Skoči na vsebino

Nekaj zame in za vas!


Priporočene objave

Kdo pa nam bo potlej finančne nasvete dajal, če pupa gre :?: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da se hoČko in puPa nekak ne moreta...?!?! al se motim in je to bolj 1smerno (h-->p)?!

kakorkoli že... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da se hoČko in puPa nekak ne moreta...?!?! al se motim in je to bolj 1smerno (h-->p)?!

kakorkoli že...  :?

To se ti samo zdi. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa prav paše, da ni več kot na začetku. sedaj je 1300 nakladačev in vsak dan se lahko zabavam ob prebiranju tone bedarij :lol: (seveda v tistih "lahkih" temah) in najlepše je, da mi ni treba aktivno sodelovat, včasih pa si moral, ker je bilo tako malo "kreativnih" avtorjev :roll: . motosvet se razvija in prav je tako, sicer se pozna, da je zima in je folku dolgčas pa imajo preveč časa za forum, al kaj naj rečem, meni je fajn.

inventure pri sebi ne delam, ker se ne obremenjujem s sabo in okolico. vem da sem včasih preveč odprt in zaupljiv ampak tisti, ki to izkoristi bo to naredil samo enkrat in si z tem nakopal moje nezaupanje do konca življenja. kar si drugi mislijo o meni me ne zanima in se s tem ne obremenjujem, pa tudi moj ego ne trpi če nisem vsem všeč. celo ustrašil bi se če bi naenkrat postal vsem všeč, malo sovraštva in intrig pa mora biti :wink: .

v konkretnem primeru ne vem za kaj se je šlo, ampak še enkrat več se je potrdila moj trditev, da kjer so ženske je tudi kregarija in faušija, zato pač ene prihajajo in druge grejo, glavno da je motosvet tu in se mamo ostali fajn. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v konkretnem primeru ne vem za kaj se je šlo, ampak še enkrat več se je potrdila moj trditev, da kjer so ženske je tudi kregarija in faušija, zato pač ene prihajajo in druge grejo, glavno da je motosvet tu in se mamo ostali fajn.

Trikrat hura za PERVY-a.HURA;HURA;HURA :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa nam bo potlej finančne nasvete dajal, če pupa gre :?:  :cry:

Pupa bo zdaj mogoče funkcionar MAKSI-ja :wink: - tko da ene finance nekako morda ostajajo v njenih rokah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je reku, da grem?? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:

damn ... :oops: :cry: :wink: :idea: :arrow: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da se hoČko in puPa nekak ne moreta...?!?! al se motim in je to bolj 1smerno (h-->p)?!

kakorkoli že...  :?

aaahhhh .... zgodbe za ob pivu ... ali štirih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko hm tole bi lahko še enkrat ponovil, ker sem že pozabil. A si se ti naslonil na bulerje ali je bilo mogoče obratno :twisted: :shock: :D

Pupa veliko uspeha na novi spremenjeni poti :wink: :D and show them all 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko hm tole bi lahko še enkrat ponovil, ker sem že pozabil. A si se ti naslonil na bulerje ali je bilo mogoče obratno :twisted:  :shock:  :D

Hja, če ne paziš ti Pupa nasloni čevelj na obraz .. vprašanje je samo pri kakšni hitrosti se to zgodi ... 8) :shock: :arrow: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA....vse kar si potrebovala in kar potrebuješ imaš okoli sebe........uporabi!!!!!!!

Sej veš,da si zakon!! :oops:....z bulerji ,brez njih....... :oops: :) :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresla se je gora... mislim, Pupa... pardon, Forum...

Ven so na koncu prišli Pupini bulerji :)

No, Pupa, jaz sem tudi že ugibal, ali bo eden nosilnih družabnih stebrov Motosveta padel...

:arrow: bodmo prjatli, saj ni važn, kwa počnemo, sam da smo fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj mislim da gre ravno za to...ne moreš bit z vsakim na svetu prijatelj...preveč bi jih blo (čeprav pravijo da jih nikol ni preveč :twisted: ), prevlki kaos bi bil, nikol ne veš pri čem si, na koga se lahko zaneseš, komu se lahko zaupaš, kdo te razume in kdo ne...in ko enkrat začneš o tem malo bolj razmišljat prideš pač do tega spoznanja kot Pupa...in nardiš inventuro sam pri sebi, probaš zaživet na novo, manj obremenjen in sproščen...magari v tistem trenutku sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če ne paziš ti Pupa nasloni čevelj na obraz .. vprašanje je samo pri kakšni hitrosti se to zgodi ...  8)  :shock:  :arrow: :)

In Hotschota še vedno mora tlači :lol: Bogi, bogi! :twisted: Te čisto razumem - meni je en tip čelo na nos "naslonil" med treningom in potem sem s podpludbami izgledala kot vampirka in potem so bile še tiste hude poplave, tako da so me v bolnici stlačili kar v sobo k enim otrokom, ki so začeli vsi hkrati tulit, ko so me zagledali ... Ja, to so res hude travme! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ti pa ne obremenjuj toliko sebe in foruma s tem kar je bilo - kar je bilo je bilo in je že mimo, tako da se ti res ne izplača toliko s tem glave razbijat. Če si se pa res spremenila al ne vem kaj - nimam živcev takih dolgih in "globokih" postov prebirat - boš pa itak z dejanji dokazala in ne z nevem kakimi katarzičnimi objavami tle na forumu. :wink: Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta, .... "stvarno su ludi ovi Motosvetovci"! :lol:

Povzeto po Obeliksu, prijatelju Asteriksa, ... ne po našem Obeliksu da nau pomote pa kake pizdarije :roll: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj prvi vrže kamen...

Ego ni maska . :!:

Inventuro se dela zase in še nisem nikjer prebral, da bi kakšna firma objavljala rezultate.

Hvala bogu da me marsikdo ne mara in mi pove kaj si misli.Tako lahko soočim sam se s sabo.

Je pa res, da če seješ veter žanješ vihar.

Svoj čas je bil Kalimero...

Vsega si vzamemo toliko kolikor hočemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!