Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Okoli tega čigav denar in kako posojajo banke bi lahko razvila celo debato pa vendarle mislim, da je na spletu dovolj materiala o tem kakšen nateg je današnji globalni finančni in monetarni sistem.

Glede boldanega pa...a si ti slučajno zamudil zadnjih pet let politično in pajdaško dirigiranih bančnih posojil bank, ki so v večinski državni lasti in ki so bila točno 'na lepe oči'?

Nič ni bilo na "lepe oči". To je le floskula za javnost, da ni potrebno opravičevat zakaj se regulatorji in organi pregona ne sprehajajo po naših in tujih bankah. šlo je za jasne interese, ki pa jih bomo plačali mi vsi... Vsak, ki je dobil kredit "na lepe oči", se je tako ali drugače "zahvalil" ali pa se še bo.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pomeni ravno to "na lepe oči"?

Pridobitev kredita, brez upoštevanja pravil in zakonskih določb?

Ali pa je samo pozna ura in se mi že malo fecla. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno.

Sori bladzo, jaz resnično pri vsakem drugem tvojem postu ne razumem točno, kaj hočeš povedat, ker se že sam zapletaš v kontradikcijo.

Že prej z demokracijo, zdaj s temi lepimi očmi...

Tako, da bom za pomoč pri moji nepoučenosti glede jemanja kreditov raje poprosil koga drugega, a vseeno hvala. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pomeni ravno to "na lepe oči"?

Pridobitev kredita, brez upoštevanja pravil in zakonskih določb?

Ali pa je samo pozna ura in se mi že malo fecla. :blush:

V danem trenutku so bili krediti zavarovani povsem primerno.

Napovedi uradnih institucij o gospodarski rasti so kazali, da se bo vse izšlo.

Interes je bil, da se država za visoko ceno umakne iz teh firm in je denar tudi pokasirala.

Potem pa je prišla kriza in zavarovanja niso več pokrivala kredita, politik(a) pa je s prepovedjo reporgramiranja teh kreditov in gonjo proti kao tajkunom (ki so jih prej sami ustvarili) zabila žebelj v krsto. To je pa sprožilo negativno spiralo, saj firme niso dobile niti kreditov za normalno poslovanje, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tako, da bom za pomoč pri moji nepoučenosti glede jemanja kreditov raje poprosil koga drugega, a vseeno hvala. :grrr

Glej, saj je splošno znano pravilo, da na banki dobiš kredit takoj, ko jim dokažeš, da ga ne potrebuješ :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vsak kreditno sposoben dobi puf. Pokaži mi ga, ki ga ne dobi. Meni so celo ponujali več, kot pa sem povpraševal (se jim že splača). Torej, ne klanfej neresnic in ne pobiraj zgodbic iz medijev.

Je pa res, da danes ne moreš več pridobit kredita ker se prav pišeš. In potem smo tak kredit plačali vsi. Prej lahko rečem, končno je spet normalno. In vidiš, to je to, o čemer je govril Gody (pridobljenemu se težko odpovemo, pa čeprav vemo, da to ni normalno).

a pa ti veš kaj je minimm za pridobitev kredita ali po tvoje kreditna sposobnost ???????????????

573€ netto osebnega dohodka ti mora ostati na računu ..seveda se prevoz in malica ne štejeta med prejemke v vsoto za kredit ..in če ima nekdo 633€ plače , lahko dobi mesečnega obroka 60€ ... letno to znese 720€ - in če računaš , da so na 4 leta obresti +25% na glavnico in stroški odobritve okoli 240€ dobi ven znesek 2112€ ...

torej lahko delavec odplačuje 4 leta za 14 delovnih dni poslanske plače ...

mal se nej grejo j***t vsi skupaj a je prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah fantje nehte se ravsat. Tisto kar je hitler hotel doseči z vojsko, sedaj počnejo na malo bolj sofisticiran način. Kredit dobi le tisti ki zagotovo iz njega nebo nič pametnega naredil in se bo zategadelj le povečal javni dolg!! TO JE CILJ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V danem trenutku so bili krediti zavarovani povsem primerno.

Napovedi uradnih institucij o gospodarski rasti so kazali, da se bo vse izšlo.

Interes je bil, da se država za visoko ceno umakne iz teh firm in je denar tudi pokasirala.

