Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Nekaj temeljnih postavk za pravično Slovenijo:

1. Vsake volitve na katerih ne zmaga Janša so nelegitimne in neregularne in jih je treba ponoviti.

2. Potrebna je lustracija vseh ex-komunistov, razen Janše in članov SDS.

3. Potrebna je tudi lustracija vseh, ki sicer niso bili nikdar komunisti, ampak niso v SDS.

‎4. Dokler je na oblasti kdo drug kot Janša, je treba demontirati delovanje države Slovenije, jo v tujini prikazovati kot komunistično diktaturo beloruskega tipa, zavirati delovanje pravne države in ohromiti delo vlade in parlamenta z obstrukcijami in referendumi.

5. Predsednik države ali vlade ni predsednik države ali vlade vseh Slovencev, če ni iz SDS. Tak predsednik države ali vlade povzroča delitve in spore med Slovenci. Edinole predsednik države ali vlade iz vrst SDS deluje povezovalno in v dobro Slovenije in Slovencev.

6. Janša ni bil nikoli udeležen v nobeni korupciji ali preprodaji orožja in nima svoje mafije. To je udbomafijski konstrukt. Janković je bil vedno udeležen v korupciji in špekulativnosti in je del mafije. Trditi nasprotno je neslovensko in nas ne pelje v Evropo temveč na Balkan.

7. Kdorkoli ne podpira Janše in SDS je neslovenec, č***r, želi balkansko Slovenijo in srbsko nadvlado.

8. Spletni komentatorji, ki niso za Janšo in SDS so levičarski fanatiki, murgeljski plačanci, č***rji, primitivci in golazen. Spletni komentatorji, ki so za Janšo in SDS so razgledani, uravnoteženi, objektivni in kulturni ljudje.

9. Kdorkoli se ne strinja z zgornjimi točkami lahko odide v Belorusijo ali Severno Korejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa za poscat duhovito :D

pa še res!

http://file.si/pfiles/215885/spis.jpg

Saj bi kaj pokomentirov, a je vsak komentar čisto odveč.

Sami sebe so pofukali bolj kot bi jih lahko kdor koli drug.

Čestitam SDS.

še ena zanimivost za SDSovce:

sem šel na volitve v trenerki, pa nisem volil Jankoviča, moja isto,

kolega je volil SDS in to v trenerki,

kolega (sicer rojen kot Bosanec) pa je v kavbojkah volil LDS.

Potem pa smo vsi skupaj šli na pir.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiran odziv javnosti na nepomebno zadevo. O teh trenirkah namreč. Pa sej ni nihče tople vode odkril, kdo koga voli. Vsak pač tistega, ki mu paše.

Sedaj se ve kdo je na vrsti, da prevzame vodenje države! Kaj se čaka?

To, da so rabl 10 mesecev, da so mi izdali gradbeno dovoljenje za firmo, pa nobenga novinarja ne zanima... In takšnih zapletov imam polno. Od izterjav, pa do vsega, kar je s poslom povezano.

Banda politična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretiran odziv javnosti na nepomebno zadevo. O teh trenirkah namreč. Pa sej ni nihče tople vode odkril, kdo koga voli. Vsak pač tistega, ki mu paše.

Tisti zapis je vse drugo kot nepomemben, odziv pa pohvalen (vsaj enkrat toliko!). Tisti zapis je simptom. In takšne ksenofobne izpade je potrebno zavračati apriorno in jih zatirati v kali.

Princip je isti kot npr. pri nošenju svastike (kot nazoren primer). Pojdi v Nemčijo s svastiko na majici, pa da vidimo, kaj se ti zgodi. Pa jim pol govori, da je tista svastika nepomembna. Pa križ in majica sami po sebi ne bosta naredili nobene škode. Pomemben je princip.

In točno tako, vsak voli tistega, ki mu paše. Zakaj je torej problem, kdo je volil ZJ ali koga so volili "prebivalci iz blokovskih naselij"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih zapisov je na tone, ki tako ali drugače hodijo po robu. Najdejo se tudi tu in vsepovsod.

Tu gre za manipulacijo medijev in SDS-a. Želja po večji branosti, gledanosti, itd..., ne pozna meja! Verjemite, da so pred objavo na SDS-ovi strani, dali v stranki prebrati zadevo tudi Matosu, ki jih bo v tem primeru zagovarju in jih tudi opral vse krivde.

