponoči..,??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče povratka trajetkta Tanger-Barcelona-Genova/Savona reeees niso niti približno točni, dobra dva tedna nazaj smo namesto ob 16ih v Savoni pristali ob 22ih+ 3 ure nas niso spustili s trajekta zaradi border police control (podobno lani iz Grčije v Trst). Tako, da te ure prihoda treba vzet malo z rezervo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Tangera! 

Kar se tice tega dem zdej vidu..... Pise na kaeti prihod 23ih +1..... No.... Ja..... Ob 4ih sem se v postlo ulegu.... Ce Bo tko nazaj grede bom se res direkt na siht pelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, gasperX pravi:

se res direkt na siht pelu

Te zamenam na šihtu? Pa uživaj. Imam čas. Kelnart ne znam, kasirat pa zlo.?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Quest pravi:

Te zamenam na šihtu? Pa uživaj. Imam čas. Kelnart ne znam, kasirat pa zlo.?

 

pr nemu itak skoz čakajo, k da bi šu v Paklenico po kavo za Austrica :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

k da bi šu v Paklenico

Prid na kufe v Austrijo. Častim. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Quest pravi:

Prid na kufe v Austrijo. Častim. ?

če bo tok časa trajalo kot je od Marocco 2011-2012, bom že v penziji ;)

p.s.

tko je naslov tele teme :P 

p.s.

@gasperX - u predlagam, da odpre novo temo in vpisuje svoja ćustva :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2019 ob 18:20, The Lakl pravi:

Gašper bo tovoril cel top case. Malo nerodno z takšnim kovčkom telovadit. Nerodna , velika zadeva za ozke prostore, gužvo in, ko ladja pristane je po navadi stampedo proti vozilom. Ravno za takšne premike so notranje platnene torbe zakon. Jaz imam ene čisto navadne platnene iz Aliexpresa. Spakiram, odnesem do motorja in samo potisnem v kufer. Oprimiziranje prtljage je itak najpomembnejše. En kufer imam za sebe, enega ima žena in v top case skupne stvari za pot. Zvečer izvlečeva vsak svojo torbo iz kufra in v sobo. 

Saj se bo naučil na lastnem znoju ?

V kufer mi gre več direktno kot pa če bi imel noter vrečo ali torbico, je pa seveda torbica bolj elegantna in manj znojna.

Je kupila za letalo kufer z volumnom 110 L, pa ni bil poln. Zraven sva imela še enega malega. Ob prvi uporabi se je pol koleščka odlomilo, dali so ji novega, je pa vzela druzga, volumen 95 L. Ja vse je v optimizaciji, je tudi sama na koncu priznala. 

Ob 27. 5. 2019 ob 10:34, gasperX pravi:

Pozdrav iz Tangera! 

Kar se tice tega dem zdej vidu..... Pise na kaeti prihod 23ih +1..... No.... Ja..... Ob 4ih sem se v postlo ulegu.... Ce Bo tko nazaj grede bom se res direkt na siht pelu

Gašper uživaj, pa magari če prideš direktno na šiht. Pa varno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/27/2019 at 11:29 AM, maus said:

če bo tok časa trajalo kot je od Marocco 2011-2012, bom že v penziji ;)

:eek: a ti še nisi u penziji???  :huh:;)

gašper ti pa samo na max .. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje ukradli.... Se pira nimajo..... Men se Pa tolk lusta Po piru.....slike objavlam na FB.... Tuki Pa ko pridem domov. Drugace pa Tale Ramadan je krjeba..... Cez dan skoraj vse zaprti, kafici restavracije in ogromno trgovin.... Zvecer se Pa vsi nabasejo Po lokalih in se basejo do nezavesti..... 

Hoteli isto ogromno jih je zaprti tako da kar jih je na bookingu jih je veliko zaprtih tako da se pripeljem in iscem in obipam in potem najdem neki za prespat in pojest.

