Skoči na vsebino

najbogatejši slovenci, zanimivih prvih 5 mest


ELO

Priporočene objave

ne vem, a vas recimo kaj zmoti, da se med prvih pet najbogatejših pojavijo ljudje, ki so tako ali drugače udeleženi pri rezanju proračunske pogače??

zgleda, da so "pripravljalna" dela 6.bloka TEš kar draga, da se raznorazni mogoči lobisti in potencialni delilci provizij pojavljajo med prvimi petimi najbogatejšimi slovenci... :BUA:

pa, saj ni panike... najprej bomo slovenci tole drago plačali, nato pa bo virant to poceni prodal... zgleda, da si to zaslužimo, glede na to, kakšne ovčke smo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bo virant to poceni prodal... zgleda, da si to zaslužimo, glede na to, kakšne ovčke smo...

:rolleyes: točno. Oboje glede Viranta in glede črede.

Dodal bi le, da (po moje) to razprodajo

ne načrtuje le Virant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, a vas recimo kaj zmoti, da se med prvih pet najbogatejših pojavijo ljudje, ki so tako ali drugače udeleženi pri rezanju proračunske pogače??

zgleda, da so "pripravljalna" dela 6.bloka TEš kar draga, da se raznorazni mogoči lobisti in potencialni delilci provizij pojavljajo med prvimi petimi najbogatejšimi slovenci... :BUA:

pa, saj ni panike... najprej bomo slovenci tole drago plačali, nato pa bo virant to poceni prodal... zgleda, da si to zaslužimo, glede na to, kakšne ovčke smo...

pa dobro, ce bi fausija gorela bi vsaka slovenska vas gorela :grim

znasel se je to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znasel se je to je to

.... pod lupo sodnice !

saj znajdeš se lahko tudi med tistimi ki so jim odvzeli potni list in dobili zahvalo na predzadnji strani časopisa !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znasel se je to je to

ja, znašel ... na naš račun, ali kako? Mislim, tako milijonsko "znajdevanje" je res super ... pri projektu, ki je netransparenten, slabo voden, se gradi brez dovoljenj in na blef ... v to črno luknjo je šlo že 400 milijonov, začel je s tem Lahovnik, ki niti ni hotel obelodaniti pogodbe oziroma plana stroškov ... šele ministrica darja radić je to naredila ... in zdaj smo, kjer smo ...

gradijo se raufanki za 1400 miljonov ... dnar pa kar gomazi ... in še bo gomazel ... v žepe ... pol pa še, ko nam bodo povezani ljudje uvažali premog, ker ga itak ni dovolj dobrega dovolj pri nas ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, znašel ... na naš račun, ali kako? Mislim, tako milijonsko "znajdevanje" je res super ... pri projektu, ki je netransparenten, slabo voden, se gradi brez dovoljenj in na blef ... v to črno luknjo je šlo že 400 milijonov, začel je s tem Lahovnik, ki niti ni hotel obelodaniti pogodbe oziroma plana stroškov ... šele ministrica darja radić je to naredila ... in zdaj smo, kjer smo ...

gradijo se raufanki za 1400 miljonov ... dnar pa kar gomazi ... in še bo gomazel ... v žepe ... pol pa še, ko nam bodo povezani ljudje uvažali premog, ker ga itak ni dovolj dobrega dovolj pri nas ...

Go biber go!!

Ej Đastin končno se enkat strinjava :yea1: Ampak mam filing da te mal šizofrenija daje?? Prevečkat si videt kot bubreg u loju, vsaj kar se sistema tiče ampak tole si pa dobr povedal. A to samo zato ker ne moreš pristavt lončka al resno ne podpiraš takega početja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go biber go!!

... :yea1: Ampak mam filing da te mal šizofrenija daje?? Prevečkat si videt kot bubreg u loju ...

Smanji doživljaj.

Vi2 sta zelo zanimiva sogovornika.

Kaj se ne marata?

Tako na splošno mislim!

:fight1:

Lepo, da takole skrbita za zabavo Motomarsovcev.

:grupni:

Lp

obema

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa najbolj de se dobimo u Roll baru pa se ga nažgemo!! Zih se bomo vse zmenil he he!!

Za. Jaz se običajno nažigam s Cockto in potem prav pridem drugim, ko jih je treba odpeljat domov.

:smoke::drunk:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JustinBiber in Robertjur jest vaju vabim na SPRAVNO domačo jabolčno pito in šnopc letnik 2011 :lol1:

Brojedanu pa bom postregla kokto, da vaju bo lahko držal nazaj, da ne skočta drug v drugega.... :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dele lih nimam cajta!! A loh čez pol ure?? :lol1:

Sej jest tud nč ne pijem če mi noben ne da he eh! Tud kokte ne!!