Mene sovražni govor ne skrbi toliko, kot me skrbijo sovražna dejanja, ki dejansko ogrožajo obstoj tujih delavcev pri nas (kako se ravna s tujimi delavci pri nas, da jih ne plačujejo, itd)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politka je kurba.Namesto za tv se raje vsedem na mtor.

Pazite kaj pišete začel se je lov na zavedne državljane.

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In točno tako, vsak voli tistega, ki mu paše. Zakaj je torej problem, kdo je volil ZJ ali koga so volili "prebivalci iz blokovskih naselij"?

jap...slovenci smo si sami krivi če nimamo enega samcatega prebavljivega kandidata ...

Politka je kurba.Namesto za tv se raje vsedem na mtor.

Pazite kaj pišete začel se je lov na zavedne državljane.

sem pred par urami zaaral hitrejši motor ... da bom lažje bežal.. če verjameš v palčke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Politka je kurba.Namesto za tv se raje vsedem na mtor.

Pazite kaj pišete začel se je lov na zavedne državljane.

Pri dveh fakultetah se ti niti približno ne sanja o zavedanju, zato raje ne opletaj s takšnimi izrazi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri dveh fakultetah se ti niti približno ne sanja o zavedanju, zato raje ne opletaj s takšnimi izrazi.

Katerih dveh??

Zavedam se,da mi bo tujec z Slovenskim državljanstvom vladal Povej mi kje na svetu je še to mogoče.?A je to zate demokracija ?Sem mislu ,da vem kaj ta beseda pomeni. Zdej vidim ,da je to samo pesek v oči navadnim ljudem.Napišeš ,da nekdo hodi na volitve v trenerki je v 24 urah ovaden Nekdo pokrade denar na stotine delavcem (SCT,vegrad, da ne naštevam) pa cebaškovka niti ne prdne.Slovenija demokratična? Pravna?Ne me j...

Z jj ni blo nič z jz bo še slabše.Sem v penziji in ,če me dajo v čuzo bom 24 penzij pršparu.Sem kleni Slovenc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...slovenci smo si sami krivi če nimamo enega samcatega prebavljivega kandidata ...

sem pred par urami zaaral hitrejši motor ... da bom lažje bežal.. če verjameš v palčke..

Sevede verjamem, jih imam kar nekaj okrog hiše. :kva2: :beer1: na zdravje vsh,k so bli nocoj na nh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerih dveh??

Zavedam se,da mi bo tujec z Slovenskim državljanstvom vladal Povej mi kje na svetu je še to mogoče.?

Francija, ZDA, pa prepričan sem da še marsikje.

Pa se mi zate ne ljubi iskati. Če lahko klobasaš, lahko tudi googlaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga kva s napisu ZDA? Avstric je pršu do guvernerja predsednik ne more bit nikoli,ker ni rojen v ZDA .To ve vsaka blodinka k bere rumeni tisk.Ti šele klobasaš.Če bi samo Francijo napisu Bi me prepričov,toko pa vidim,da nimaš pojma kaj pišeš. :grrr

Francija, ZDA, pa prepričan sem da še marsikje.

Pa se mi zate ne ljubi iskati. Če lahko klobasaš, lahko tudi googlaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerih dveh??

Zavedam se,da mi bo tujec z Slovenskim državljanstvom vladal Povej mi kje na svetu je še to mogoče.?A je to zate demokracija ?Sem mislu ,da vem kaj ta beseda pomeni. Zdej vidim ,da je to samo pesek v oči navadnim ljudem.Napišeš ,da nekdo hodi na volitve v trenerki je v 24 urah ovaden Nekdo pokrade denar na stotine delavcem (SCT,vegrad, da ne naštevam) pa cebaškovka niti ne prdne.Slovenija demokratična? Pravna?Ne me j...

Z jj ni blo nič z jz bo še slabše.Sem v penziji in ,če me dajo v čuzo bom 24 penzij pršparu.Sem kleni Slovenc

Če si res v penziji, potem je res tragično. Po besedah sem bil prepričan, da si kak najstnik, ki nima nobenega spomina, pa še zgodovine se ni učil.

MIslim, kako si v nekaj vrsticah uspel pomešat različne pojme in nanizat toliko sesmislov, to je že dosežek.