Potem pa je prišla kriza in zavarovanja niso več pokrivala kredita, politik(a) pa je s prepovedjo reporgramiranja teh kreditov in gonjo proti kao tajkunom (ki so jih prej sami ustvarili) zabila žebelj v krsto. To je pa sprožilo negativno spiralo, saj firme niso dobile niti kreditov za normalno poslovanje, ...

se ne bi strinjal ... če bi hotel nek bivši merkurjevec tak kredit dobiti pri privatni banki bi lahko kupil edino kiosk za burek - pozabi s pekačem za pleske...

ta denar , ki ga je država pokasirala ga je tudi zapravila ... nato je odobrila tem tajkunom kredite brez realnega zavarovanja ... in ko so tajkuni ta denar pokradli ( in po vsej verjetnosti nekaj tudi potalali taistim , ki so bankam v državni lasti po politični poti "zapovedali" da naj take kredite na imaginarni osnovi izplačajo tajkunom) se je pa država zapufala v tujini - a za te kredite so morali dati garancijo - to pa je naša svoboda , neodvisnot naša življenja in duše ...

jaz sem plačal zavarovanje kredita za 6500€ - 186€ ..a to kar sem plačal ne ščiti mene ampak banko !!! če jaz ne plačam banki bo le ta uveljavila pravico do poravnave dolga pri zavarovalnici - ta bo seveda izplačala preostali znesek dolga banki..... a zavarovalnica bo še zmeraj terjala mene za izplačani znesek - seveda še enkrat z obrestmi ...

če se posluje tako z delovnimi ljudmi ( i seveda moraš biti zaposlen za nedoločen čas ) zakaj se tako ne posluje tudi z drugimi / pravnimi osebami ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V danem trenutku so bili krediti zavarovani povsem primerno.

Napovedi uradnih institucij o gospodarski rasti so kazali, da se bo vse izšlo.

Interes je bil, da se država za visoko ceno umakne iz teh firm in je denar tudi pokasirala.

Kako so bili zavarovani primerno? Zavaruješ se za primer, da se ti zgodi najslabše kar se lahko in ko se je to zgodilo, je vse skupaj počepnilo kar pomeni, da ni bilo ustrezno zavarovano. Napovedi v ekonomiji pa imajo že nekaj časov nižjo vrednost od šloganja iz kave saj so ekonomijo degradirali na raven ugibanja možnosti potresa (ti so najbolj natančni pri opazovanju nečesa kar se ravnokar dogaja).

Potem pa je prišla kriza in zavarovanja niso več pokrivala kredita, politik(a) pa je s prepovedjo reporgramiranja teh kreditov in gonjo proti kao tajkunom (ki so jih prej sami ustvarili) zabila žebelj v krsto. To je pa sprožilo negativno spiralo, saj firme niso dobile niti kreditov za normalno poslovanje, ...

Aja, a to isto se je zgodilo tudi v ZDA, V. Britaniji in drugje ali je to kar se je zgodilo v Sloveniji samo slovenska folklorna izvedba globalnega trenda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne pomeni ravno to "na lepe oči"?

Pridobitev kredita, brez upoštevanja pravil in zakonskih določb?

Ali pa je samo pozna ura in se mi že malo fecla. :blush:

To pomeni stvar dogovora. In če je kdo dobil izredno ugodno posojilo, ga ni na lepe oči, ampak z dogovorom, proti uslugo, itd..., ki pa tebi in meni ne bo nikoli poznana (in ti temu pač praviš lepe oči). Sicer pa, če veste kaj več, policijo imamo v vsakem kraju.

Točno.

Sori bladzo, jaz resnično pri vsakem drugem tvojem postu ne razumem točno, kaj hočeš povedat, ker se že sam zapletaš v kontradikcijo.

Že prej z demokracijo, zdaj s temi lepimi očmi...

Tako, da bom za pomoč pri moji nepoučenosti glede jemanja kreditov raje poprosil koga drugega, a vseeno hvala. :grrr

Zdej ali nočete, ali pa ne zmorete razumet kako gredo stvari. In nima veze ali je kriza ali je pa ni. Spremijajo se le pogoji, formula za kredit pa ostaja vedno enaka.

Thumper: In kaj ma to veze z debato. Če se ti zdijo zadeve predrage, jih preprosto ne kupuj. Približno, kot bi se razburaj, zakaj se ne vozijo vsi z BMW in da to zdaj ni pravično.

Glede na to kako zadeve tečejo v Sloveniji, zgleda, da nam je še vedno prelepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....proti uslugo...

No in kaj to pomeni? Ali ni to na lepe oči? Vidiš, tole mislim, ko napišem, da si sam sebi kontradiktoren.

