Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Tud levaki moramo priznat, da je pohlep po vladanju med politiki na naši strani neizmeren. poleg brezsramnega exodusa, ki smo ga pred leti vidli iz LDS v SD in letos iz SD v Pozitivno Slovenijo, so se stari aparatčiki iz SD zdej spravli za hrbtom rovarit Pahorju. Amazing. Bodmo pošteni, bol ko SDS tepejo volitve, bol držijo skup. . . . . ti se pa razbežijo ko podgane. . . :SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da je na takozvani "levici" cel kup opurtunistov, ki so zamenjali stranko, takoj ko se je pokazalo, da ima Jankovič možnosti dobrega rezultata in da bo njihova bivša stranka pušnila, iz našega okraja je bil v parlament žal izvoljen eden takšnih. Definitivno pa se ne morem strinjati z besedno zvezo "naši strani". Stranke, ki so prišle v parlament in jih folk označuje za leve so daleč od tega. Sem levak all the way ampak mi ne pade niti na pamet podpirati katerokoli stranko, ki je bila izvoljena v tem mandatu v parlament.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da je na takozvani "levici" cel kup opurtunistov, ki so zamenjali stranko, takoj ko se je pokazalo, da ima Jankovič možnosti dobrega rezultata in da bo njihova bivša stranka pušnila, iz našega okraja je bil v parlament žal izvoljen eden takšnih. Definitivno pa se ne morem strinjati z besedno zvezo "naši strani". Stranke, ki so prišle v parlament in jih folk označuje za leve so daleč od tega. Sem levak all the way ampak mi ne pade niti na pamet podpirati katerokoli stranko, ki je bila izvoljena v tem mandatu v parlament.

zato je na naši strani napisano v kurzivu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud levaki moramo priznat, da je pohlep po vladanju med politiki na naši strani neizmeren. poleg brezsramnega exodusa, ki smo ga pred leti vidli iz LDS v SD in letos iz SD v Pozitivno Slovenijo, so se stari aparatčiki iz SD zdej spravli za hrbtom rovarit Pahorju. Amazing. Bodmo pošteni, bol ko SDS tepejo volitve, bol držijo skup. . . . . ti se pa razbežijo ko podgane. . . :SS:

Razlika je ta, da jaz, po osebnem prepričanju levičar, praktično na vsakih volitvah volim drugo stranko. Ker sem kritičen volivec in uporabljam glavo. Morda sem pa tudi idealist.

Verniki JJ (in izgleda, da jih je vseeno vedno manj) bodo pa njega volili v vsakem primeru. Bolj kot bo preiskovan, v več državah, bolj ga bodo njegovi verniki podpirali. Evo, tega, tega pa ne razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato je na naši strani napisano v kurzivu ;)

Videl šele v drugem branju, izstopa rahlo kot pomladni vetrič :) Drugič bolje bold pa narekovaje pa še kakšen klicaj za dobro mero noter zmetat :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. po protokolu se nikomur ne čestita pred razglasitvijo uradnih rezultatov ...

Če se ne motim, se čestita (po protokolu) takrat, ko je definitivno podeljen mandat za sestavo vlade in se ve KDO je prvi misnister oziroma KOMU čestitati. Nihče ne ve - lahko se Türku odfuka, tako kot Zveru, pa podeli mandat Janši. V bistvu ne bi mogel nihče nič - razen, da bi se svet opravičeval za čestitke napačni osebi, kar je tako, kot če bi jaz voščil "wsenartabulši" tvojemu sosedu za tvoj rojstni dan.

Je pa dejstvo, da so se janševiki rodili brez velikih možganov (samo mali možgani in hrbtenjača - kot pri ribah) in bodo sedaj klatili vse sorte in vreščali kot opice v đungli .. same popolne nesmisle in kretenije na kubik.

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dejstvo, da so se janševiki rodili brez velikih možganov (samo mali možgani in hrbtenjača - kot pri ribah) in bodo sedaj klatili vse sorte in vreščali kot opice v đungli .. same popolne nesmisle in kretenije na kubik.

