Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Do včeraj nisem vedel da ima Švica eno izmed večjih prekooceanskih ladijskih flot na svetu, kljub temu da nima morja ! :smoke:

Najbrž tudi tega nisi vedel, da se lahko povprečen Slovenec praktično vsak dan masti z jastogom, čeprav imamo le 40 kilometrov obale? :smoke:

post-13034-0-54924700-1327926059_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do včeraj nisem vedel da ima Švica eno izmed večjih prekooceanskih ladijskih flot na svetu, kljub temu da nima morja ! :smoke:

In da Še danes lepo živijo tudi zato, ker so dobro naložili denar, ki so ga zaslužili tam med 1939 inb 1945, ko so bili posredniki v trgovini z nafto in železjem med Dolfetom in Winstonom, pa Še zlatarstvo so izpilili do potankosti....z neprostovoljno pomočjo Židov.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 vidm ,da te ne razumejo..... :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Švici potem stane:

Renault Clio 50.000 eur.

Letna vinjeta : 500 eur.

Res tako misliŠ????

ne vinjeta stane 35 € :grim

je pa res da jo na peciklih tudi imajo :grim

so pa davki zanimivi itn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne bluzi

kaj se spet ti usajaš s tem tvojim brezveznim izustkom ?? če ti prekmalu popusti pojdi po nova zdravila ...

in ja - švicarji so glede dodane vrednosti pri preprodaji stvari takoj za židi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil takoj žid,................ooooo ne pa jaz sem žid :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se spet ti usajaš s tem tvojim brezveznim izustkom ?? če ti prekmalu popusti pojdi po nova zdravila ...

in ja - švicarji so glede dodane vrednosti pri preprodaji stvari takoj za židi ...

Me lahko razsvetlis kaj pomeni beseda izustkom?

in tumbi bumbi.... ne nabijaj nekaj v 3 dni......

Go Jansa go...

se dobro da sem zokiju glas dal... in zdaj mi po ivan usodo krojil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me lahko razsvetlis kaj pomeni beseda izustkom?

in tumbi bumbi.... ne nabijaj nekaj v 3 dni......

Go Jansa go...

se dobro da sem zokiju glas dal... in zdaj mi po ivan usodo krojil :grrr

zdaj te pa nič ne razumem kaj si hotel povedati ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj manjka Sloveniji, da postane "druga Švica", kot je rekel Peterle?

Po moji oceni - ena svetovna vojna in 20 zunanjih ministrov (naenkrat) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da Še danes lepo živijo tudi zato, ker so dobro naložili denar, ki so ga zaslužili tam med 1939 inb 1945, ko so bili posredniki v trgovini z nafto in železjem med Dolfetom in Winstonom, pa Še zlatarstvo so izpilili do potankosti....z neprostovoljno pomočjo Židov.....

Ja pa full se sekirajo verjetn zaradi tega!!Verjetn boŠ pa reku,da zdej z židi sploh ne sodelujejo v bankirskih prevarah ki so pofukale cel svet,a??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa full se sekirajo verjetn zaradi tega!!Verjetn boŠ pa reku,da zdej z židi sploh ne sodelujejo v bankirskih prevarah ki so pofukale cel svet,a??

A tudi židje ti gredo na jetra? Pa cigani, pa črnci, pa ...

ti naci lumpek ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa full se sekirajo verjetn zaradi tega!!Verjetn boŠ pa reku,da zdej z židi sploh ne sodelujejo v bankirskih prevarah ki so pofukale cel svet,a??

Samo to sem hotu poudart, da ne živijo dobro samo zaradi bank, Milke in ur, ampak so skozi zgodovino znal svojo "nevtralnost" vnovčit na več načinov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj manjka Sloveniji, da postane "druga Švica", kot je rekel Peterle?

Po moji oceni - ena svetovna vojna in 20 zunanjih ministrov (naenkrat) ...

Vojna je pred vrati, oziroma se je že začela... Sam z ministri bo pa kriza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vojna je pred vrati, oziroma se je že začela... Sam z ministri bo pa kriza....

Kakšna kriza? Pr nas pa res ne manjka nesposobnežov zrelih za ministre.Razen,če ne misliš,da se bodo med sabo pobil.Kar pa nebi bil tako slabo :010 :010 :010 :010
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa full se sekirajo verjetn zaradi tega!!Verjetn boŠ pa reku,da zdej z židi sploh ne sodelujejo v bankirskih prevarah ki so pofukale cel svet,a??

A pa si že mel prilko videt to golazen od blizu?Jest jih večkrat,pa ti lahk povem, da se mi neč čudnga ne zdi,da jih je firer hotu potamant,ker tko nesramnga pa oŠabnga folka pa ni na tem svet(lažem-Turki so Še podobn)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si že mel prilko videt to golazen od blizu?Jest jih večkrat,pa ti lahk povem, da se mi neč čudnga ne zdi,da jih je firer hotu potamant,ker tko nesramnga pa oŠabnga folka pa ni na tem svet(lažem-Turki so Še podobn)!