Ampak se mi dozdeva, da morda realnost vidiva enako. In oba veva, da je z njo nekaj narobe. Le, da si ti s tem dejstvom sprijaznjen in hočeš, da se s tem sprijaznijo tudi drugi. Medtem, ko jaz temu nasprotujem in si želim, da bi ekscese zaznavalo čedalje več ljudi, ne pa čedalje manj.

Morda se pa motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo,dej prosim poglej še malo iz svojega udobnega domeka,čez ograjo....še vedno nam je prelepo,praviš....pa več kot polovico prebivalcev v Sloveniji je na robu revščine.....pa da naj ne kopujemo,če je predrago....to so res izjave,nekoga,ki ima polne žepe.....pa da nisi slučajno tud v parlamentu ali v kakem nadzornem svetu....

Ker v teh časih rečt ljudjem,da nam je prelepo in naj pač ne kopujejo kruha če jim je predrag(no to z kruhom sem mal priredil tvojo izjavo,a tako se je tud lahko razume)

je zelo pogumno......če si upaš pojdi pred rdeči križ,pa povej to ljudjem,ki so 20-30let delali po podjetjih,zdaj pa nimajo za osnovne potrebe,ker nam je prelepo ?

Vrjamem,da nisi eden izmed tistih,ki na mesec gara za 500€,ker potem ne bi tako govoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kaj to pomeni? Ali ni to na lepe oči? Vidiš, tole mislim, ko napišem, da si sam sebi kontradiktoren.

Ampak se mi dozdeva, da morda realnost vidiva enako. In oba veva, da je z njo nekaj narobe. Le, da si ti s tem dejstvom sprijaznjen in hočeš, da se s tem sprijaznijo tudi drugi. Medtem, ko jaz temu nasprotujem in si želim, da bi ekscese zaznavalo čedalje več ljudi, ne pa čedalje manj.

Morda se pa motim.

Bi počasi sklepal, da imava podobne stvari v glavi, le interpretacija je drugačna, kar pa sva že ugotovila, da ni glih koristno... Nisem se sprijaznil, gre le za dejstvo, ki je. In ker živim zdaj in danes, se znam obrnit v tej situaciji.

To o "lepih očeh" pa ne prenesem, saj gre za preusmerjanje pozornosti. Naj se lepo pove, kaj, kdaj in kje je bilo kaj na "lepe oči", če o tem toliko veste. Če se je kdo sprijaznil s to tezo, ste se vi, saj tak način prepoznavate zelo lahkotno in o tem ne želite razmišljati širše. Veliko vas zna povedati kako so Kordež, Bavčar, idt... na lepo oči dobili kredit, pri tem pa se mirno pozabi na tiste, ki so jim stvari odobrili (tako ali drugače)! Najlažje je reči v javnosti na "lepe oči" in je zadeva zaključena. Mene zanima pa konkretno kaj se je dogajajo (le pri državnih bankah, ki se dokapitalizirajo).

Bladzo,dej prosim poglej še malo iz svojega udobnega domeka,čez ograjo....še vedno nam je prelepo,praviš....pa več kot polovico prebivalcev v Sloveniji je na robu revščine.....pa da naj ne kopujemo,če je predrago....to so res izjave,nekoga,ki ima polne žepe.....pa da nisi slučajno tud v parlamentu ali v kakem nadzornem svetu....

Ker v teh časih rečt ljudjem,da nam je prelepo in naj pač ne kopujejo kruha če jim je predrag(no to z kruhom sem mal priredil tvojo izjavo,a tako se je tud lahko razume)

je zelo pogumno......če si upaš pojdi pred rdeči križ,pa povej to ljudjem,ki so 20-30let delali po podjetjih,zdaj pa nimajo za osnovne potrebe,ker nam je prelepo ?

Vrjamem,da nisi eden izmed tistih,ki na mesec gara za 500€,ker potem ne bi tako govoril.

Pa kaj bi zdej rad. Dokler lahko po forumu flancamo in apatično opazujemo dogajanje okoli sebe, poslušamo poročila in se jezimo le z domačega kavča, nam je prelepo. Klimbra je že pozval na ulice! Si se mu mogoče pridružil, ali boš le tu objokoval usodo tistih, ki tudi za kruh nimajo. Po svetu je veliko ljudi, ki nima za žvet že zelo dolgo časa, pa se verjetno nisi spomnu na njih ped petimi leti.

