Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

Citat:

"Neslužbeno se moglo saznati da u slučaju dobivanja Superbikea 2015. čelnici MK »Kvarner« vide Moto GP na Grobniku samo koju godinu kasnije." :kva2::lol1:

Zdej sploh ne vem, a bom raje šel gledat MotoGP v Petišovce ali na Grobnik... :lol1:

Kje so bili cajti, ko sem bil še oprimist in sem z navdušenjem sprejel take novice... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa blo za gledat. Druga dirka sicer ni bla napeta in zabavna kot prva, pa vseeno. . . . max je danes naredu dosti. U bistvu je prvenstvo vodil samo z eno zmago, prvo v Avstraliji. Povrh vsega sta Melandri in Checa vknjižla nule. . . in Ta star vodi z 38 pikami. . Zadnji dve dirki se mi je zdelo, da bo Melandri hud player za naslov, po današnjem dogajanju sodč pa spet nimam pojma. . . . Biaggi je res zgledal dobro.

Kar pa se Grobnika in WSBK tiče. . . . Tole ni tako znanstveno fantastično. WSBK je pretežno italjanski. Tam imajo Imolo, M;isano in Monzo. Več skor ne morjo met. Bi pa radi še kaj, čimbližje. 2015ga bo Hrvaška že v EU. Eškinja je oseben, prijatelj bratov Flamini, in se podpisuje na dokumente. je v klubu direktorjev dirk. Poznanstva in veze torej niso vprašljive. Rabijo boxe in asfalt.

Za MotoGP pa po moje ni šans.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih to me zanima... a je bil al ne? ker nikjer nisem zasledil da je padel :D

Padu cez balanco na glavo !!! (Leon Haslam MISANO 2011).

V MOTORRADU so še tri slikce naprej in padec služi kot reklama Dainesu D-air B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa blo za gledat. Druga dirka sicer ni bla napeta in zabavna kot prva, pa vseeno. . . . max je danes naredu dosti. U bistvu je prvenstvo vodil samo z eno zmago, prvo v Avstraliji. Povrh vsega sta Melandri in Checa vknjižla nule. . . in Ta star vodi z 38 pikami. . Zadnji dve dirki se mi je zdelo, da bo Melandri hud player za naslov, po današnjem dogajanju sodč pa spet nimam pojma. . . . Biaggi je res zgledal dobro.

Sicer mal pozn ampak mal je začeu z glavo dirkat in k ne gre vzame tok točk kot jih je sposoben, ko ima dober dan in začut , da lahko napada tut napade in zdej dostikrat tut spelje, in to je bla že od nekdaj odlika dobrih dirkačev. Tko zdej tut Lorenzo vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, šel je ko gluha svinja Biaggi danes, sploh v prvi dirki. Sem mislil da bo gladko zmagal Rea, pa se je od nikoder vzel Biaggi in Checa s tisto staro drvarnico. Sploh ne vem kako je ta motor še vedno konkurenčen. Še Guigliano se je vozil spredaj, pa je novinec tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, šel je ko gluha svinja Biaggi danes, sploh v prvi dirki. Sem mislil da bo gladko zmagal Rea, pa se je od nikoder vzel Biaggi in Checa s tisto staro drvarnico. Sploh ne vem kako je ta motor še vedno konkurenčen. Še Guigliano se je vozil spredaj, pa je novinec tu.

Ta motor je še vedno dost "zaprt" zarad pravilnika, drgač ma pa ta motor še kr neki lufta za še bit konkurenčen kakšno sezono al pa dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor je še vedno dost "zaprt" zarad pravilnika, drgač ma pa ta motor še kr neki lufta za še bit konkurenčen kakšno sezono al pa dve.

Kakor koli, je penzija za 1098 blizu. na WDW bo Checa prvič testiral 1199 Panigale.

Ko sm gledal dirko v Millerju, se mi je zdelo de Checa vozi ko da bi mel 600ccm. U rdečem brez predaha, tud končna, tretja najslabša, je dala vedet, da ima na kratko nastavljen menjalnik, spet, kot da goni 600 hehe.

Verjamem, da se da dobit še več konj iz tega stroja, ampak za kakšno ceno? Če drži podatek, da je Biaggi lani za 26 dirk porabil 28 motorjev, nočem vedet kako to menjujejo Ducatisti. In če GP lahko odpele sezono s 6 motorji, ej, bi tud WSBK moral prežvet, z desetimi recimo.

In o temu se jaz ne znam čist opredelit. Všeč mi je WSBK tak, kot je. ampak. . . če bi ga bol omejili, in pravila približali STOCK, ali supersportu, morda celo res omejili število motorjev. . . . . . ne vem, če bi kaj zgubili na atraktivnosti. pri stroških pa najbrž bi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če drži podatek, da je Biaggi lani za 26 dirk porabil 28 motorjev...

:kva2::eek:

Kakšen komentar na Melandrijev manever pri prehitevanju Chece v 2. dirki?

