Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Katere Iskre?To se mi je zgodilo 6.12.1969 Tvoj prjatu se je takrat z lulčkom v peskovniku igrov.

Evo, pa si se ujel - cepec - v nastavljeno past. Sploh nikogar nisem klical,

ampak ti si taka p***a zahrbtna, da tule utemeljuješ svoja nacistična stališča

z nekimi krivicami iz kamene dobe. "Krivicami" za katere nimaš niti nobenih dokazov

in bogsigavedi komu si se takrat zameril, da so te namerno zajebali.

:evilgrin:

Vidiš, tako se pelje scat psihopate ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jest sem tebe ujev,da si en navaden lažnivc.(Edi Smolar) :jest sem psihopat.psihopat....

Hai zoki.Stališča povem naravnost ne za hrbtom.Ti zgleda,da ne veš kjatera stran je prava. (A s toplovodar,da se spoznaš na hrbtno stran?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga kva s napisu ZDA? Avstric je pršu do guvernerja predsednik ne more bit nikoli,ker ni rojen v ZDA .To ve vsaka blodinka k bere rumeni tisk.Ti šele klobasaš.Če bi samo Francijo napisu Bi me prepričov,toko pa vidim,da nimaš pojma kaj pišeš. :grrr

BTW, a to veš, da v ameriki ne moreš kr volit it, ampak se moraš vnaprej prijavit, da bi rad šel volit? Skratka, demokracija pa taka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Šankom ni Šuvinizma posebej ne med malim ali velikim pirom aili znamko.

O ja, pa je - če greva jaz in ti na pir, te bom temeljito izpraŠal in ko ti bo začelo ven sekati, ti bom začel talat lekcije. Takrat boŠ verjetno zadnjič videl svoj lastni Šovinizem, potem ti bo sicer nekaj časa nerodno pred ogledalom, na koncu boŠ pa morda le postal poŠten in zaveden domoljub, brez tiste Šovinistične frustracije in žlehtnobe, ki jo povzroča.

Howgh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jest sem tebe ujev ...

:slap::headbang::wallbash:

Enostavno ne gre več pričakovati, da bi razumel ali sprejel

kakršen koli argument ostalih normalnih piscev z Motomarsa.

Sprašujem se

ZAKAJ?

**bemti - ne moreš biti TAKO zabit, če si naredil vozniški izpit.

Edina razumna razlaga se mi zdi, da to pišeš z nekim posebnim namenom.

Ciljem!

Torej ...

Moram pa priznati, da je to precej zvit način vzpodbujanja antijanševizma na Motomarsu.

:yes:

Vendar za to ni posebne potrebe, ker je večina motoristov tako ali tako proti njemu - če nisi opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, pa je - če greva jaz in ti na pir, te bom temeljito izpraŠal in ko ti bo začelo ven sekati, ti bom začel talat lekcije. Takrat boŠ verjetno zadnjič videl svoj lastni Šovinizem, potem ti bo sicer nekaj časa nerodno pred ogledalom, na koncu boŠ pa morda le postal poŠten in zaveden domoljub, brez tiste Šovinistične frustracije in žlehtnobe, ki jo povzroča.

Howgh.

Če greva jaz in ti na pir,garantiram ,da ne bo Šuvinizma.ker jaz lahko pijem tako tako "kozla" kot "taŠčo"Sam,da teče in daje hmelov.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greva jaz in ti na pir,garantiram ,da ne bo Šuvinizma.ker jaz lahko pijem tako tako "kozla" kot "taŠčo"Sam,da teče in daje hmelov.

Pa kaj se delaŠ važnega - saj ti mami Še ne dovoli piti piva - ah ja .. mogoče tistega brezalkoholnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap::headbang::wallbash:

Enostavno ne gre več pričakovati, da bi razumel ali sprejel

kakršen koli argument ostalih normalnih piscev z Motomarsa.

Sprašujem se

ZAKAJ?

**bemti - ne moreš biti TAKO zabit, če si naredil vozniški izpit.

Edina razumna razlaga se mi zdi, da to pišeš z nekim posebnim namenom.

Ciljem!

Torej ...

Moram pa priznati, da je to precej zvit način vzpodbujanja antijanševizma na Motomarsu.

:yes:

Vendar za to ni posebne potrebe, ker je večina motoristov tako ali tako proti njemu - če nisi opazil.

Če je samo eden nenormalen a je to pol problem?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se delaŠ važnega - saj ti mami Še ne dovoli piti piva - ah ja .. mogoče tistega brezalkoholnega.

K sem z mopedom pijem samo brez alkotovga.Zdejle grem na Jezersk. akdo upa jet.Dobi za pjačo Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je samo eden nenormalen a je to pol problem?