Očitaš mi še to, da nisem trenutno socilani problem države. To, da nisem, sem ustvaril, tako kot si že sam zapisal, z levo in desno roko in po tvoje naj kar vse nakažem državi? Časi bratstva in enotnosti so mimo in če se ti toži po takšnih časih, imaš kar nekaj držav na svetu, ki ti takšno "pravično" rešitev ponujajo.

Zavedaj se, da je vsaka gospodarska rast ustvarjena na plečih slabo plačanih ljudi. Kar poglej države, ki danes beležijo visoko gospodarsko rast (Brazilija,...) To je realnost!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistem, ki ga imamo (demokracija in kapitalizem) v sami svoji osnovi ni krivičen in grozen in nepošten. Takšnega naredijo ljudje, ki so vanj vpeti in to velja tudi za vse ostale sisteme. Tukaj pa odločilno vlogo po mojem mnenju igrata etika in morala seveda v navezi z pravom (ne pravico), ki pa se vedno v največji meri prenaša s staršev na otroke. No tukaj je globalizirana družba pogrnila na celi črti.

Komaj čakam, da bomo imeli neposredno demokracijo, da pridemo do idiokracije. Me zanima, kako bo najširša masa oblikovala zakone, kako bodo potekale debate in predstavitve, kak ose bo manipuliralo in kupovalo "volilno bazo" ... :/

Kajti, ne pozabite - ne gre le za tehnologijo, namreč, pri reševanju političnih vprašanj, političnem načrtovanju prihodnosti, prej ali slej trčimo na ideologijo - in oblikovanju ter sprovajanju te služijo politične stranke.

Problem je tudi v tem, ker nekateri rešitev vidijo v spremembi sistema. Pa pozabljajo, da je sistem samo nabor pravil, po katerih se igra igra. In kdor hoče goljufati, bo goljufal v vsaki igri - bodisi pri monopoliju, katancih, človek ne jezi se, ali mikadu ... ali pa pri demokraciji, taki ali drugačni.

Sistem - nobeden - ni nič kriv. Tudi fevdalizem je imel svoje pozitivne plati, prav tako kot sužnjelastništvo (v tistih časih in če je bilo korektno). Pa ne, da bi si želel tega - oba sistem še naprej živita, žal ... (žal zato, ker imam v glavi utopično sliko demokracije, človekovih pravic itd - v realnosti pa ... kljub demokraciji, taki ali drugačni, se tej utopiji ne približujemo). Zato je - skozi prizmo zgodovine razvoja družbe - povsem brezpredmetno, kakšen sistem imamo. Problem je, ker imamo takšne ljudi, s katerimi moramo igrati. In ne - ne moremo jih kar "bek spravit" ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi počasi sklepal, da imava podobne stvari v glavi, le interpretacija je drugačna, kar pa sva že ugotovila, da ni glih koristno... Nisem se sprijaznil, gre le za dejstvo, ki je. In ker živim zdaj in danes, se znam obrnit v tej situaciji.

To o "lepih očeh" pa ne prenesem, saj gre za preusmerjanje pozornosti. Naj se lepo pove, kaj, kdaj in kje je bilo kaj na "lepe oči", če o tem toliko veste. Če se je kdo sprijaznil s to tezo, ste se vi, saj tak način prepoznavate zelo lahkotno in o tem ne želite razmišljati širše. Veliko vas zna povedati kako so Kordež, Bavčar, idt... na lepo oči dobili kredit, pri tem pa se mirno pozabi na tiste, ki so jim stvari odobrili (tako ali drugače)! Najlažje je reči v javnosti na "lepe oči" in je zadeva zaključena. Mene zanima pa konkretno kaj se je dogajajo (le pri državnih bankah, ki se dokapitalizirajo).

Pa kaj bi zdej rad. Dokler lahko po forumu flancamo in apatično opazujemo dogajanje okoli sebe, poslušamo poročila in se jezimo le z domačega kavča, nam je prelepo. Klimbra je že pozval na ulice! Si se mu mogoče pridružil, ali boš le tu objokoval usodo tistih, ki tudi za kruh nimajo. Po svetu je veliko ljudi, ki nima za žvet že zelo dolgo časa, pa se verjetno nisi spomnu na njih ped petimi leti.

Očitaš mi še to, da nisem trenutno socilani problem države. To, da nisem, sem ustvaril, tako kot si že sam zapisal, z levo in desno roko in po tvoje naj kar vse nakažem državi? Časi bratstva in enotnosti so mimo in če se ti toži po takšnih časih, imaš kar nekaj držav na svetu, ki ti takšno "pravično" rešitev ponujajo.

