Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Pa še dežuje :( :( :(

:huh: :unsure: Baje se celo sneg - obeta.

:hmm: V SDS pravijo - da spada Januar v zimske mesece................................. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :unsure: Baje se celo sneg - obeta.

:hmm: V SDS pravijo - da spada Januar v zimske mesece................................. :lol1:

Jap, ko bodo oni na vrhu, bo celo zimo sneg! Pa tut če ga bomo moral na roke delat!!! (Upam ja nam bojo vsaj rokavice dovolil nost?!?)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, ko bodo oni na vrhu, bo celo zimo sneg! Pa tut če ga bomo moral na roke delat!!! (Upam ja nam bojo vsaj rokavice dovolil nost?!?)

Kaki rokavice - sneg bomo srali in kolikor ga bo vsak nasral toliko ga bo imel.

Predstavljajte si Pohorje, kjer vrli Štajerci delajo sneg ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog ne daj,da začnejo še gorenci v Kranjski gori isto delat...................sej bo smučarska karta dosegla rekord v ceni....jojjojjo nč dobrega se nam ne obeta :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog ne daj,da začnejo še gorenci v Kranjski gori isto delat...................sej bo smučarska karta dosegla rekord v ceni....jojjojjo nč dobrega se nam ne obeta :wacko:

jojjojjo nč dobrega se nam ne obeta :wacko:

............to pa je definitivno res................. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom potrudil, da se mi bo tudi kaj dobrega obetalo - vi2 pa kakor želita.

optimistipress

:010 :010 :010 :010

Ja sem pesimist...ampak veš kaj pomeni biti pesimist.........pesimist je v bistvu optimist z izkušnjami... :lol: do tega boš še pršu :devil:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjal bi se s predlogi kolegov, da se sprejme interventni zakon o obveznem padanju snega. Bomo imeli pozimi vsaj kaj jesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,pol poleti ne bomo rabl klime... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom potrudil, da se mi bo tudi kaj dobrega obetalo - vi2 pa kakor želita.

optimistipress

:010 :010 :010 :010

@NUMERO UNO :P ....mišljeno je bilo glede na naslov teme................toliko!

Sicer sem "optimist" od koljevke pa do groba!

Plan za 2012 je itak že spedenan ........ :yea2:

Mašina je nazaj doma v garažici :love1: , porihtana in poservisirana, za April, Maj in Junij - sem razporejen za "gasterbajterja" ( kaj čmo - delo je delo - in € ne pridejo sami od sebe ), pol pa gasaaaaaaaa. :yea1:

Bajta bo itak stala, trava bo rasla - tko al pa drgač - tile naši kekci se bodo :l_01: tako ali pa drugače...........in če jim paše ........... naj se kar :bum: .

Midva z mojo in še kak "sotrpin", :friend1: pa bomo že kje............. v hribih ali ob vodi lepo :kava: in :beer2: , pa še :beer1: , če bo še kak € ostal v pujsku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa simpatizerji pozorno spremljajte odločitve in dogajanja okoli vladajočih, pa se čez kako leto spomnite kaj zagovarjate. Predvsem če spadate v nižji in srednji sloj fino vklopite mozak. Cerkvenikom in bogatim ga ni treba, tem bo seveda bolje. Razen Jankoviču in še kakim trem klovnom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižjemu in srednjemu sloju se bo isti kurr,,,ac dogajal pa naj bo na oblasti Janša al pa Jankovič,pa če mi vklaplamo mozak al pa če ga ne.........Jankoviču pa še trem klovnom ne bo pa sigurno nič slabše...majo toliko nagrebenga,da lahko spijo celo življenje pa jim ne bo zmanjkalo......pa je Jurček kar potraten!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....majo toliko nagrebenga,da lahko spijo celo življenje pa jim ne bo zmanjkalo......pa je Jurček kar potraten!

Tudi Janševa čreda ima vsega in svašta samo, da je precej bolj spretna pri prikrivanju kot Jankovičevi debilni sinovi... pa hoče še.

No meni je važno, da bo Žerjav z zdravo kmečko pametjo rešil gospodarstvo, ki mi zaenkrat še daje kruh in bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižjemu in srednjemu sloju se bo isti kurr,,,ac dogajal pa naj bo na oblasti Janša al pa Jankovič,pa če mi vklaplamo mozak al pa če ga ne.........

Se pravi tudi če ti Janša ne bo nič dvignil standarda oz. ti ga bo celo znižal in te pahnil v bedo, ga boš čez 4 leta volil. Pametno ni kaj. Jaz svojega favorita, pa naj bi mi bil trenutno še tako oh in sploh super ne bi niti pod razno (pa ni Janko). Če zapravi priložnost, da popelje sodržavljane v boljše čase si ne zasluži biti več nikjer blizu vlade. Seveda odgovore za nesposobnost bodoče vlade že vemo na pamet: "Vsega je kriva prejšnja vlada".

