Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Ti ga pomagam poiskat... sm vesel vsakega genialca, ki tkole za brezveze razlikuje po rasi, da se zbaše ven.....

btw....priporočam Argentino......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul. :smoke:

Pol SLO se bo izselilo, ker je Zokiju ratal, če bi pa JJ-ju, bi se pa druga polovica izselila.

Vsekakor bo stanovanjski problem rešen, pa delovnih mest bo tudi kar naenkrat dovolj.

Všeč :smoke:

kje ti dam lohka za kufe :kva1:

včasih so boljš čevapi k zelje :P

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeeej! jankovič je caRRR! A bomo spet u Jugi??? :glare:

no jas tak niti nwm kak je bilo, tak da ... videt čemo so rekli slepi hehee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez srbjancov ne moremo.

še preden napišem opombo naj povem, da nisem na strani nikogar :)

torej čist uraden podatek, Zoran nima samo očeta, je tudi slovenske matere sin, in to menda nekaj šteje, a ne ...

Pa ne bit tolk nastrojeni, počakajmo, pa bomo videli, kaj se bo izcimilo iz tega. Če smo že vsem dali priložnost, pa naj jo ima še on... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  1. primitivízem -zma m () slabš. neizobraženost, nekulturnost: njegovo ravnanje je odraz skrajnega primitivizma / primitivizem in provincializem v kulturi ● knjiž., redko primitivizem plesov afriških plemen prvinskost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebe.m jim mater!!!!!!

Pa sem že mislil da nas je srečala pamet...

..trpi...

(by Ice,,,)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaže? Kdo je zmagal? Saj so bile danes volitve, ne? ^_^

Zmagal je Car.

Heroj Janša junaško zdrsnil na 2. mesto. Baksuz jedan ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janševi so se oddahnili, ne bo jim treba izpolniti predvolilnih obljub zato so tako bučno praznovali. Lahko jih, pa pokoplje Jankovič in jih povabi v koalicijo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi za Jankoviča še zelo zelo pogojno rekel, naj dobi priložnost pa za kandidate na njegovi listi tega ne morem reči. Oportunisti na celi črti. Nič novega v dolini šentflorjanski.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je. Pri stvaritvi Zokija ima svoje zraven tudi fotr. Na notranjskem lahko slišiš zgodbe o njegovi trgovski "iznajdljivosti", kar je sine nedvomno podedoval.

A z iz potoka v prešvicani cokli prenešeno vodo redčeno vino mi nekako ne sede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi za Jankoviča še zelo zelo pogojno rekel, naj dobi priložnost pa za kandidate na njegovi listi tega ne morem reči. Oportunisti na celi črti. Nič novega v dolini šentflorjanski.

Pa sej res de bodo do konca pokradl pa prodal kar je ostal ampak če bodo stezo zrihtal jim pol odpustim he he!! Stari mal se nasmehn, ni vse tko resno! Itak nas EU pelje na tanek led s tem ali onim presidentom.

http://www.radiokrka.com/poglej_clanek.asp?ID_clanka=159379

Posluš Zmagota pa boš kuj bolš ; )

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej res de bodo do konca pokradl pa prodal kar je ostal ampak če bodo stezo zrihtal jim pol odpustim he he!! Stari mal se nasmehn, ni vse tko resno! Itak nas EU pelje na tanek led s tem ali onim presidentom.

http://www.radiokrka...D_clanka=159379

Posluš Zmagota pa boš kuj bolš ; )

Linka do Zmaga ne bi "ni štapom diro"!

Razumem, da lahko človek nasede nategovanju mega korporacij s svojimi marketinškimi prijemi in miljardami namenjenimi za promocije in podobno. Da pa nekdo pade na finte enega Zmageca pa je kratkomalo idiotsko.

P.S. Tista metla mu je lepo pasala, naj se je še kar naprej drži pa pomete okoli svoje bajte, bo še največ koristnega naredil.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima, če je Janša dojel, da psevdo desnici dela škodo. V sedmih poskusih na volitvah je šestkrat potegnil kratko. Res me zanima, če bo končno spakiral v penzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To!

Zoki = car,

:OK:

Dolenjski Cigo = looser.

:P

****************************

Tule

naj se opravičim Motomarsovcem

(sedaj lahko priznam)

za tisti drobni nategec glede neveljavnih (opolzkih) glasovnic.

Da mularijo prepričaš v spodobnost, pač moraš kdaj uporabiti

tudi kako neškodljivo zvijačo.

Seveda je pa potrebno računati tudi s "špilferdeberji", ki nimajo tega

dometa in takih zadev ne bodo mogli nikoli v življenju dojeti.

ps.: spet bo taisti "špilferderber" doživel akutni napad popizditis-a megagrandis-a

zaradi pisanosti mojega zapisa - prav mu je!

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pa volil tistga, ki bo kaj naredu.

zagrebški Večernji list je pisal, da je Janša sistematično tri leta blokiral Pahorja, namesto, da bi naredil kaj za rajo! In točno tako tudi je. Pet minut po izgubi na volitvah, pa je začel pluvati še po Zokiju in izgleda, da bo tradicijo nadaljeval.

Nekoč sem bil zanj, a se je izpridil... Torej, je moje zaupanje izgubil. Isto kot volitve, volilke in volilce.

Upam, da se bo končno iz tega kaj naučil?

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Janša ..

Nekoč sem bil zanj, a se je izpridil... Torej, je moje zaupanje izgubil. Isto kot volitve, volilke in volilce.

Upam, da se bo končno iz tega kaj naučil?

On se ne bo naučil NIČ, ker je se je rodil najpametnejši na svetu in taki so v bistvu nepopravljivi "born loosers".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!