Ali ti sploh veš, kaj pomeni beseda demokracija? Kaj ima demokracija veze s poreklom ali nacionalnostjo predsednika neke države????? No, če pa že, je pa ravno TO demokracija, da ima tudi tujec (pa ZJ to ni) enakopravno možnost voljenja. Kaj ima Vegrad veze z volitvami??? Itak, da je problem, a kaj ima to veze z volitvami??? To, da ima Slovenija probleme s pravnostjo se sicer lahko do ene mere strinjam.

To, da si kleni Slovenec (v najbolj zakotnem pomenu besede) pa se iz tvojih besed zlahka razbere, ja. To, da nimaš pojma, kaj naj bi zaveden Slovenec bil, pa tudi.

Zavednost enega naroda ne temelji na zatiranju drugih in drugačnih.

Z lepimi željami.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga kva s napisu ZDA? Avstric je pršu do guvernerja predsednik ne more bit nikoli,ker ni rojen v ZDA .To ve vsaka blodinka k bere rumeni tisk.Ti šele klobasaš.Če bi samo Francijo napisu Bi me prepričov,toko pa vidim,da nimaš pojma kaj pišeš. :grrr

Obamo tudi šteješ za domačina na Ameriških tleh? Mislim, da se indijanci ne bi strinjali.

Če izvajam iz tvojega zanikanja Obame za tujca v Ameriki, je torej otrok Kitajske matere in švedskega očeta po narodnosti Slovenec, ker je bil rojen v Sloveniji in ga ne boš smatral za tujca, če bo kandidiral na naslednjih predsedniških volitvah? Me veseli, da se svoje naci prepričanje malo maje.

In tako naprej in tako dalje se lahko klobasa do onemoglosti. Brezvezno in nestrpno.

Ve se kdo ima državljanstvo in ve se kakšne so enake pravice za vse! Tako kot je Peter v Piranu lahko župan, in tako kot je črnemu fantu, ki pri Rotarju pije pivo ime Janez imamo vsi enake pravice sodelovati v družbi.

Le bolni osebki, povečinoma zgube se poslužujejo nacionalističnih potez, enaki pa jim nasedajo.

Gusar, rumenega tiska ne berem. Z izjemo Motosveta.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si res v penziji, potem je res tragično. Po besedah sem bil prepričan, da si kak najstnik, ki nima nobenega spomina, pa še zgodovine se ni učil.

MIslim, kako si v nekaj vrsticah uspel pomešat različne pojme in nanizat toliko sesmislov, to je že dosežek.

Ali ti sploh veš, kaj pomeni beseda demokracija? Kaj ima demokracija veze s poreklom ali nacionalnostjo predsednika neke države????? No, če pa že, je pa ravno TO demokracija, da ima tudi tujec (pa ZJ to ni) enakopravno možnost voljenja. Kaj ima Vegrad veze z volitvami??? Itak, da je problem, a kaj ima to veze z volitvami??? To, da ima Slovenija probleme s pravnostjo se sicer lahko do ene mere strinjam.

To, da si kleni Slovenec (v najbolj zakotnem pomenu besede) pa se iz tvojih besed zlahka razbere, ja. To, da nimaš pojma, kaj naj bi zaveden Slovenec bil, pa tudi.

Zavednost enega naroda ne temelji na zatiranju drugih in drugačnih.

Z lepimi željami.

Kaj je sesmisel?

Vsak ki pride v tuj kraj je tujec

Ne z volitvami ampak z cebaškovo,ki ima dvojna merila,

Sem razločno napisu,da ne vem kaj je demokracija.

Zavedni Slovenec? A je to ,da si kot domačin zapostavljenen?

V iskra Kranj sem ob sprejemu v službo moral podpisat,da 5 let ne bom zaprosu za rešitev mojega stanovanjskega problem.V istem obdobju je tujec po treh mesecih dela dobil od firme dvo sobno stanovanje.Oba sva delala na enakih strojih.(ni bil inženir ali kaj podobnega)Če je zate to pravično in demokratično ti ni pomoči. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopuščam možnost,da je tiskovna napaka in si misluZAR.

Ne, mislil sem ZDA.

