Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

zokija k mošni je tako kot bi dal pesu klobaso vahtat. jurček bo pa minister za utajo davkov.

vrjetno so ti tole strici povedali mladenic :grim

tebe bi foter tudi k koritu spustil, ce bi bil top direktor. ali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, no pa je ljudstvo izbralo najmanj slabo rešitev po njihovem in se zoperstavilo Ivanu J.J.

Današnji nacionalistično-populistično idiotski izpadi proti Jankoviću kažejo, da res živimo v demokraciji saj si del prebivalstva, po ravni inteligenčnega kvocienta, ne zasluži računalnika in telefona a kot lahko beremo na spletu in poslušamo na radiju, ju le imajo. Zdaj mi je jasno, zakaj je en Jelinčič z idiotskim populizmom in še slabšo kampanjo in politiko, 20 let vztrajal na tej zatohli podalpski sceni.

Nasprotno pa nekritično malikovanje Jankovića ni dosti boljše, saj ima tudi on dovolj putra na glavi. Kako bo tak predsednik Vlade ljudem prodajal nepopularne reforme in zategovanje pasu, ostaja videti. Sto dni miru, pravijo. Pa dajmo potrpet in upam, v dobro vseh, da bo dobro delal...ostajam pa precejšen skeptik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana je že dobila "porcijo",

zdaj jo bo še cela Slovenija!

Revežem se slabo piše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..trpi...

(by Ice,,,)

saj trpim....in ne ne da se mi debatirati....že za tisto včeraj mi je žal ampak....to sem pač čutil....ja nisem nek jugonostalgik in upam da te to ne moti....se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana je že dobila "porcijo",

zdaj jo bo še cela Slovenija!

Revežem se slabo piše!

Ja, itak ... ;) Upam, da se ne šteješ med reveže? :D

ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu....

Povej več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana je že dobila "porcijo",

zdaj jo bo še cela Slovenija!

Revežem se slabo piše!

Lahko bi bilo slabše. Glede na lepo število novih mostov lahko le zlobnež trdi, da za reveže ni vzorno poskrbljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sto dni miru, pravijo. ...

Ali se meni samo zdi ali je takoj po volitvah sam izjavil, da ne rabi sto dni, temveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se meni samo zdi ali je takoj po volitvah sam izjavil, da ne rabi sto dni, temveč ...

Nič se Ti ne zdi vsi so zatrjevali, da ne rabijo tistih sto dni ampak, da bodo takoj začeli ukrepati. Za sedaj je edina zavora ata Turk, ki mora uradno določiti mandatarja. Verjetno čaka, da bodo objavljeni uradni rezultati volitev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno so ti tole strici povedali mladenic :grim

tebe bi foter tudi k koritu spustil, ce bi bil top direktor. ali ?

Ne bi - 100%no ga ne bi niti fotr spustil .. takih fotri niti s ketne ne spuščajo, kaj šele h koritu.

:lol1:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu....

No povej kaj več o tem in kaj ima izguba SDS na volitvah veze s tem,

da ne boš izpadel kot standardni oboževalec "gospoda" Janše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo poceni prodaja selitveni tovornjak?

Iščem nov dom nekje na Finskem al pa kej podobnega... tam je mogoč kak srbjanc manj... jebemu mast kurjo...

Tovornjaka nimam, za 150 EUR pa ti prodam dobro delujoč avto v katerega boš večino stvari zbasal, šenkam pa poleg prikolico, na katero lahko zbašeš še mutor. Če vzameš ta teden dobiš še za en sokec na finskem.

Aja, ena malonkost. Gori boš pa ti, čistokorvni Slovenec Venetske pasme, le navaden "čefur".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol smo zmagali? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol smo zmagali? :010

to bomo še vidli. . . . Tudi tri leta nazaj sm mislu, da smo zmagali hehe.