Mah je, če gre za to, da je to malo preveč igrana abnormalnost - gre za to, da v službi

"njegovega veličanstva" dobi agent nalogo s točno določenim ciljem in vsebino pisanja po internetu.

V tvojem primeru - negativnega pisanja (o Zokitu), da v bistvu potem rajca pripadnike

lastne skupine, ki z odgovori napadajo nasprotno ekipo (Janševo).

Razumeš dilemo?

Pa ne delaj se spet cepca!

:ninja:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cor sapientisin dexteraeius,

et cor stulti in sinistra illius.

Srce modreca je na desni, norca pa na levi.

Če so vaši modreci taki kot veliki vodja in ti, se človek vpraša iz katere kletke na zaprtem odd. norišnice ste ušli.

Accidit in puncto, quod non speratur in deccenium et acta est fabula.

Bi pa jaz lahko rekel za cigota in njegove.

Veš - eno je kopiranje iz zbirke biblijskih rekov, nekaj drugega pa pismenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce modreca je na desni, norca pa na levi.

Če so vaši modreci taki kot veliki vodja in ti, se človek vpraša iz katere kletke na zaprtem odd. norišnice ste ušli.

Accidit in puncto, quod non speratur in deccenium et acta est fabula.

Bi pa jaz lahko rekel za cigota in njegove.

Veš - eno je kopiranje iz zbirke biblijskih rekov, nekaj drugega pa pismenost.

Ecce homo!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ecce homo!

Nitzche: "Wie man wird, was man ist" ...

... pa kaj je zdaj - se ti je do konca odfukalo kot Zveru,

pa si začel maniakalno kopirati pregovore z neta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekj morš delat,kaj pa naj človek dela? Če bi v tvoj rog pihov me še porajtov ne bi.Na Jezerskem vrhu je blo komej plus 3 pa sem se mal upočasnu od mraza

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi zdi .. nekaj .. kaj pa če bi začel klekljati? To je taka lepa narodna obrt, ki bi se lepo podala tvoji narodni zavesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi zdi .. nekaj .. kaj pa če bi začel klekljati? To je taka lepa narodna obrt, ki bi se lepo podala tvoji narodni zavesti.

kva nis prej povedo?Jest sem pa že začev štrikat :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva nis prej povedo?Jest sem pa že začev štrikat :kva2:

In - pa nehaj .. in začni s klekljanjem.

Mater enim je pa res treba za vsako malenkost dati komando - tipiš za janševike.

Samo na per in šnops znajo iti sami od sebe.

:evilgrin:

ku ku!!!

Benti, a starejše karikature nisi mogel najti?

A' veš zakaj je Kajn Abla potolkel?

Ker je stare vice pravil ..

No, pa ti jaz pripnem eno mojo karikaturo vašega velikega vodje.

Za razliko od omejenih janševikov znam jaz to delati sam ... to je

"ciganski pozdrav Sloveniji". Če ti je všeč, jih imam še več,

tudi o drugih politikih - čas izdelave od 2 pa do 30 minut .. odvisno od ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro brojedan, na vsako neumnost pa res ne rabiš reagirat.

Ali, če se navežem na zgornje prepucavanje, aquila non captat muscas.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes berem:

"Zoran Janković ostal brez čestitk politikov iz tujine Po poročanju tujih tiskovnih agencij so Jankoviću čestitali samo trije srbski politiki z območja nekdanje Jugoslavije: predsednik Srbije Boris Tadić ... premier Republike srbske Milorad Dodik ... beograjski župan Dragan Đilas ... " Toliko o njegovem ugledu.

(Pi..a, kaj so nam izvolili južni "bratje" in njihovi janičarji v Sloveniji ... )

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes berem:

"Zoran Janković ostal brez čestitk politikov iz tujine Po poročanju tujih tiskovnih agencij so Jankoviću čestitali samo trije srbski politiki z območja nekdanje Jugoslavije: predsednik Srbije Boris Tadić ... premier Republike srbske Milorad Dodik ... beograjski župan Dragan Đilas ... " Toliko o njegovem ugledu.

(Pi..a, kaj so nam izvolili južni "bratje" in njihovi janičarji v Sloveniji ... )

Kakšen trotl!

Uradni rezultati še niso razglašeni, in po protokolu se nikomur ne čestita pred razglasitvijo uradnih rezultatov. Seveda pa bi nekateri si pač radi na takšnih bedarijah višali branost. Nerazgledan folk pa vsak kravjek vzame za suho zlato.

P.s. Preden začne kdo jamrat: nisem in niti pod razno ne bi volil Jankoviča (pa njegovo družinsko drevo nima pri tem ničesar), me pa zmotijo natolcevanja polpismenih pisunov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!