Skoči na vsebino

F 1


david125

Za koga boste navijali v novi sezoni F1, v sezoni 2003?  

  1. 1. Za koga boste navijali v novi sezoni F1, v sezoni 2003?

    • Ferrari
      32
    • McLaren Mercedes
      8
    • BMW Williams
      13
    • BAR Hondo
      3
    • Renault
      0
    • Jordan Ford
      0
    • Jaguar
      0
    • Minardi
      2
    • Toyoto
      1
    • Ze nekaj let ne gledam,ker je.... (whatever)
      8


Priporočene objave

Ta sezona (2002)je bila dolgočasna, vendar po mojih željah, saj navijam za Ferrari. Kako napovedujete novo sezono? Ali bo Michael še vedno nepremagljiv ali bo na prestol prišel kdo drug? Mnenja, komentarji dobrodošli.

P.S. Kaj menite tudi zmeraj večjo uporabo elektronike? Po moje je to totaln brez veze, saj ima dirkač zmeraj manj kontrole na bolidom, vse pravlja le še elektronika.!? :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler sem dirke spremljal sem bil vedno za McLaren, no, še zdaj sem ampak nimam nekega upanja glih, tak da mam feeling da bo spet borba med Ferrarijem in Williamsom - tam pa sem če me že vprašaš za Montoyo, ker je pravi brezkompromisni manijak (kar večinoma tudi ni dobro) :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V anketi manjka izbira v smislu "Že nekaj let ne gledam F1 ker je postala absolutno nezanimiva" :wink: :? 8)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Formula je taka beda. Nč se ne prehitevajo, kukr je razpored na začetki je tut na konc :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v svojem življenju nisem pogledal niti ene cele dirke F1, zato mi ni treba posebej razlagat da mi je F1 totalno brezvezna... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki ne spremljate dogajanja v F1, ko boste čez nekaj let kupili nov avto, ne boste niti vedeli, da so ogromno novih tehničnih rešitev v serisko proizvodnjo avtomobilov vnesli ravno po zaslugi razvoja v F1. Sekvenčni menjalniki, tiptronic, ASR sistemi, aluminjasti bloki motorjev in menjalniki (zdaj še magnezij nekaj poleg štulijo),ogromno stvari na zavornem sistemu, motorna elektronika in vbrizgalni sistemi, razvoj pnevmatik, aerodinamike, krmiljenje ventilov, varnosti, daljinsko popravilo motornega softwarea preko GSMa(nova BMW 7 serija), drive-by-wire, aktivno odzivanje avta v ovinkih(verjetno se spomnite, ko je williamsa vrglo na pesek in je šel celi avto v mirujočem stanju gor-dol - mene je skoraj iz fotelja vrglo, ko sem to videl)...ne da se mi bolj po spominu brskat...tisti ki ste pred leti še z zanimanjem spremljali F1, boste verjetno vedeli o čem pišem, res pa je, da če bo šlo tak dalje bo F1 dirkanje isto kot modelčki na eksplozijske motorje v 1:1 merilu namesto 1:8

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sezono sem naviju za enga Satota(za šalo). Fora je bla k je bil skor zmeri 20-ti al pa tm nek :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V anketi manjka izbira v smislu "Že nekaj let ne gledam F1 ker je postala absolutno nezanimiva"  :wink:  :?  8)

eh....ne manjka. :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V anketi manjka izbira v smislu "Že nekaj let ne gledam F1 ker je postala absolutno nezanimiva"  :wink:  :?  8)

eh....ne manjka. :lol: :wink:

Še sreča, da sem šele danes glasoval, je bla ta možnost že tam :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo Minardi prvak, ostali pa bodo vsi krompir od zadaj vozili. :twisted: :twisted: :twisted:

lp DTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekje sem prebral, da bo v letošnji sezoni odpravljena vsa elektronika, se pravi launch control,... Kaj menite na to? Bo to zmanjšalo razlike med moštvi ali ne?

Moje skromno mnenje je da je to edina prava poteza, ki so jo lahko naredili. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!