Skoči na vsebino

najbogatejši slovenci, zanimivih prvih 5 mest


ELO

Priporočene objave

bunga bunga je zakon!

zdaj samo še datum in uro fiksirajte, pa kdor pride pride, kdor pa ne ga pa ne bo... :) globoka tale zadnja, knede?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pridem...

tebe bo pa resnično veselje videti po dooolgem času. A nisva nazadnje bila na nekih demonstracijah?

Vabim tud ELO-ta,Kekca,pa še vse druge na SPRAVNO PITO, njihove žene al pa lubice....

Placa je dost,jest mam pa tud veliko srce... :lol:

Se že veselim!

Kaj praviš na naslednji vikend?

... pa kdor pride pride, kdor pa ne ga pa ne bo... :) globoka tale zadnja, knede?

Ti si dejansko pravi mislec in komaj čakam, da te vidim v živo. Gotovo bo zabavno!

:OK:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se le da naj se zadeva skliče med tednom. saj veste, vikend je le vikend... :)

Sama od sebe se ni sklicala še nobena zadeva ...

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bo u51 to uredila in sklicala...

Še vedno sem že od najstniŠkih let sklicala vse zadeve okrog feŠt al pa kufetov....

....pa da mi ne bi mogla spravt skup Šopek politično fukaŠko motiviranih

neznancev iz Škatel vun vzetih....

Brojedan meni biznisi tolk cajta vzamejo...da pozabm učasih na razne ELO-te,brojedane, kekce,robertjure,.... :lol:

Pajkica le prinesi svojo rit in dolge noge zraven....

Kajti tolko tičev na kupu rabi vsaj za vzorec nekaj z jezikom nabruŠenih žensk....

Pita bo pečena v četrtek,17.11.2011 ob 18 uri v bifetu M-pub nasprot gasilnega doma v Komendi....

Če bo kdo zamutil..... Pa naj mi na zs piŠe....

Aja, ker mejim na gorensko bom samo za vzorec spekla pito....

Kaj če bi v bivŠo firmo klicala in povabila zraven Še najbogatejŠega slovenca, da nam plača vsaj eno rundo???? :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno sem že od najstniŠkih let sklicala vse zadeve okrog feŠt al pa kufetov....

....pa da mi ne bi mogla spravt skup Šopek politično fukaŠko motiviranih

neznancev iz Škatel vun vzetih....

Brojedan meni biznisi tolk cajta vzamejo...da pozabm učasih na razne ELO-te,brojedane, kekce,robertjure,.... :lol:

Pajkica le prinesi svojo rit in dolge noge zraven....

Kajti tolko tičev na kupu rabi vsaj za vzorec nekaj z jezikom nabruŠenih žensk....

Pita bo pečena v četrtek,17.11.2011 ob 18 uri v bifetu M-pub nasprot gasilnega doma v Komendi....

Če bo kdo zamutil..... Pa naj mi na zs piŠe....

Aja, ker mejim na gorensko bom samo za vzorec spekla pito....

Kaj če bi v bivŠo firmo klicala in povabila zraven Še najbogatejŠega slovenca, da nam plača vsaj eno rundo???? :lol:

Ma ti sam tiče vabiŠ,pa mje babe za kaj smo-seme :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, POMOTA !!!!! Datum srečanja političnih mislecev je drug četrtek, 24 11. ob 18.uri u M-pubu v Komendi..... Ne pa jutr...

Anči tud ti lohk prideš.... Če slučajno ne bo nobenega drugega misleca, bomo vsaj me tri s pajkico udarile eno politično o moških...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKi .. v četrtek. Upam, da mi direktorica posodi avto - sicer ima ona ob četrtkih zvečer

rezerviranega za svoje redne obveznosti - ampak treba je zaupati v usodo.

Mogoče bodo pa te obveznosti odpadle. Zdaj prvič.

Do sedaj v 5ih letih še niso, ampak izkušnje učijo, da je vse mogoče.

Recimo.

Moja gimnazijska učiteljica angleščine je po treh in pol letih

trdega dela na tem, da meni zalepi vsaj en cvek v svoji karieri,

olajšano zavzdihnila: "It is allways the first time!". Tako strašansko

se je trudila pa zato, ker sem jaz trdil, da se nekomu, ki tekoče govori angleško

v gimnaziji ni treba držati učnega načrta in nisem hotel delati nalog in se učiti

trapastih lekcij z idiotsko vsebino.

Njeno tiho upanje se je izpolnilo.

Mogoče se bo tudi moje.

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,Brojedan,Robertjur,Kekec,Justin Biber,pa še kdo............... nimajo jajc pridt na pito in šnopc....

Pita bo šla v druga usta, šnopc pa med tiste k jih zebe....

A vseeno naj vam povem,da me sm in tja ornk nasmejite ob vaših člankih....

..... ker se skoz mal drajsate in jeb... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,Brojedan,Robertjur,Kekec,Justin Biber,pa še kdo............... nimajo jajc pridt na pito in šnopc....

Pita bo šla v druga usta, šnopc pa med tiste k jih zebe....

A vseeno naj vam povem,da me sm in tja ornk nasmejite ob vaših člankih....

..... ker se skoz mal drajsate in jeb... :lol:

Ja pišuka če je pa mrazzzz! :kva2:

Mene je pa tapru datum zasekiru k mam lih zobaja zlatarja ob 16h. Zej novi termin je pa ql. Če loh še kdo pride bi blo fino k ne morm celo pito sam pojest no!!! Kaj šele flašo šnopca he he!?

Sicer pa dve punci bota tud O.K. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri bi prišel brez problema, naslednji četrtek pa sta otroka pri meni... tako to je... bi se pa vseeno z velikim veseljem srečal z vami... pa saj bo prilika nanesla, kajne?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,Brojedan,Robertjur,Kekec,Justin Biber,pa še kdo............... nimajo jajc pridt na pito in šnopc....

..... ker se skoz mal drajsate in jeb... :lol:

A' ti z jajci okoli hodiš namesto z avtom al' mopedom?

:kva2:

Veš, če bi bil to 5ek, sabath ali neđelja bi bilo lažje. Pa tudi ponedeljek in sreda bi šlo - tako za kako "urcopapu" (kar se mene tiče).

Ampak, kdo je pa mislil, da boš izbrala četrtek - sploh, ker je v 5ek še delovni dan. Navadno so taka srečanja v okviru konca tedna saj ljudje takrat lažje najdemo čas za to. Torej - kar je, je. Lahko pa še vedno prestaviš, saj je dovolj časa.

Kakorkoli - včeraj še nisem pridobil dovoljenja za uporabo prevoznega sredstva.

Borim se dalje.

:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!