Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

Je to sigurno,na sporedu ne piše da je ob 20.00?

worldsbk.com pravi da je start prve dirke ob 20:00 po našem času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez 15 min se starta... glej na mypremium.tv :-)

Če ti dela mi pošlji link,ker meni ne dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kermu kanalu pa je? Na obeh eurosportih dostopnih na mypremium tv je jeben tenis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kermu kanalu pa je? Na obeh eurosportih dostopnih na mypremium tv je jeben tenis!

moglo bi bit na be2. pa je. . . .jebeni tenis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima kdo kakšen link,ker na TV ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to je pa klasika Eurosporta!

Lani sem za vsako dirko lahko molil, da bojo sploh prenašal v živo. Včasih je blo, včasih ne, včasih so se sredi dirke vklopil LIVE.

In za to si drznejo računat 5€ na mesec. V kvadratkasti kvaliteti.

Sej bo jutr itak na voljo 720p video dirk (EuroSport2 HD), ki ga seveda live ne moreš niti za plačilo gledat.

Eurosport - POCARJI POCARSKI!

Grem raj pogledat v miru BSB round 4 Snetterton.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeno je to da imamo mi v SLO brezvezni nemški eurosport. (sami tenis pa fuzbal).

Prenos dirk pa so na British Eurosport. Vsi pa gledamo sporede british ES. Zato spored nikoli ne štima.

Tudi ob nedeljah je ponavadi samo 1 dirka SBK , potem pa ko bi morala bit 2 dirka je ponavadi kolesarjenje ali pa tenis. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej spored na British Eurosport pravi, da imajo prenos SBK. Pol je pa tenis/umetnostno drsanje/itd.

Se velikokrat "zmotijo".

Zato sem tudi skenslal plačljiv dostop na British Eurosport. Škoda mojih živcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeno je to da imamo mi v SLO brezvezni nemški eurosport. (sami tenis pa fuzbal).

Prenos dirk pa so na British Eurosport. Vsi pa gledamo sporede british ES. Zato spored nikoli ne štima.

Tudi ob nedeljah je ponavadi samo 1 dirka SBK , potem pa ko bi morala bit 2 dirka je ponavadi kolesarjenje ali pa tenis. :headbang:

mi mamo eurosport international, british je nacionalni program, omejen samo na VB in Irsko. Oni majo res dost dirkanja. Ampak ne danes. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to :

Na UPC kabelski imamo vsaj 15 športnih kanalov od eurosporta (2 in HD) pa sprortklubov , pa sportklubov + pa +++ pa , sport pa sport 1,.....

pa bla bla ... Na kozlanje mi gre od vseh skupaj, ker je vse skupaj en sam fuzbal !!! Tem butcem ki izbirajo spored bi moral nekdo povedat da je še

kaj drugega na svetu kot jebeni fuzbal. Pa naj se jebejo vsi ronaldi pa messiji pa Real , Bayer in vse ostala podkupljena in prebogata nogometna drhal. :angry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mare je zrihtu ;)

checa ga je povsem nepričakovano položil, tako da v 6. zapored nažalost ni šlo :D

rea me je pa kr malce presenetil, da v zadnjem krogu ni poskušal česa podobnega, kot v doningtonu... očitno si ni upal, ker bi ga bmw-jevci živega požrli :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Max-a. V svojem 41 letu je še zmeraj med najboljšimi in vodi v SBK. :worship:

Mogoče bo še Rossi prišel enkrat v SBK in bosta zopet imela dvoboje kot nekoč v GP.

Maxa je zame en največjih dirkačev ! Odkar pomnim je bil zmeraj med prvimi in najboljšimi pa bilo kaj je že vozil takrat !

Boljše bit 1 v SBK kot "niko i ništa" v GP , kot se je sedaj znašel Rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pomoje bolj mokre sanje tole kot kaj druzga...glede na standarde dirkališč po kerih se "gonijo" bi blo potrebno obstoječ kamnodrom zradirat/zglihat z zemlo in komplet na novo nardit use...kar pa ni sam 10 mio €.....upam pa da res pride do tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SBK na Grobniku... :yea1: 2015....

http://www.novilist....ku-2015.-godine

Copy-paste iz zgornjega linka. Komentar, ki je na mestu.

"Od ove klape Črnjar i Eškinja ne treba ništa očekivati, jer politika je nanjušila novac i otuđila autodrom od lokalne zajednice, ali nisu znali niti znaju kako da svoj pljen naplate. Ne da ne znaju Engleski nego ne znaju ni prodati ono što su stekli na nepošten način i protiv zakona, jer taj športski objekt je trebao biti u vlasništvu Grobničana, a ne riječkih političkih igrača, riječkog Gazde."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!