Malo čtiva:

Barack Obama's father was not a U.S. citizen and Obama's mother was only 18 when Obama was born, which means though she had been a U.S. citizen for 10 years, (or citizen perhaps because of Hawai'i being a territory) the mother fails the test for being so for at least 5 years **prior to** Barack Obama's birth, but *after* age 16. It doesn't matter *after*. In essence, she was not old enough to qualify her son for automatic U.S. citizenship.

Sicer pa gusar, brezupno.

Najbolje, da z jakobom in tistim panterjem greste na pivo.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerih dveh??

Zavedam se,da mi bo tujec z Slovenskim državljanstvom vladal Povej mi kje na svetu je še to mogoče.?A je to zate demokracija ?Sem mislu ,da vem kaj ta beseda pomeni. Zdej vidim ,da je to samo pesek v oči navadnim ljudem.Napišeš ,da nekdo hodi na volitve v trenerki je v 24 urah ovaden Nekdo pokrade denar na stotine delavcem (SCT,vegrad, da ne naštevam) pa cebaškovka niti ne prdne.Slovenija demokratična? Pravna?Ne me j...

Z jj ni blo nič z jz bo še slabše.Sem v penziji in ,če me dajo v čuzo bom 24 penzij pršparu.Sem kleni Slovenc

Lej, vladal nam bo človek, izvoljeni predstavnik ljudstva skladno z okvirjem, ki ga določa temeljna pogodba skupnosti imenovane Republika Slovenija in to je Ustava RS, kar velja za večino parlamentarnih demokracij. Imaš morda težave z Ustavo RS?

Za ZDA velja slednje:

Status as a natural-born citizen of the United States is one of the eligibility requirements established in the United States Constitution for election to the office of President or Vice President. This requirement was an attempt to allay concerns that foreign aristocrats might immigrate to the new nation and use their wealth and influence to impose a monarchy.

The Constitution does not define the phrase natural-born citizen, and various opinions have been offered over time regarding its precise meaning. The Congressional Research Service has stated that the weight of scholarly legal and historical opinion indicates that the term means one who is entitled under the Constitution or laws of the United States to U.S. citizenship "at birth" or "by birth," including any child born "in" the United States (other than to foreign diplomats serving their country), the children of United States citizens born abroad, and those born abroad of one citizen parent who has met U.S. residency requirements.

To pomeni, da bi Američanka, ki bi živela v tujini (tako kot Jankovićeva mati, ki je živela v Srbiji) in rodila otroka, lahko za tega otroka dobila ameriško državljanstvo. Če je ta oseba potem vsaj 15 let živela v ZDA in je starejša od 35 let, lahko kandidira za predsednika.

Primer, ki si ga navedel, torej velja za Arnolda Schwarzeneggerja, ne bi pa veljal za Jankovića, če bi ta bil rojen materi z ameriškim državljanstvom in bi živel večji del življenja v ZDA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sesmisel?

Vsak ki pride v tuj kraj je tujec

Ne z volitvami ampak z cebaškovo,ki ima dvojna merila,

Sem razločno napisu,da ne vem kaj je demokracija.

Zavedni Slovenec? A je to ,da si kot domačin zapostavljenen?

V iskra Kranj sem ob sprejemu v službo moral podpisat,da 5 let ne bom zaprosu za rešitev mojega stanovanjskega problem.V istem obdobju je tujec po treh mesecih dela dobil od firme dvo sobno stanovanje.Oba sva delala na enakih strojih.(ni bil inženir ali kaj podobnega)Če je zate to pravično in demokratično ti ni pomoči. :SS

Poglej, midva sva si v pogledih tako narazen, da nima smisla. Problem ni pravopisna napaka v mojem postu, niti semantika, problemi so v temeljnem razumevanju družbe. Imava pač drugačna izhodišča. Jaz človeka ne ocenjujem po njegovem poreklu, meni bi bilo popolnoma vseeno, če bi bil predsednik vlade Južnoafričan (razen če bi zagovarjal apartheid). Toliko, da smo si na jasnem.

Samo poglej, kako ti in tebi podobni mešate pojme: kaj ima sedaj naenkrat veze Čebaškova??? In tvoja zaposlitev na Iskri? Z demokracijo? Z volitvami? S čim? Verjemi, da imam tudi jaz velike probleme, tudi eksistencialne, ker sem pač nekoliko mlajši in spadam v generacijo, ki je dobila "prst v ...". A mi ne pade na pamet, da bi zdaj to pogojeval z enim Jankovićem, ki je zmagal volitve. Kot sem že dejal, kvečjemu bi se bilo potrebno nad tem zamislit, namreč, da volitve ne zmaga politik ampak manager.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mislil sem ZDA.