Jaz bi se tako grobih izjav izogibal. So nepotrebne, nekoristne, pa še spuščajo se točno na nivo tistih, ki jih kritiziraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem res tak butel zaplankan,da vas ne zastopim Janša pravte,da je "kriminalc".Jankovič je tud¨"kriminalc"Zakaj ja eden manj in drugi več kriminalen,Koker jest vem nobeden še ni bil pravomočno obsojen.(Slovenc Slovencu volk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem res tak butel zaplankan,da vas ne zastopim Janša pravte,da je "kriminalc".Jankovič je tud¨"kriminalc"Zakaj ja eden manj in drugi več kriminalen,Koker jest vem nobeden še ni bil pravomočno obsojen.(Slovenc Slovencu volk)

kriminalci. . . :hmm: dejstvo: oba sta polna denarja. Zelo. Velikim in uspešnim direktorjem (kar je Janković definitivno bil) to pritiče. Uplivnim in pomembnim politikom tudi, do neke mere. Razlika je, da je Janša že zelo zgodaj pristal v javni upravi, in bi morala bit njegova plačilna lista zelo enostavna. Njegova finančna zgodovina tudi. Sam se je spustil v duel z Jankovićem, in ko ga je slednji izzval se je JJ zapletel v svojo vrv. Njegovo premoženjsko stanje ni tako enostavno, kot je seštevek plač. JJ res nima Jureta in Damjana, ima pa Rajkota. Zelo podobna zgodba. . . .

janković je celo življenje na tak in drugačen način rovaril po gospodarstvu. Mercator je dvignil v oblake. Kar je res, je res. Ko so ga nagnali iz direktorske pisarne, je bil M en večjih na balaknu. Zdaj ga kupuje Agrokor, in Fructal je prodan v Srbijo. Kaj bi bilo, če bi bilo, je bluz brez konca in kraja. . . . ne verjamem pa, da bi se "nacionalni interes" odvil tako kot se je, če bi zoki še naprej poveljeval v merkatorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, se čestita (po protokolu) takrat, ko je definitivno podeljen mandat za sestavo vlade in se ve KDO je prvi misnister oziroma KOMU čestitati. Nihče ne ve - lahko se Türku odfuka, tako kot Zveru, pa podeli mandat Janši. V bistvu ne bi mogel nihče nič - razen, da bi se svet opravičeval za čestitke napačni osebi, kar je tako, kot če bi jaz voščil "wsenartabulši" tvojemu sosedu za tvoj rojstni dan.

Je pa dejstvo, da so se janševiki rodili brez velikih možganov (samo mali možgani in hrbtenjača - kot pri ribah) in bodo sedaj klatili vse sorte in vreščali kot opice v đungli .. same popolne nesmisle in kretenije na kubik.

Ja ti pa ne vreščiš ko opica, in si ekstremno objektiven, strpen in umirjen debater.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti pa ne vreščiš ko opica, in si ekstremno objektiven, strpen in umirjen debater.

še enkrat (en je brisan)

Hvala za kompliment :notworthy: - pozabil si napisati: "Takerabmo anede!"

še veliiiko preveč strpen in usmiljen sem - nekateri me imenujejo celo virtualni Ghandi,

ker se tako iskreno lepo in dobrosrčno obnašam do janševikov - recimo.

Končno je nekdo poudaril tudi to mojo lastnost na MSju.

:yea1:

Vse kaže, da je moj prejšnji nadprijazni odgovor mudaraptor v šoku nad tako

iskreno in globoko prijaznostjo ter razumevanjem sogovornikovih zapisov

pomotoma izbrisal.

Ampak - nič hudega .. mi dobrotniki take male napakice virtualnih teroristov, ki

tako radi zlorabljajo moč radirke,

velikodušno odpuščamo.

O:-)

ps.: klinc pa svoboda govora, če moram hinavčiti vljudnost takim, katere bi najraje steral v pragozdove Konga samo v gatgah ..

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščite in boste našli... :klicaj:

Nova zaveza, Mt 7,7

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da je na takozvani "levici" cel kup opurtunistov, ki so zamenjali stranko, takoj ko se je pokazalo, da ima Jankovič možnosti dobrega rezultata in da bo njihova bivša stranka pušnila, iz našega okraja je bil v parlament žal izvoljen eden takšnih. Definitivno pa se ne morem strinjati z besedno zvezo "naši strani". Stranke, ki so prišle v parlament in jih folk označuje za leve so daleč od tega. Sem levak all the way ampak mi ne pade niti na pamet podpirati katerokoli stranko, ki je bila izvoljena v tem mandatu v parlament.

Tukaj tiči velik problem Slovenskega političnega prostora. Jaz sem desni "all the way" (če smem uporabiti tvojo terminologijo), pa sem komaj šel na volitve in obkrožil SDS, čeprav mi je danes tega pošteno žal in raje na volitve sploh nebi šel.

