Skoči na vsebino

Svetovna revolucija?


I30

Priporočene objave

Ja sej tako se dela!¨Zato ker smo ljudje po naravi prodadne pičke pa gre vse u cvet!! Vsak ima svojo ceno. :BUA: Za denar smo pripravljeni narest karkoli!!

Govori zase! Visoko se ceniš ni kaj. Zase vem, da so nekatere stvari na svetu, ki jih ne bi za noben denar naredil.

Da pa obstajajo takšni kot si ti pa ne dvomim, na srečo je okoli mene še nekaj takšnih za katere vem, da mislijo podobno kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tako se dela!¨Zato ker smo ljudje po naravi prodadne pičke pa gre vse u cvet!! Vsak ima svojo ceno. :BUA: Za denar smo pripravljeni narest karkoli!!

Jaz bi z denarjem najprej uredil nekaj malenkosti doma, ker gre že vse v franže,

ostanek bi pa daroval MD Malči Belić in domu invalidnih otrok v Kamniku.

Karkoli pa NISEM pripravljen narediti za denar - nekaj malenkosti že ... karkoli pa gotovo NE!

In mislim, da ima večina ljudi neke meje, oz. so zadeve katerih večina ne bi naredila za denar.

A ti jih naštejem?

Ne bom, ker te ne cenim tako nizko in verjamem, da se strinjaš.

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem - fantje, a naredimo stranko in gremo na naslednje volitve? Sistematično delamo, transparentno, pa vse to?

fantje ?! kje pa so/bodo dekleta ?! kvote ti manjkajo ! :grim ducat brazilk imam na zalogi ! :smoke:

druga napaka pa je ta do so motoristi itak že razklani najmanj na dvoje če že ne na troje ! (mc, mk, md, v4, apn, ...)

ime ? STM ! ne, ne ! prva beseda je res samoupravljanje ampak sledi s temelji motorizma ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samoupravljanje s temelji motorizma ! :grim

:notworthy:

Mene lahko šteješ za člana takoj. Kje se podpišem?

:OK:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOLE

mora vedeti vsak volivec

Sram te bodi broj jedan. :nono:

Uporabljaš iste trike, kot čisto vsak potrošniški manipulator (med drugim tudi JJ) in to je STRAH!

Če ne kupite te kreme vam bo odpadel obraz, če ne jemljete teh encimov se vam bodo čreva zavozlala, če ne jemljete teh tablet vam bo glava eksplodirala, če ne kupite našega Ipadapodaprda ne boste kul, družba vas bo namočila v katran in povaljala v perju! Edini način, da se še kaj proda ali koga prepriča je strah in tega imam dovolj.

Demokracija je daleč od idealnega ampak ima pa vsaj to dobro lastnost, da se lahko med nekaj opcijami odločim za tisto, za katero smatram, da je najboljša (al najmanj slaba) in ta članek (blog) me proba prepričati, da naj za božjo voljo ne volim tiste stranke, ki mi je najbližje ampak neko drugo, ki ima več možnosti za zmago? Ne hvala, samo za to nisem pripravljen poteptati svojih principov, to bom prišparal za kaj veliko bolj pomembnega v mojem življenju.

V glavnem volil bom stranko, za katero menim, da ima dober program oz, dobre ljudi in ne tisto, ki ima več možnosti za zmago. In če ne pride v parlament tudi prav. Meni ne gre za to, da imajo »moji« oblast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sram te bodi broj jedan. :nono:

Uporabljaš iste trike, kot čisto vsak potrošniški manipulator (med drugim tudi JJ) in to je STRAH!

Če ne kupite te kreme vam bo odpadel obraz, če ne jemljete teh encimov se vam bodo čreva zavozlala, če ne jemljete teh tablet vam bo glava eksplodirala, če ne kupite našega Ipadapodaprda ne boste kul, družba vas bo namočila v katran in povaljala v perju! Edini način, da se še kaj proda ali koga prepriča je strah in tega imam dovolj.

Demokracija je daleč od idealnega ampak ima pa vsaj to dobro lastnost, da se lahko med nekaj opcijami odločim za tisto, za katero smatram, da je najboljša (al najmanj slaba) in ta članek (blog) me proba prepričati, da naj za božjo voljo ne volim tiste stranke, ki mi je najbližje ampak neko drugo, ki ima več možnosti za zmago? Ne hvala, samo za to nisem pripravljen poteptati svojih principov, to bom prišparal za kaj veliko bolj pomembnega v mojem življenju.

V glavnem volil bom stranko, za katero menim, da ima dober program oz, dobre ljudi in ne tisto, ki ima več možnosti za zmago. In če ne pride v parlament tudi prav. Meni ne gre za to, da imajo »moji« oblast.

Razočaral si me v dno duše, ker nisi razumel kaj sem napisal. Res sem te bolj cenil.

1

To ni nobena manipulacija - kaj ti je? Če navedem prikrivani zakon, zakon katerega ljudje ne poznajo in razložim posledice ... ter možne druge opcije za tiste, ki se hočejo temu izogniti, to ni manipulacija z moje strani, ampak je to manipulacija vladarjev, ki narod ne obvestijo o zakonodaji tako kot je treba. Saj je vsem jasno (razen morda tebi) da bodo VSI volili po svojih prepričanjih.

:yes:

2

Strah? Ti, s tabo res ni vse v redu. Kakšen strah? Drugič bom opisal nov predpis iz CPP, navedel predvidene kazni in predlagal ljudem možnost, da se temu izgonejo ... in kaj se bo zgodilo? Uletel bo KeC, in me obdolžil manipuliranja z motoristi na osnovi strahu.

:kva2:

3

Manipulacija je to, če podatke skrivaš, ne pa če jih daš ljudem na razpolago.

Razumeš?

:dry:

4

In ne - ni me sram. Ti se pa lahko vprašaš, kako je pa s teboj glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kolk vam je znano.. ampak, že od nekdaj ZDA gleda na Iran in samo čaka, kdaj bo dobila priložnost.. zgleda, da ne bo več dolgo ^_^ ...

Poglejte si slike, komentarje na njih.. zdej vsakemu k malce spremlja, verjetno ve da ni nič novega.. sm bil pa presenečen (na njihovo smolo) nad podatkom, da so v Iranu našli tako zalogo plina.. saj veste, "ROPARSKI POHOD" bo imel še večji zagon.. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!