Skoči na vsebino

Kam na servis v Savinjsko-Šaleškem koncu?


Buschi

Priporočene objave

Na tavelik servis je treba dat moped in sta mi uradna serviserja v tem koncu naračunala 400-600€...pismo, tolk nisem dal za tavelek servis za Fiata!

Na misel mi pride Božič, ampak mi ga vsi odsvetujejo, ker je predrag in ne naredi vredi.

Torej kam? Da naredi dobro, da da not nove dele in ne računa ravno 50€ na uro.

Hvala za odgovore.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ravno MotoMario mi je naračunal 400€...po tamalem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ravno MotoMario mi je naračunal 400€...po tamalem...

On je zelo drag ja. Za kateri motor pa gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi Promotor, Drešinja vas

še danes zjutraj sem nekje bral(mislim da celo na njihovi strani mnenje strank), da tja ne, ker so zelo zelo počasni.

Za kateri motor pa gre?

125 Aprilia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ravno MotoMario mi je naračunal 400€...po tamalem...

Ga že vseskozi tam servisiram in poznam cene in so zelo vredu ali pa konkurenčne. Povej kaj vse ti je naredil in zamenjal za to ceno, da bomo lahko sodili ali je veliko.

Jaz sem z njim zelo zadovoljen.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj mi je jasno zakaj mi je MotoMario naredu tak predračun: bat pride 230€, pa dihtunge, plastični zobniki ca 130€ pa pet ur dela ca 150€? Znajo bit italijani kar dragi ko pride do servisa... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj mi je jasno zakaj mi je MotoMario naredu tak predračun: bat pride 230€, pa dihtunge, plastični zobniki ca 130€ pa pet ur dela ca 150€? Znajo bit italijani kar dragi ko pride do servisa... :BUA:

Verjetno te drugje ne bi prišlo kaj ceneje. Original deli so dragi in se hitro nabere orng račun. Tudi pri japonskem motorju verjetno ne bi bilo kaj drugače.

Pri Mariu mi je všeč, ker sam šravfa od začetka do konca in se spozna. V nekaterih večjih delavnicah pa ga začnejo šravfati mlajši mehaniki, ko pride do zahtevnejših del pa kličejo starejše mojstre in kar hitro lahko pride do kakega felerja.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!