Skoči na vsebino

Domača zdravila


maus

Priporočene objave

Crnogorska Dunja al pa Loza od ujke Zareta. Ne vem sicer če pomaga, ampak jebe se ti a te kej boli :P

... po mojem "skromnem vedenju" sta obe zelo primerni, le da je poanta v doziranju ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostra bolečina v rami.

Bom podal še svojo izkušnjo z bolečo ramo. Že pred par leti so se začele bolečine v desni rami. Bolečina je bila ostra in samo v določeni poziciji. Že samo skok v vodo je bil noro boleč. Prišlo je že tako daleč, da sem uvidel, da se lahko zgodi, da ne bom mogel več voziti, ker bi zaradi vibracij krmila lahko šlo kaj narobe.

Po dveh letih je sledil obisk ortopeda in slikanje. Kalcita ni bilo videti. Zaenkrat vse BP. Sledila je fizioterapija - 10 obiskov. Rama je bila še bolj razjahana, adijo.

Po več mesečnem tuhtanju, kaj lahko naredim zase, sem se odločil za redno plavanje enkrat tedensko.

Po petem plavanju sem že bil precej boljši, misli, da pri 7 plavanju nisem imel več nobene bolečine in še danes je tako. Za večino bolečin v telesu bi bilo bolje iti redno plavati kot pa hoditi na fizioterapijo. 

Sedaj sem brez bolečin, v večji fizični kondiciji, pa še mišice sem razvil po vsem telesu, no pa še bolje se počutim. Večino bolečin v telesu je pomojem zaradi upada mišic, s tem pa se vršijo večji pritiski tja kjer ni dobro. Plavam enkrat tedensko po pol ure brez predaha in to je to - bolečine so šle papa. SUPER, enostavno in učinkovito

PLAVANJE, plavanje in plavanje.

 

Scarabeo

Kot bi bral opis moje poškodbe, vse je enako, samo s to razliko, da meni plavanje ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bi bral opis moje poškodbe, vse je enako, samo s to razliko, da meni plavanje ne pomaga.

Poskušaj in poslušaj svoje telo, kar mu najbolje paše.

Če boš imel srečo, boš odkril in zadevo saniral.

Morda pa imaš kaj poškodovano.

Vsekakor lepo zrihtaj, da boš užival na motorju.

 

LP Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hm izogibajte se živalskim maščobam...nebi rekel. Če zdravo živiš in dejansko pokuriš veliko kalorij je lahko živalska maščoba dobra za telo. Drugače pa od domačih zdravil najbolj posegam po ingverju in medu. Če se mi pripravlja prehlad spijem nekaj ingverjevih čajev in zatilta vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm... odvisno kdo naj se izogiba živalskim maščobam...oz. kdo naj jih uživa. Velik faktor o uživanju hrane živalskega ali rastlinskega izvora pove tvoja krvna skupina.

0 ... mesojedci;

A.... vegetarijanci

B...vsejedci

AB... nekaj vmes med A in B  :huh:

 

Če mogoče kdo ni seznanjen s tem, naj malo pogleda pod

"Dieta po krvnih skupinah"

 

Niso si tam nič izmislili. Glede prehrane drži kot pribito. Preskušeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...burek...sirov burek, jabolčni burek, picaburek...

..viš... za vsazga neki..  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm... odvisno kdo naj se izogiba živalskim maščobam...oz. kdo naj jih uživa. Velik faktor o uživanju hrane živalskega ali rastlinskega izvora pove tvoja krvna skupina.

0 ... mesojedci;

A.... vegetarijanci

B...vsejedci

AB... nekaj vmes med A in B  :huh:

 

Če mogoče kdo ni seznanjen s tem, naj malo pogleda pod

"Dieta po krvnih skupinah"

 

Niso si tam nič izmislili. Glede prehrane drži kot pribito. Preskušeno!

 

 

No, pri meni pa preizkušeno NE drži.

Tolk o tem... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:inlove:... ja k ti si pa neki posebnega... :inlove:

 

:P

 

..a pa si ti zihr, da imaš pol tapravo kri..  :huh:...če to ne dela pr teb...

:P

 

... čigavo kri pa si dala pregledat... ..  :P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšne, bolj preproste bolezni, se pri meni najbolj obnese nežna masaža kakšne seksi maserke.

 

Če po uri in pol tretmaja nisi zdrav, naslednji dan ponovi vajo. Do ozdravitve.

 

Opozorilo: Pretirana uporaba zdravila povzroča hudo odvisnost in tudi splošno oslabelost organizma do nekaj ur po tretmaju. Uporaba na javnih mestih ni priporočena zaradi neta.

Stranski učinki: Hitro bitje srca, omotičnost, neartikulirani glasovi, nekontrolirano krčenje mišic in zaspanost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!