Skoči na vsebino

WSBK 2012


Cartman

Priporočene objave

Ja, dobro se je koncalo.

Se mi pa zdi, de je dns Biaggi usem zaprl gobec :). To je blo res mojstrsko.

Sm mislu, da Biaggi nima nobenga navijača več, pa sm le najdu enga po parih letih pr nas ( iz Postojne ) :Pše se dogajajo čudeži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res adijo Max ga je pelu kot profesor samo kapo dol pa tud jst nisem njegov fen, Checa je pa katapultiral zlo grdo dober da se je isti dan useden na motor pa zmagal :)

V SS se je pa Sofuglu v moto 2 tud nekaj nauču celo dirko vozil na 4 mestu pol pa v enem krogu na 1 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast Biaggi.. pa tud Checki da se po takem padcu pobere in zmaga...

prav nisem hotel cel dan pogledat te teme ker sem hotel sam videt dogajanje in gledat dirke ob 17h kot da so live =))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno jaz eno kodo častim prvemu k ujame.

L.P.

1yg6zh3k2mumuphgf23H

Popravljeno . Popravil musaschi64
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si jih pa našu? :)

Če imaš kakšne kode na voljo, jih najdeš v 'User CP' ->'Invitees' ...

Jih pa ne talajo ravno pogosto.

D.

PS: še to - koda poteče v 14 dneh. Če v tem času ni uporabljena, je 'izgubljena' - ne dobiš še ene...

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno jaz eno kodo častim prvemu k ujame.

L.P.

1yg6zh3k2mumuphgf23H

Hvala hvala...sem jo uspešno "ponucal" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne pozabte da je treba po tud sejat....

No zdej pa nazaj na temo...svaka čast Checi da se je pobrav.

Ni panike...jaz vedno sejem vsaj 1x nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandri je odpelju ful dobro glede tega kaj se je govorilo,da na tem motorju se nebo ulovil kar tako hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da Biaggi nima nobenga navijača več, pa sm le najdu enga po parih letih pr nas ( iz Postojne ) :Pše se dogajajo čudeži :D

K sm ga gledu včeri kako leti....sm se vprašu...kaj pa, če je z razlogom...zmer jamru...in obtoževal druge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm ga gledu včeri kako leti....sm se vprašu...kaj pa, če je z razlogom...zmer jamru...in obtoževal druge...

Nč bat, je meu več kot 5 let, da se dokaže v MotoGP in na koncu vozil Repsol Hondo RCV 211V kot prvi voznik. ( verjetno bi si to pozicijo zbralo 90% vseh voznikov v Moto GP) . Sej jest vem, da je Biaggi izredn pilot, samo njegov ego in težaven značaj ga je preveč očrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, je meu več kot 5 let, da se dokaže v MotoGP in na koncu vozil Repsol Hondo RCV 211V kot prvi voznik. ( verjetno bi si to pozicijo zbralo 90% vseh voznikov v Moto GP) . Sej jest vem, da je Biaggi izredn pilot, samo njegov ego in težaven značaj ga je preveč očrnil.

jah :hmm: Res je biu pr Repsolu, ko je bla honda najbrž na najnižji točki v MotoGP. Repsol je zmagal enkat. Haydn v Laguni Seci. Honda je zmagala še dve suhi dirki,(baross, Melandri) in eno mokro ( Melandri). Pol so Maxa frcnili u WSBK.

Radi pa pozabimo, de je Max zmagal na Yamahi tud proti Rossiju. Da je bil eden od dveh ki so zmagali z M1 vse do Lorenzove prve zmage v estorilu. hehe še danes je eden od le štirih :) Al kaj ko je očitno težji od živega srebra. Skregal se je prav z vsemi, kjer je sodeloval. Že v 250 se je skregal z aprilio. Pol v MotoGP z vsemi. Za 2006 se je pogajal s Kawasakijem, pa so v Bridgestonu rekli NI šANS! :D Lani je zgubil ekipo. šef ekipe jo je gladko odpeljal. . . zdej ima očitno spet odličen team, z Simoncellijevim Crew Chiefom Deganellijem. P omoje ma tud precej updata s strani DePunieta in CRT razvoja. U glavnem, če bo celo sezono na takem nivoju kot je bil v Avstraliji, bo za konkurente zelo težko. Bomo vidli kako bo šlo Lavertyju.

Pa ko smo že pr WSBK, in smo meli čez nekonkurenčne 750 4 valjnike :Preberite opombe.

http://tinyurl.com/7c9x48q

slin slin slin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah :hmm: Res je biu pr Repsolu, ko je bla honda najbrž na najnižji točki v MotoGP.

Pa ko smo že pr WSBK, in smo meli čez nekonkurenčne 750 4 valjnike :Preberite opombe.

http://tinyurl.com/7c9x48q

slin slin slin

Čist možn, da jih je Max na to točko spravu, ker sam da je šou stran so takoj prvaki 2006 ratal z Haydnom :P:D

Ja ta je sam za v dnevno sobo :wub:

Vem za to, in verjetno je ni RC30 in RC45 na netu k jest bolnik ne vem zanjo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!