Ja nevem od kod ste da optimalno lokacijo najdemo? Jest sem z Broda v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem iz hribov. lahko pa pridem v ljubljano brez problema. poštna kočija še vedno vozi...

najbolje da se zmenimo za kak popoldanski/večerni termin v prihodnjem tednu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JustinBiber in Robertjur jest vaju vabim na SPRAVNO domačo jabolčno pito in šnopc letnik 2011 :lol1:

Brojedanu pa bom postregla kokto, da vaju bo lahko držal nazaj, da ne skočta drug v drugega.... :lol:

Ja kaj zej?? Jest sem prpravlen??!! Res da mi je odpadu en sekalc ampak se bom boril kot lev!! :grim :lol1: Pa u tist šnopc mal meda namešej k jest šnopca drgač brez pira ne pijem :lol1:

Btw U51 še zmeri loh žvižgam he he! Ja najbol pomembne informacije pa nis določla....kje, kdaj...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dejansko najboljšo ali za najmanj slabo?

On samo tako misli.

Najmanj slaba bo tista, ki bo na novo prišla v parlament. Ker bo v total sumi na koncu mandata najmanj zajebala in pokradla v primerjavi z ostalimi, vključno Đastinovo, ki imajo nagrmadenih grehov že od prej.

Ja, edino to nam še ostane. Kdo je najmanj slab...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale podatek o najbogatejših Slovencih.......me je malček zbodel v oko.

V samem vrhu je par, ki je skoraj čez noč obogatel......pa ne z uno bedarijo od mačka......ampak SVETOVALNIMI POSLI ZA TEš 6. Zanimivo kajne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šnopc in jabolčna pita sta na voljo, vi trije samo zberte jajca in pridte magar u mojo vas....

Bom pa Še jaz nekaj resničnega napisala na temo o najbogatejŠem slovencu.

Ne dolgo nazaj sem bila zaposlena v podjetju, ki ga vodi g. ČeŠko.

Samo en mesec prodaje po telefonu mi je dal jasno sliko kako pokvarjeno se po novem vzgaja ljudi za zaslužek...

Že od samega začetka sem jim več kot očitno Šla na "jetra" ker sem opozarjala, da je ta agresivna prodaja po telefonu

mal neetična...

To je bila edina služba, v katero sem vsak dan odhajala z veliko muko, saj sem vedela, da delam nekaj kar ni prav... Ni mi bilo problem vrteti jezik po telefonu ali se vključiti med zaposlene, večji in najpomembnejŠi

problem je bil, da nisem imela vesti prodati izdelek ljudem, ki so mi poŠteno povedali, da so brezposelni, da so upokojenci...

Še huje pa je bilo, ko se je kakŠna stranka razjezila, da naj že nahamo klicati... In poneumljati...

Vendar vodilni so tiho zahtevali, da se v kot stisne vsakega... In tukaj se je zame končalo.

Ne čudim se,da je to podjetje na samem vrhu...

Spomnim se, da me je Šef enkrat nazjal ko mačka, naj se ne pogovarjam s sodelavci in naj se ne smejim, DA NAJ RAJE KLIČEM KER NAM MANJKA 2000 eur... Potem pa mi je v opravičilo ponudil piŠkote, jaz pa sem mu rekla:" NE HVALA!" In takoj za tem sem vstala in Šla na avtomat kupit svoje piŠkote in jih razdelila sodelavcem...

In takrat smo se Še bolj smejali (seveda ko ga ni bilo v bližini)...

SpraŠujem se, kje je vest in razum???

Sama prodajam slike, a kupci se sami zglasijo pri meni.... Nikdar nisem nikogar posiljevala s svojimi izdelki!!!!

Do danes mi je bilo najbolj častno delati v žal propadlih podjetjih v mizarski delavnici in proizvodnji s keramiko...

Ko so zaprli meni ljuba delovna mesta, mi je bilo priznam zelo hudo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš.....draga umetnica.......mene so bili v stanju tut po 10x poklicat......pač, sem enkrat nekaj kupil preko njih.........nekaj mesecev, sem veselo prekinjeval klic.......potem pa mi je počil film........ne sprešuj.....kako sem nazjal.......ničkrivo uslužbenk......in še danes mi je žal zaradi tega.

Vendar......vsi vemo kako se obogati.........ponujati ceneno kitajsko robo ob dobri reklami za dvojno ceno........al pa sesalce za....xx kratno ceno.......potem si pa kupiš Postojnsko jamo..........in .......

KUPUJEM KMETIJSKA ZEMLJIšČA, KI BODO PO NOVEM PUPU ZAZIDLJIVA. šIFRA : revež brez bogatega očeta župana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi gre na qrac, kako se ti najbogatejši duvajo kako se žrtvujejo delajo cele dneve . . . ne povejo pa koliko MILJONOV € nepovratnih sredstev so ETIČNO zmolzli od obubožane države, med njimi je tudi visoko leteči Boscarol, žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!