Zavedaj se, da je vsaka gospodarska rast ustvarjena na plečih slabo plačanih ljudi. Kar poglej države, ki danes beležijo visoko gospodarsko rast (Brazilija,.. .) To je realnost!!!

Realnost je to,da sem jaz za razliko od tebe,bil na vsakem delavskem protestu,čeprav menim,da tak način največkrat ni pravi,saj rešitve bi morale biti sistemske....

In ne nisem bil na ulicah,ko je pozival Klimbra,ker takrat še nisem bil član tega foruma in za ta poziv nisem mogel vedet!!!

In kolikor vem je naslov volitve 2011 in z tem smatram tu v Sloveniji...nisem jaz tebi govoril o nobenem svetu in globalni lakoti pred 5 leti..itd...zanima me ljudstvo,ki živi tu....v Sloveniji

In narobe si me razumel,da ti očitam ,da nisi breme državi.....očitam ti ohol odnos,ki ga imaš,do tistih,ki imajo tudi 2 roki,a enostavno nimajo možnosti in še zdaleč ne objokujem temveč sem besen,sploh na take izjave,kot poglej si drugje.....pa človek,jaz ne živim v Braziliji,živim v kur....Sloveniji in to je kur...realnost!!!!

Pa roko na srce,dal si primer Brazilje.....absurd....kot,da bi jaz primerjal BMW z Zastavo,Brazilija je imela isti odnos do pleč slabo plačanih ljudi tudi ko ni imela visoke gospodarske rasti....

Bolj primerno bi bilo,da bi z nami primerjal Nemčijo,Francijo........Ki so imele ali pa niso visoko gospodarsko rast vsaj 1krat višje plače delavcev z skoraj istimi cenami nujno potrebnih izdelkov(hrana....)

Pa niti pod razno ti nisem namignil,da svoje premoženje daš državi,ga bi mogli pa dat oni zaradi katerih mi mali ljudje plačujemo razne dokapitalizacije bank.......in to je še ena realnost.

In tudi upam se trditi,zakaj imava tako različen pogled..........ti vrjetno nimaš stika z realnostjo,z revščino in jo gledaš le po televiziji....moja narava službe pa je,da se pri svojem delu tudi velikokrat srečam z ljudmi iz obrobja in občutim njihovo bedo in ugotavljam da jih je iz leta v leto več.......in dokler,boš sedel v svojem udobnem naslonjaču ,kot si navedel in ne boš občutil socialne ogroženosti,boš na ljudi iz obrobja tudi tako gledal..........in to je fucking realty.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustimo ob strani ,da je Mussomelli ameriški veleposlanik,ampak čist navaden človk,z jasnim pogledom na situacijo,

so njegove izjave edini fucking reality:

Korupcija v zgornjih slojih družbe, nedelujoč pravni sistem in rdeči trak za neposvečene pri poslih so nekateri izmed ključnih problemov Slovenije. (
10. oktober
)

Frustriran sem nad kompliciranostjo in težavnostjo pridobivanja dovoljenj za tuje naložbe v Sloveniji in nad zakonodajo, ki na vse načina preprečuje odpuščanje ljudi, ki ne dosegajo pričakovanih rezultatov. (
10.oktober
)

Kljub izboljšavam v zakonodaji o javnem naročanju sistem javnega naročanja še vedno ne deluje, kot bi moral. Splošno prepričanje je, da na resnejšem razpisu ni mogoče zmagati, če niste "insider". Obtožbe o korupciji spremljajo skoraj vsako večje javno naročilo, proces privatizacije pa je po 20 letih še zelo daleč od zaključka. (
16. november
)

Svarimo, da tujih naložb ne bo, dokler ne odpravite preokorne birokracije in ne izboljšate sistema javnega naročanja, nujen bo tudi umik države iz gospodarstva. (
9. januar
)

Kljub bleščečim frazam in impresivnim študijam se Slovenija še ni iskreno odločila, da bo odprla svojo ekonomijo za tuje vlagatelje.Bodimo zelo odkriti, nekateri Slovenci so postali in ostali zelo bogati zaradi skrivanja za nacionalnim interesom. Dokler bodo ljudje izrabljali nacionalni interes za varovanje svojih osebnih interesov, bo težko za Slovenijo. (
9. januar
)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, gotovo ima pri določenih stvareh prav.