....majo toliko nagrebenga,da lahko spijo celo življenje pa jim ne bo zmanjkalo......pa je Jurček kar potraten!

Tudi Janševa čreda ima vsega in svašta samo, da je precej bolj spretna pri prikrivanju kot Jankovičevi debilni sinovi... pa hoče še.

No meni je važno, da bo Žerjav z zdravo kmečko pametjo rešil gospodarstvo, ki mi zaenkrat še daje kruh in bencin.

Srčno pa vseeno upam, da se glede Janšosralcev in tistih gnusov v koaliciji z njimi vsaj malo motim.

Popravljeno . Popravil Kölm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nižjemu in srednjemu sloju se bo isti kurr,,,ac dogajal pa naj bo na oblasti Janša al pa Jankovič,pa če mi vklaplamo mozak al pa če ga ne.........Jankoviču pa še trem klovnom ne bo pa sigurno nič slabše...majo toliko nagrebenga,da lahko spijo celo življenje pa jim ne bo zmanjkalo......pa je Jurček kar potraten!

blablabla ...

Pahor je nižjemu sloju dvignil minimalne plače ... vprašanje, če bi Janša to naredil ...

Vklopit bo treba, vklopit. Izgovori ne veljajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolm in Justin Bieber.....sam tok za info........ne pripadam nobeni politični opciji,sem pa kritičen do vseh.

Ko pridejo k napajalnemu koritu vsi fašejo zgubo spomina......in predvolilne obljube so samo še oblaček.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se mi zdi svetla stran cele zgodbe, da bodo tačrni fasali črno piko odgovornosti za pisdarye, ki so v tem času neizogibne.

To si bo narod zapomnil in najverjetnehje bo v naslednjem mandatu veliko stalno zaposlenih v parlamentu izgubilo lepo službico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najverjetnehje bo v naslednjem mandatu veliko stalno zaposlenih v parlamentu izgubilo lepo službico.

In pridobilo lepo nadomestilo, kar bo fino zadoščalo do lepe penzije. Spretni bodo med mandatom pa še kaj v žepe nabasali.

V končni fazi gre samo za to, za denar in fuk, le da se narod pusti s pravljicami oči mazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se mi zdi svetla stran cele zgodbe, da bodo tačrni fasali črno piko odgovornosti za pisdarye, ki so v tem času neizogibne.

To si bo narod zapomnil

Narod si bo en drek zapomnu,če se v 20 tih letih ni se sprašujem kdaj bo pršu k pameti? Po moje se bo morala zgoditi Libija.Vendar nam gre za enkrat še predobro.

Na motor in uživaj dokler lahko. :kava: :beer1: :l_01::pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se mi zdi svetla stran cele zgodbe, da bodo tačrni fasali črno piko odgovornosti za pisdarye, ki so v tem času neizogibne.

To si bo narod zapomnil in najverjetnehje bo v naslednjem mandatu veliko stalno zaposlenih v parlamentu izgubilo lepo službico.

Sori, ampak tistih 30 (ali koliko) procentov se ne spomni za en teden nazaj, tako da si od tega nič ne obetaj.

Če bodo čez 4 leta pred volitvami povedali svojim, da je za uvedbo plačljivega šolstva in zdravstva samo za premožnejše kriv Dalaj Lama jim bodo verjeli in jih volili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak tistih 30 (ali koliko) procentov se ne spomni za en teden nazaj, tako da si od tega nič ne obetaj.

Če bodo čez 4 leta pred volitvami povedali svojim, da je za uvedbo plačljivega šolstva in zdravstva samo za premožnejše kriv Dalaj Lama jim bodo verjeli in jih volili.

V primeru izgube na volitvah bodo pa za izgubo krivi velika udeležba nekih ljudi v natikačih, ki živijo v pritličnih hišah v okolici Sprednjega Dupleka, številko nejanševega kandidata bodo imeli pa napisano na traktorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da bi mogel spremenit naslov.....ne Volitve2011 ampak proti Janši 2012 in isti ste si že odpirali teme kot Ustavimo Janšo in ostale butalske naslove.... :slap:

Pa sprijaznite se že enkrat.....takle mamo :yes:

In še enkrat za vse Jankoviče tu gor...sem idifirenten opazovalec te teme.

No zdej me pa popljuvajte in poučite in............. :yea1:

Bilo kdo bo na vladi,vas bo naguzu,da boste meli take oči :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠA RESNICA

Gasilec za 800 EURO reŠuje življenja.

Učitelj za 900 EURO pripravlja ljudi na življenje.

Vojak za 1.000 EURO na mesec tvega življenje.

Umetnik za 1.500 EURO polepŠa življenje.

Politik pa za 5.000 EURO zajebe življenje vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!