No z turki mam pa jaz same dobre izkuŠnje,sem bil večkrat v stiku z njimi......sam veŠ kok pravijo 100ljudi 100čudi.... :yes: .....no jaz imam delček židovske krvi,sam kar se pa nersramnosti tiče v tej tvoji izjavi bi po tvojih navedbah bil lahko celo sam žid...... :dry:

Pa brez zamere,nič osebnega...te ne poznam in si mogoče čist v redu dec ....sam iz tvoje izjave veje sovraŠtvo in odobravanje za pomor miliona in več ljudi,pa naj bodo to židi,turki....to definitivno ni cool :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čist v redu dec ....sam iz tvoje izjave veje sovraŠtvo in odobravanje za pomor miliona in več ljudi,pa naj bodo to židi,turki....to definitivno ni cool :nono:

Ne more biti - v redu, mislim. Človek, ki takole počez zaradi ene ali dveh slabih izkuŠenj cel narod strpa v isti (morilski) koŠ in poleg tega odobrava hitlerjeve zločine je lahko težak, težak bolnik in definitivno pristaŠ janŠeve garde.

Je pa dejstvo, da so nedavne raziskave objavljene v Dnevniku (link ali članek v "znanost" naj poiŠče vsak sam!) pokazale bistven razliko v IQju med črnimi in - recimo temu naprednimi, bolj socialnimi in bolj v znanost kot v vero usmerjenimi ljudmi. Seveda v Škodo črnih/vernikov/militantnih klerohisterikov/tradicionalistov/ipd. saj so ti bolj nedovzetni za napredek in spremembe in pri skoraj vsem izhahajo iz nekih okostenelih tradicij ali knjig pravljic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Je pa dejstvo, da so nedavne raziskave objavljene v Dnevniku (link ali članek v "znanost" naj poiŠče vsak sam!) pokazale bistven razliko v IQju med ...

Povezava Dnevnik raziskava in znanstveno, ter Še naslov "raziskave", mi pa res vliva polno zaupanje v korektnost te zadeve. A so obseg lobanje tudi merili?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava Dnevnik raziskava in znanstveno, ter Še naslov "raziskave", mi pa res vliva polno zaupanje v korektnost te zadeve. A so obseg lobanje tudi merili?

Ne niso merili - posebej sumljive tačrne so proučevali s tako imenovano "akustično metodo".

Trkali so jih z macolo po piskru in posluŠali a' odmeva ali ne.

NajhujŠim primerkom ni odmevalo in v pregledu (lobotomija) so ugotovili,

da gre enostavno za popoln vakuum v lobanji.

Le glej, da tebe ne ujamejo.

Gotovo bi te dali v formalin in te kot najbolj extremen primer kazali Študentom.

:evilgrin:

Zdaj pa hitro - sedi in piŠi:

Priajava

Podpisani prijavljam naŠega dragega brojčija, da me je spet, kot že tolikokrat naqril in ... blablabla

:yawn:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zdaj pa hitro - sedi in piŠi:

Priajava

Podpisani prijavljam naŠega dragega brojčija, da me je spet, kot že tolikokrat naqril in ... blablabla

:yawn:

Če se boŠ malo umiril, boŠ drugič mogoče vsaj malo manj pravopisnih napak sproduciral. Glede na to, da si po v objavi prilepljene sličice sodeč odprte glave, bi ti znalo uspeti. Za prijavo bom pa počakal na kaj bolj konkretnega. Obljubim.

Za morebiti gledajoče moderatorje pa vpraŠanje, zakaj oba vneŠena mali in veliki Š izgledata kot veliki Š?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslanci SDS, politični nasprotniki Pozitivne Slovenije, torej pripadniki Negativne Slovenije, so mnenja, da ni primerno, da bi poslanec Vilfan še komentiral košarko.

http://24ur.com/novi...rske-tekme.html

Če je Grims enota za antipatičnost, je Gorenak enota za idiotizem.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more biti - v redu, mislim. Človek, ki takole počez zaradi ene ali dveh slabih izkuŠenj cel narod strpa v isti (morilski) koŠ in poleg tega odobrava hitlerjeve zločine je lahko težak, težak bolnik in definitivno pristaŠ janŠeve garde.

Je pa dejstvo, da so nedavne raziskave objavljene v Dnevniku (link ali članek v "znanost" naj poiŠče vsak sam!) pokazale bistven razliko v IQju med črnimi in - recimo temu naprednimi, bolj socialnimi in bolj v znanost kot v vero usmerjenimi ljudmi. Seveda v Škodo črnih/vernikov/militantnih klerohisterikov/tradicionalistov/ipd. saj so ti bolj nedovzetni za napredek in spremembe in pri skoraj vsem izhahajo iz nekih okostenelih tradicij ali knjig pravljic..

Seveda se ti stari paralitičar ŠtejeŠ verjetno med napredne in inteligentnejŠe, ko sejeŠ nestrpnost,sovraŠtvo in razdor med nami Slovenci na tem forumu s svojimi nebulozami zraven pa blatiŠ vero ,ki je del tega naroda tisočletja,ter je konc koncu zaslužna za ohranitev nas kot Slovencev in naŠega jezika-aja verjetn se motim,a!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!