Sem pa na okoli, za mano je preko 4000km z transferjem od Villacha do Savone, zdej Pa mal uzivat Pa kak spomink kupt za familijo in frende.

No Pa se kak km bomo naredl..... 

Vem da sem mal zlo hitr na okol, sam ce si sam in nimas nekih moznosti kufetkat, pol sem se vozil dokler se Mi Ni dal vec in sel v naslednje mesto in hotel ki je bil v planu za tisti dan. 

Slike so na FB kaj vec Pa napisem ko pridem domov.....

Mogoce kdo ve kje bi najlazje kupil olivno olje.... Morm enga mojmu sefu za probat zritat ce ga najdem.

Lp iz Maroka 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Hofer Villach, maš Olivno ugodno. :) 

Pa marsi kje druje tudi..... Sam ne iz Maroka.... Ne Bit prov prevec pametn.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, gasperX pravi:

Pa marsi kje druje tudi..... Sam ne iz Maroka.... Ne Bit prov prevec pametn.........

Mislim da si malce pomešal. V Maroku se kupuje arganovo olje, ki je značilno za Maroko. Olivno olje lahko kupiš "preko puta"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir dobiš v vseh večjih supermarketih ter v nekaterih kafičih in hotelih ... na podeželju pa samo ''Barber Whiskey''  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Fadil pravi:

Mislim da si malce pomešal. V Maroku se kupuje arganovo olje, ki je značilno za Maroko. Olivno olje lahko kupiš "preko puta"...

Uf to zna Bit mogoce.... Sem nek na netu zasledil o tem olivnem olju, itak ne najdem vec....Tako da mozno da sem v zmodi zelo mozno

Pira Ni povssod, ce ga do zdej nisem dobil v hotelih in trgovinah in v kaficih ,restavracijah no verjetno sem bil samo v napacnih..... V vecjih aupermarketih Pa nisem bil, sem Pa srecal dva popotnika na motorjih ( na FB Moto Migrants) Pa sta Mi rekla da je tudi v aupermarketih tezko sobit pir.... 

Nika bom ze prezivi brez 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prodajo alkohola rabijo posebno dovoljenje in ga imajo res redki. Večji marketi imajo ponavadi posebni oddelek z varnostnikom in domačinom vstop ni dovoljen ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkohola ni ker je ramadan... cigarete so tut šele zvečer, drugač pa tuki so riadi ne hoteli ☺ pa restavracije vse delajo ? kam si ti zašel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, pajkica pravi:

Alkohola ni ker je ramadan... cigarete so tut šele zvečer, drugač pa tuki so riadi ne hoteli ☺ pa restavracije vse delajo ? kam si ti zašel ?

Seveda.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac nekateri so tako pametni da jim kar skodje, eni smo pa pac revcki 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

Pac nekateri so tako pametni da jim kar skodje, eni smo pa pac revcki 

Prejsnji teden, v casu ramadana  - ki ga bo kmal konc-  ko sem jaz bila tam, ni blo nic zaprto... razen od pol osme do 8 zvečer ko so sli vsi jesti... brez nesramnosti prosim

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve razlicni dozivetji.... In kaj zdej? Dejta se se mal napihvt ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm zadnjih 12dni v maroku in so bile restavracije in lokali cez dan Po vecini zaprte..... In Kot sem se z domacini pogovarjal je to pri njih normalno... se ko sem prisel v Lokal in vprasal Po piru so mi vsi rekli ne ker je Ramadan....

Ramadana je bilo konec pred parimi dnevi in sedaj laufa vse normalno, se pir ponujajo sami od sebe. 

To je iz mojega stalisca..... Ce je bilo Pa pri tebi vse odprto in povsod so imeli pir, Pa kaj naj recem, odlicno zate.....

Sicer Pa pardni brez pira tudi nebo konec vsega..... 

Pri meni je bilo tako, ce je bilo pri tebi drugace Pa tut uredu, vazn da se mamo finofajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!