Prepričan sem, da je ta ekonomska kriza prišla v pravem času in bo odplaknila nečistočo tudi iz našega političnega prostora. Upam, da bova na naslednjih volitvah lahko oba šla na volitve in z zadovoljstvom izbrala, vsak seveda svojo opcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ps.: klinc pa svoboda govora, če moram hinavčiti vljudnost takim, katere bi najraje steral v pragozdove Konga samo v gatgah ..

Da se bo lažje bralo sem dal na normalno velikost. Verjetno si v svoji skrbi za prijaznost pomotoma izbral premajhne črke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se bo lažje bralo sem dal na normalno velikost. Verjetno si v svoji skrbi za prijaznost pomotoma izbral premajhne črke.

Hvala za trud, sy ne bi bilo treba.

Si pa res prijazen kot kaka jagababa iz pravljic.

A' ti zlobo treniraš ali imaš prirojeno?

Ne glede na to si pravi talent.

Moraš kandidirati na tisti oddaji 'Butale imajo talent'.

Gotovo zasedeš prvo mesto tik-tak in boš proglašen za

naj-talent destletja. Pa špe na TV te bodo kazali kakih 5 minut.

Samo pazi, da ti ne pride od sreče pred publiko.

Pa veliko zabave s povečevanjem in barvanjem mojih besedil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za trud, sy ne bi bilo treba.

Si pa res prijazen kot kaka jagababa iz pravljic.

A' ti zlobo treniraš ali imaš prirojeno?

Ne glede na to si pravi talent.

Moraš kandidirati na tisti oddaji 'Butale imajo talent'.

Gotovo zasedeš prvo mesto tik-tak in boš proglašen za

naj-talent destletja. Pa špe na TV te bodo kazali kakih 5 minut.

Samo pazi, da ti ne pride od sreče pred publiko.

Pa veliko zabave s povečevanjem in barvanjem mojih besedil!

Ni blema. Zakaj bi skrival tvojo prijaznost in oliko?!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema. Zakaj bi skrival tvojo prijaznost in oliko?!

Tudi jaz ne vem zakaj ... če te rajca si kar privošči.

Samo fukcunce za brisanje ekrana ne pozabi.

Menim, da ti bo prišla prav.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne vem zakaj ... če te rajca si kar privošči.

Samo fukcunce za brisanje ekrana ne pozabi.

Menim, da ti bo prišla prav.

:yea1:

Jure, samo nekaj me zanima. A tvoja familija in sodelavci vedo, kako se tu obnašaš? Ali si samo tu tak?

Za vsakim nadimkom na forumu stoji oseba. In tako kot v realnem življenju, se tudi tu vsaj v resnih temah, kar te politične nedvomno so, pričakuje do sočloveka primeren olikan odnos. Ne nazadnje, sem ti že enkrat ponudil v branje netiquette.

Za sproščanje zatrtih čustev in nagajivosti je na forumu kar nekaj peskovnikov, če se prav spomnim, je starosta tega foruma za skrajneže nekoč odprl celo vomitorium.

Tudi vrivanje nemotorista v motoristični forum mi izgleda kot da potrebuješ nek ventil. A za to, kot veš in razglašaš svoje vsestranske usposobljenosti, obstajajo druge pomoči. Pljuvanje po drugih, obkladanje z žaljivimi nadimki in ponujanje fukcunjic ni primerno za odraslega normalnega človeka.

Mogoče pa ste vsi taki v http://www.prevodi-modic.com/ in je to ena taka splošna značilnost firme?

Bom povprašal, prevajat vam pa definitivno ne bi dal nič, da se ne bi stranke čudile tebi domačemu besednjaku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kako bo zdaj? Pahor proti koaliciji, njegovi za. Mogoče pa se ga bodo znebili in se rešili bremena, ki jih je potegnilo na dno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj. Debata -> volitve

Jure in njegovi oftopici -> *kaka* (bomo (p)obrisali rito)

Janševiki po novem celo na MSju brišejo moje,

pljuvačke-poste od 130-ke jih pa puščajo.

Krasno!

Čisto v stilu Janše in njegovih klerohisterikov, ki ponarejajo in preurejajo dokumente!

Očitno gre za strankarsko pripadnost.

Ampak zdaj v povolilnem času bo tega konec, saj bo treba reševati državo in

radirkarici, ki podpira Janšo ter 13o-ko,

predlagam, da zaklene to tematiko, ker se je očitno izpela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!