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::eek:

Kakšen komentar na Melandrijev manever pri prehitevanju Chece v 2. dirki?

Melandri: On the fourth lap I was behind Checa, I tried to pass him at a point where he braked very strong, we were side by side and I thought I saw, but when we entered the curve seemed that he had not realized that I was next, and so he hit his back with my knee, lost the front. I am very sorry, Carlos is a great guy and a very sporty driver.

Dirkaška nezgoda pač. Je pa znano da BMW pritiska na svoje pilote, ker se jim ponavlja zgodba iz F1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koliko vas verjame oziroma drži pesti, da se 21 vrne v WSBK 2013.

Motor že obstaja in Troy deluje zelo fit in hiter. Včeraj je nabrisal celo Rossija...

post-9278-0-92986600-1340572199_thumb.jpg

post-9278-0-23322900-1340572315_thumb.jpg

post-9278-0-54484100-1340572384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas verjame oziroma drži pesti, da se 21 vrne v WSBK 2013.

Motor že obstaja in Troy deluje zelo fit in hiter. Včeraj je nabrisal celo Rossija...

Ja na Drag Race

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend dirkajo tud v ta zabavnem prvenstvu :P

Biaggi se na Aragonu dobro počuti.

upam pa, da Sykes sestavi eno dobro dirko, in zmaga :D

post-1354-0-30761300-1340979797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend dirkajo tud v ta zabavnem prvenstvu :P

Biaggi se na Aragonu dobro počuti.

upam pa, da Sykes sestavi eno dobro dirko, in zmaga :D

Bog ti požegnaj, Cartman, da si opomnil. Sem čisto odmislil, da je ta vikend tud wsbk :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Glede na to da je vreme v klincu :BUA: bom danes doma spremljal WSBK iz Brna :grim

Rezultati kvalifikacij:

Brno - FIM Superbike World Championship - Superpole 2

1. Tom Sykes (Kawasaki Racing Team) Kawasaki ZX-10R 1'58.010

2. Carlos Checa (Althea Racing) Ducati 1098R 1'58.470

3. Eugene Laverty (Aprilia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'58.741

4. Davide Giugliano (Althea Racing) Ducati 1098R 1'58.789

5. Marco Melandri (BMW Motorrad Motorsport) BMW S1000 RR 1'58.885

6. Jonathan Rea (Honda World Superbike Team) Honda CBR1000RR 1'59.560

7. Leon Haslam (BMW Motorrad Motorsport) BMW S1000 RR 1'59.583

8. Michel Fabrizio (BMW Motorrad Italia GoldBet) BMW S1000 RR 1'59.621

9. Chaz Davies (ParkinGO MTC Racing) Aprilia RSV4 Factory 1'59.748

10. Jakub Smrz (Liberty Racing Team Effenbert) Ducati 1098R 1'59.871

11. David Salom (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 1'59.279

12. Ayrton Badovini (BMW Motorrad Italia GoldBet) BMW S1000 RR 1'59.154

13. Leon Camier (FIXI Crescent Suzuki) Suzuki GSX-R1000 1'59.439

14. Max Biaggi (Aprilia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'59.453

15. Loris Baz (Kawasaki Racing Team) Kawasaki ZX-10R 1'59.627

16. John Hopkins (FIXI Crescent Suzuki) Suzuki GSX-R1000 1'59.973

17. Lorenzo Zanetti (PATA Racing Team) Ducati 1098R 2'00.591

18. Hiroshi Aoyama (Honda World Superbike Team) Honda CBR1000RR 2'00.693

19. Maxime Berger (Team Effenbert Liberty Racing) Ducati 1098R 2'00.978

20. Alessandro Polita (Red Devils Roma) Ducati 1098R 2'02.023

21. Leandro Mercado (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 2'02.952

22. Norino Brignola (Grillini Progea Superbike Team) BMW S1000 RR 2'03.524

23. Viktor Kispataki (Prop-tech ltd) Honda CBR1000RR 2'04.259

Matr tale Sykes pa Kawasaki sta pa mašina za Supepole, letos je že dobu 7 kvalifikacij od 9ih :OK:

No nej bo že 12 ura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ob 10:30 je že Superstock dirka :)

12:00 Superbike race 1

13:30 Supersport

14:30 British superbike race 1

15:30 Superbike race 2

17:30 British superbike race 2

Upam samo, da se bo Eurosport držal sporeda... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V rubriko idiot dneva se je v ozji izbor uvrstil se nori, ki je bil varno 3. potem pa padel v zadnjem krogu... sej nemors vrjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V rubriko idiot dneva se je v ozji izbor uvrstil se nori, ki je bil varno 3. potem pa padel v zadnjem krogu... sej nemors vrjet...

Nori je bil zmer mal nor...

Johnny pa ja...ne vem, kaj je blo tega treba. Čeprav je lahko bit pametn s kavča - v žaru borbe pač drgač reagiraš.

V kolikor vržeš v ta mix še Sofuogluja, pa imaš veselico na pisti :D

Popravljeno . Popravil Shinobi70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!