Skoči na vsebino

tomos racing 45


radovednez

Priporočene objave

pred dvemi dnevi sem dobil tomos racing 45. leti mi ene 50 rd pa bi da mi gre usaj ene 65-70.. kaj nej ga predelam? auspuh pa cilinder kit.. ce lahko date ksne linke pa to

post-27752-0-97720000-1320489642.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dvemi dnevi sem dobil tomos racing 45. leti mi ene 50 rd pa bi da mi gre usaj ene 65-70.. kaj nej ga predelam? auspuh pa cilinder kit.. ce lahko date ksne linke pa to

Če te prav razumem želiš linke za kit pa auspuh?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dvemi dnevi sem dobil tomos racing 45. leti mi ene 50 rd pa bi da mi gre usaj ene 65-70.. kaj nej ga predelam? auspuh pa cilinder kit.. ce lahko date ksne linke pa to

Sam nevem kok časa ti bo tale predelava zdržala =/
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://trgovina.cili...0vck39l6j7b4aov kit http://trgovina.cili...0vck39l6j7b4aov auspuh ( novi izpuhi so dragi k svina.. .) Sam če boš dav kit boš mogu pol tut fergazr menjat kokr js vem.

bolj vazno je da ob menjavi izpuha menjas uplinjac. Ce menjas kit in nic drugega pac ne dobis optimuma. Ce menjas izpuh, uplinjaca pa ne, pa prihaja do spiranja karterja (zaradi pomanjkanja povratnega tlaka v izpuhu ti vso frisno mesanico zraka, goriva in olja buhne v izpuh, namesto da bi tam ostala), in zaradi tega tudi slabsega mazanja in s casom tudi slabsih performans in tezavnih vzigov. ce res pretiravas lahko motor celo zariba. Ce imas vecji uplinjac pa pride v motor vec zmesi air+fuel+oil, tako da je tam tudi vec ostane. Seveda pa se poraba dvigne. :) Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj vazno je da ob menjavi izpuha menjas uplinjac. Ce menjas kit in nic drugega pac ne dobis optimuma. Ce menjas izpuh, uplinjaca pa ne, pa prihaja do spiranja karterja (zaradi pomanjkanja povratnega tlaka v izpuhu ti vso frisno mesanico zraka, goriva in olja buhne v izpuh, namesto da bi tam ostala), in zaradi tega tudi slabsega mazanja in s casom tudi slabsih performans in tezavnih vzigov. ce res pretiravas lahko motor celo zariba. Ce imas vecji uplinjac pa pride v motor vec zmesi air+fuel+oil, tako da je tam tudi vec ostane. Seveda pa se poraba dvigne. :)

Oprosti, ampak tole so pa "buče".

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak tole so pa "buče".

lp

Franc

Vem da predelava s kitom(pa fergazerjem....) ne zdrži najdlje, ampak kolk časa bi pa zdržala, če ga ne bi skos tišal do konca? Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak tole so pa "buče".

lp

Franc

govorim o dvotaktniku s sesanjem v karter. premisli se enkrat o teh bucah. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorim o dvotaktniku s sesanjem v karter. premisli se enkrat o teh bucah. :)

Malo kakšen dvotaktnik dela drugače. Na izpiranje vpliva izpuh (in prekrivanje kanalov), čisto vseeno je kakšen vplinjač natakneš. Lahko pa daš še tak izpuh, pa ti motor zaradi tega ne bo zaribal, bo pa zaribal zaradi narobe nastavljenega razmerja gorivo/zrak.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, v tem primeru je problem predvsem kolicina olja - ce imas (pre)sirok kot izpuha je stvar se toliko slabsa. Ce je goriva premalo smo pa ze pri drugem problemu (temperatura izgorevanja itd).

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, v tem primeru je problem predvsem kolicina olja - ce imas (pre)sirok kot izpuha je stvar se toliko slabsa. Ce je goriva premalo smo pa ze pri drugem problemu (temperatura izgorevanja itd).

Kdo od vaju ve, kok časa bi zdržu približno kit(s tem da ga nebi skos tišu do konca)?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Kdo od vaju ve, kok časa bi zdržu približno kit(s tem da ga nebi skos tišu do konca)?

Pozabi na tole predelavo ... vem ,da te mika , sam zdej je proračun prazen pa so se policisti spravili na najmanjše ... do 60km/h še tolerijao raj kak km manj pa ,da boš imel mir in ne boš vsakič ,ko boš vidu policijo tišal gas do konca pa med bloke ;) kazni so prevelike pa še ob motor si lahko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!