Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

sem lepo vprašu po volitvah in vprašanje ponaulam: in kdo je zdej zmagu? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lepo vprašu po volitvah in vprašanje ponaulam: in kdo je zdej zmagu? :blink:

Ne joči Virant.

One Flew Over The Virants Nest

The Gregor Virant Horor Picture Show

Čakajoč na Viranta

itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od lani premišljam, kako priti do realnega mnenja ali celo rešitve. Do danes sem uspel priti le do naslednjega sklepa (s podnapisi) :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDAJ NAM BO DOVOLJ......dovolj jebanja v glavo......dovolj kriminala belih ovratnikov....politikov, ki se delajo norca tako iz nas, kot sodišč......?????????

KDAJ NAM BO POČIL FILM......in bomo šli kot EDEN na ulice......in dobesedno linčali vso to povzpetniško svojat????????

KDAJ NAM BO DOVOLJ........................KDAJ ????????????????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal klimbra, dvomim da boš dočakal takšno vstajo. Tule se moram pridružiti številki ena, ki tole dolino šentflorjansko označuje za Butale.

Velik del ljudi samo čaka, da bodo njihovi prišli na oblast, ker potem se bo pa končno orbnilo za njih in se bosta njim cedila med in mleko drugi pa naj itak pocrkajo če jih volja. To velja tako za janševike kot jankovičeve in še večino ostalih. Lahko se krade in laže, samo da zmaga pravi. Cilj opravičuje sredstva. Da pa bi folk najprej pometel pred svojim pragom in od svojih zahteval korektno in dostojno vedenje pa malo morgen. Takšne širine dolina šentflorjanska ne premore.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V veliki meri in s svojo cinično naravo se strinjam s KeCem.

Po drugi strani pa je res, da tudi ciniki s svojo neaktivnostjo z ničemer ne pripomoremo h kakršnikoli spremembi in je naš učinek točno enak učinku prototipnega Butalca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.....in v tem je problem.

Ko je večina najbolj zagrizenih antikomunistov še srala v plenice......sem stal s puško na rami.....za SLOVENIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danes mi je žal........takrat sem bil ponosen........da sem SLOVENEC!!!!

Danes pa se ob tem imenu počutim ponižanega.....zlorabljenega......posiljenega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bo kdaj prišlo do splošnega upora........BOM Z VESELJEM PONOVNO STOPIL NA BARIKADE......tokrat za drugačno SLOVENIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, pazi mal na živce, pejt na pivce, pa bo bolš.

Pukne kad pukne, ne morš prsilt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V veliki meri in s svojo cinično naravo se strinjam s KeCem.

Po drugi strani pa je res, da tudi ciniki s svojo neaktivnostjo z ničemer ne pripomoremo h kakršnikoli spremembi in je naš učinek točno enak učinku prototipnega Butalca.

Mogoče sem res ciničen vendar pa ne delujem cinično. Trudim se držati nekih principov, ki jim pravim temeljne človeške vrednote in te skušam vsakodnevno upoštevati in se jih držati tako v odnosih s strankami kot partnerji in skoraj z vsemi, ki mi prečkajo pot. Sej mi ne rata vedno, znam bit zajedljiv in tudi tečen še posebej, ko mi pot prekriža nestrpnost ali pa človeška neumnost. Pa tudi sam osebno znam prav lepo kdaj zajebati in izpasti kreten, jebat ga, se trudim kaj naučiti iz tega in tega ne ponoviti. Mislim, da s takšnim vsakodnevnim delovanjem vsaj nekaj pripomorem k spremembi Butal, če pa že ne butal pa vsaj svoje neposredne okolice.

Ja.....in v tem je problem.

Ko je večina najbolj zagrizenih antikomunistov še srala v plenice......sem stal s puško na rami.....za SLOVENIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danes mi je žal........takrat sem bil ponosen........da sem SLOVENEC!!!!