Malo čtiva:

Barack Obama's father was not a U.S. citizen and Obama's mother was only 18 when Obama was born, which means though she had been a U.S. citizen for 10 years, (or citizen perhaps because of Hawai'i being a territory) the mother fails the test for being so for at least 5 years **prior to** Barack Obama's birth, but *after* age 16. It doesn't matter *after*. In essence, she was not old enough to qualify her son for automatic U.S. citizenship.

Sicer pa gusar, brezupno.

Najbolje, da z jakobom in tistim panterjem greste na pivo.

Ja pa teb ni pomoči.Obama ni rojen vZDA

Švarceneger tud ni .A imajo amerikanci dvojna merila?Jest sem govoru za zokija ne za njegove starŠe.Ne znam angleŠko zato ne vem kaj zgoraj piŠe?Prosim za prevod.Na pir grem lahko z vsakim neglede na prepričanje.Za Šankom ni Šuvinizma posebej ne med malim ali velikim pirom aili znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I

Kaj je sesmisel?

Vsak ki pride v tuj kraj je tujec

Ne z volitvami ampak z cebaškovo,ki ima dvojna merila,

Sem razločno napisu,da ne vem kaj je demokracija.

Zavedni Slovenec? A je to ,da si kot domačin zapostavljenen?

V iskra Kranj sem ob sprejemu v službo moral podpisat,da 5 let ne bom zaprosu za rešitev mojega stanovanjskega problem.V istem obdobju je tujec po treh mesecih dela dobil od firme dvo sobno stanovanje.Oba sva delala na enakih strojih.(ni bil inženir ali kaj podobnega)Če je zate to pravično in demokratično ti ni pomoči. :SS

Tale je pa tretji "dr" na Motomarsu. Laže, da se kar kadi. Tepina iz Iskre (moj prijatelj) mi je potrdil (evo - šel sem in ga poklical!), da Iskra ne rešuje stanovanjskih problemov zaposlenih že desetletja. In tule se en janševistični smrkavec z nekaj vzdevki dela norca iz vseh ... z laganjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, midva sva si v pogledih tako narazen, da nima smisla. Problem ni pravopisna napaka v mojem postu, niti semantika, problemi so v temeljnem razumevanju družbe. Imava pač drugačna izhodišča. Jaz človeka ne ocenjujem po njegovem poreklu, meni bi bilo popolnoma vseeno, če bi bil predsednik vlade Južnoafričan (razen če bi zagovarjal apartheid). Toliko, da smo si na jasnem.

Samo poglej, kako ti in tebi podobni mešate pojme: kaj ima sedaj naenkrat veze Čebaškova??? In tvoja zaposlitev na Iskri? Z demokracijo? Z volitvami? S čim? Verjemi, da imam tudi jaz velike probleme, tudi eksistencialne, ker sem pač nekoliko mlajši in spadam v generacijo, ki je dobila "prst v ...". A mi ne pade na pamet, da bi zdaj to pogojeval z enim Jankovićem, ki je zmagal volitve. Kot sem že dejal, kvečjemu bi se bilo potrebno nad tem zamislit, namreč, da volitve ne zmaga politik ampak manager.

Glej z začetkom in koncem tvojega citata se strinjam.Za druge stvari sva si narazen,Če bise v vsem strinjala bi bil en sam dovgčas.Tako pa v teh sivih dneh imamo vsaj nekaj zabave.Jest mam kompleks manj vrednosti ,ko tukaj kaj napišem jeb učen odziv in tako dobim občutek pomembnosti. :beer2::love1::boobies:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I

Tale je pa tretji "dr" na Motomarsu. Laže, da se kar kadi. Tepina iz Iskre (moj prijatelj) mi je potrdil (evo - šel sem in ga poklical!), da Iskra ne rešuje stanovanjskih problemov zaposlenih že desetletja. In tule se en janševistični smrkavec z nekaj vzdevki dela norca iz vseh ... z laganjem.

Katere Iskre?To se mi je zgodilo 6.12.1969 Tvoj prjatu se je takrat z lulčkom v peskovniku igrov.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!