Ravno tako je gotovo, da bi se dalo nekatere izmed zgornjih "obtožb" aplicirati tudi na ZDA. Sploh zadnji odstavek z dne 9.1.

Še najbolj pa je gotovo, da govori v imenu in v interesu ZDA, torej njegovih besed zagotovo ne gre jemat kot suho zlato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustimo ob strani ,da je Mussomelli ameriški veleposlanik,ampak čist navaden človk,z jasnim pogledom na situacijo,

so njegove izjave edini fucking reality:

Korupcija v zgornjih slojih družbe, nedelujoč pravni sistem in rdeči trak za neposvečene pri poslih so nekateri izmed ključnih problemov Slovenije. (
10. oktober
)

Frustriran sem nad kompliciranostjo in težavnostjo pridobivanja dovoljenj za tuje naložbe v Sloveniji in nad zakonodajo, ki na vse načina preprečuje odpuščanje ljudi, ki ne dosegajo pričakovanih rezultatov. (
10.oktober
)

Kljub izboljšavam v zakonodaji o javnem naročanju sistem javnega naročanja še vedno ne deluje, kot bi moral. Splošno prepričanje je, da na resnejšem razpisu ni mogoče zmagati, če niste "insider". Obtožbe o korupciji spremljajo skoraj vsako večje javno naročilo, proces privatizacije pa je po 20 letih še zelo daleč od zaključka. (
16. november
)

Svarimo, da tujih naložb ne bo, dokler ne odpravite preokorne birokracije in ne izboljšate sistema javnega naročanja, nujen bo tudi umik države iz gospodarstva. (
9. januar
)

Kljub bleščečim frazam in impresivnim študijam se Slovenija še ni iskreno odločila, da bo odprla svojo ekonomijo za tuje vlagatelje.Bodimo zelo odkriti, nekateri Slovenci so postali in ostali zelo bogati zaradi skrivanja za nacionalnim interesom. Dokler bodo ljudje izrabljali nacionalni interes za varovanje svojih osebnih interesov, bo težko za Slovenijo. (
9. januar
)

Vidva sta ameriko odkrila.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem, a sm mel nočno moro, al je radio ura zvonila z jutranjo kroniko. Janša je ekološko osveščen, in reciklira. Mate notranji minister, in Človek Zver za šolstvo. Bojda se vrača se minister Kah-el. Na ministrstvo za zunanje zadeve?!?!?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja...nočna mora....Chuck Norris reši nas!!!!!!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede katera "sredina".......( a ni zanimivo, da je rit vedno nekje na sredini telesa...khmmmmm ).......bo sestavila vlado.......bo definitivno najtežji poklic v novi sestavi :

VOZNIK PREMJEJA

Za JJačeglavca se urnik prevozov že ve:

- ponedeljek......prevoz na Ljubljansko sodišče

- torek...............prevoz na sodišče v Avstriji

- sreda..............vožnja na Finsko

- četrtek............prevoz na sodišče na Finskem

- petek..............vožnja nazaj v Slovenijo

Razpored za zokijevega šoferja......pa bom posredoval, ko bo znanih več podatkov.

Naporno.....ampak, dnevnic pa bo več kot plače :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ma to je res za popizdit. ministrstvo za kulturo bo janša zgnetel v šolstvo in razvoj, Da pa Gospa Ljudmila nebi bla zapostavljena, se samostojno ohranja ministrstvo za Slovence po svetu. Pizdu mater.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kahl bo zunanji minister ... madona saj bodo vsi pocrkali od smeha, ko bodo tega cirkusanta videli na kakem EU srečanju. To bo množični pomor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se toliko sekirate z JanŠo, čeprav je druga stran političnega spektra isti shit...eh, eh. Kok sem jaz srečen ker moj kupček dreka zgleda lepŠe kot tvoj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se toliko sekirate z JanŠo, čeprav je druga stran političnega spektra isti shit...eh, eh. Kok sem jaz srečen ker moj kupček dreka zgleda lepŠe kot tvoj ;)

Lej, treba je lajat čez nasprotnike. Kaj pa naj v tem mrzlem, vetrovnem, oblačnem dnevu človek piŠe na Motomars? Resna fotografija nikogar ne zanima (tule), motorji so v garažah ali pa Še v trgovinah, vici so vsi napisani, to kako glasbo posluŠamo stari ali katere filme gledamo ne zanima nikogar .. torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!