Danes pa se ob tem imenu počutim ponižanega.....zlorabljenega......posiljenega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bo kdaj prišlo do splošnega upora........BOM Z VESELJEM PONOVNO STOPIL NA BARIKADE......tokrat za drugačno SLOVENIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bodi ponosen na to, da si dober človek, pa slovenec gor ali pa dol, to je edino kar šteje!

Biti ponosen na to, da si se po nekem naključju rodil na točno določenem 0,001% tega planeta, je itak malo čuden koncept :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je pa obračalo ta vikend, ko sem slišal Stanovnikovo sikanje tam gori na Dražgošah. Sori, to sodi nekam v sredino prejšnjega stoletja - prav tako kot izpadi Tomaža Majerja.

Dosti nam ne bo še tako hitro - dokler bomo imeli denar za velike barvne televizorje, pivo, pico, bencin, motor, gume, kavbojke in superge ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,od včeraj sem začel razumeti ,kaj nam je hotu Cankar povedat v svojih pripovedkah in romanih.Moja stara mama je vedno govorila (boj se tizga,ki iz dreka pride)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je pa obračalo ta vikend, ko sem slišal Stanovnikovo sikanje tam gori na Dražgošah. Sori, to sodi nekam v sredino prejšnjega stoletja - prav tako kot izpadi Tomaža Majerja.

Dosti nam ne bo še tako hitro - dokler bomo imeli denar za velike barvne televizorje, pivo, pico, bencin, motor, gume, kavbojke in superge ...

Končno nekdo (seveda stari partizan),ki je povedal bobu bob..

Titovko dol pred njim ,(če parafraziram Katanca)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je pa obračalo ta vikend, ko sem slišal Stanovnikovo sikanje tam gori na Dražgošah. Sori, to sodi nekam v sredino prejšnjega stoletja - prav tako kot izpadi Tomaža Majerja.

...

Sorry, kam pa sodi Mussotovo sikanje? Mislim v katero stoletje? Saj vemo da je prej bil v Afganistanu. Je mogoče iskal WMD, potem ko ga niso našli v Iraku, zdaj pa ga išče v Sloveniji.

Vsaj zdaj vemo zakaj Pohar obožuje Rupsija.

Enkrat hlapec, vedno hlapec press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti ponosen na to, da si se po nekem naključju rodil na točno določenem 0,001% tega planeta, je itak malo čuden koncept :D

potem si pa poleg tega še motorist pol je pa adijo pamet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDAJ NAM BO DOVOLJ......dovolj jebanja v glavo......dovolj kriminala belih ovratnikov....politikov, ki se delajo norca tako iz nas, kot sodišč......?????????

KDAJ NAM BO POČIL FILM......in bomo šli kot EDEN na ulice......in dobesedno linčali vso to povzpetniško svojat????????

KDAJ NAM BO DOVOLJ........................KDAJ ????????????????

Ko bomo šprehali samo še nemško in bo hčerka diplomirala iz Hlapčevanja, sin pa vpisal podiplomski študij z Lizanja riti Nemcem in Američanom, in ko bo še tako zafafan "vernik" spoznal da smo za Zahod le južnjaki in čefurji...

Takrat bo morda Janez dvignil svoj kurac in zabrisal cegu v najbližjo trafiko, nakar ga bodo policaji odpeljali in vsi ostali se bodo usrali in še naprej jamrali po gostilnah med prijatelji v družini ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija rabi ROBIN HOODA, ne pa te lopovske politike, ki izkoriščajo narodovo NEENOTNOST, takrat ko bomo Slovenci SLOŽNI, se bodo z nas nehali delat NORCE, dokler pa bo veljal Slovenski pregovor: KDOR DRUGEMU JAMO KOPLJE JE SAM SVOJE SREČE KOVAČ, nas bodo :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija rabi ROBIN HOODA, ...

Imamo kar nekaj Robin Hudov. A žal imajo vsi eno serijsko napakico. Namreč kradejo revnim in dajejo bogatim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!