Zmagal je Zoki. Osebno. Te volitve se mi zdijo fajne, ker nisem nikoli vidu Dežmana. Nekaj se je premaknilo. Zdi se mi tudi, da so ljudje tokrat simulirali večinski sistem. Precej brez razmisleka so glasovali za Jankoviča, ali drugače, za Jankoviča so glasovali ne glede na to, kdo je kandidiral za njegovo listo. To je bil plebiscit proti Janši. :hmm: tukaj se IMHO šala konča. Na Zokija so se v nemalem deležu nalepli oportunisti, odpadki in diletanti. V parlament je naplavilo več balasta kot kdajkoli prej. Zelo me zanima ministrska lista. verjamem, da bo iz svojih poslanskih vrst izbral bore malo kandidatov. Enakol zaskrbljujoč je odnos SDSja. Na glas so povedali, da El Presidente uživa popolno podporo znotraj stranke. JJ pa je še pred razglasitvijo uradnih rezultatov napovedal nove predčasne volitve?! Torej se njihov način dela ne bo spremenil niti malo, ampak bodo iz užaljenosti nadaljevali z obstrukcijo reform? Kdo je tu nor?

Tale Veni Vidi Vici epizoda je šele začetek karnevala. . . . . Kdo bo žvižgal in kdo plesal se meni ne sanja. U bistvu, je to tipičen Be Careful What You Wish For...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm vedu, edina možna koalicija, kjer obstaja možnost da bi kaj nardili bi bla ZOKI-JJ. Je pa čist možno, da bi se med seboj pobili...kar pa tut ne bi bilo tok slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno so ti tole strici povedali mladenic :grim

tebe bi foter tudi k koritu spustil, ce bi bil top direktor. ali ?

Mladenič pač bluzi po svoje a odgovor tudi ni zadovoljiv.

Top direktor oz. manager in top politik ne predstavljata isto. Tisto kar je za top managerja ali lastnika manjši spodrsljaj pri vzgoji otroka in kjer je nepotizem dovoljen v toliko, ker posledice tega nosijo sami ali njihovi prijatelji, je za javnega uslužbenca, kar je tudi predsednik Vlade, zelo problematično. še toliko bolj kadar je zaradi tega oškodovana skupna lastnina (državna, občinska itn.), kar je eden od očitkov, ki leti na Jankovića v zvezi s spremembo namembnosti zemljišč v Ljubljani.

Torej, Janković kot župan ali premier nima svojih sorodnikov kaj pripuščati k državnem ali občinskem koritu.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo poceni prodaja selitveni tovornjak?

Iščem nov dom nekje na Finskem al pa kej podobnega... tam je mogoč kak srbjanc manj... jebemu mast kurjo...

Supeeeerrrrrrrr......prej kot se znebimo takih samozvanih doktorjev.......bolje bo za Slovenijo!!!!!

Poznam........te preselijo.....oziroma za večno izselijo zastonj.......pod pogojem, da s seboj odpelješ vsaj še........100 Janševikov!!!!!

MIslim.....kako bedaste doktorje mamo v tej državi......nič čudnega da zdravstvo hudič jemlje.

Popravljeno . Popravil klimbra
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravnost uživam......prav SADISTIČNO......ko gledam to bolečino in trpljenje JJanševistev.........ki so zaradi.........napuha, arogance, prevzetnosti, arogance, previsokega ega, samozaverovanosti in neizmerne narcisoidnosti njihovega oboževanega vodje........IZGUBILI ŽE DOBLJENE VOLITVE.

Sprašujem se samo.........KDAJ SE JIM BODO ODPRLE OČI............

Popravljeno . Popravil klimbra
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravnost uživam......prav SADISTIČNO......ko gledam to bolečino in trpljenje JJanševistev.........ki so zaradi.........napuha, arogance, prevzetnosti, arogance, previsokega ega, samozaverovanosti in neizmerne narcisoidnosti njihovega oboževanega vodje........IZGUBILI ŽE DOBLJENE VOLITVE.

Sprašujem se samo.........KDAJ SE JIM BODO ODPRLE OČI............

Žal mi je edino, da moji izbranci niso prišli v parlament.....a zaradi tega nisem zlezel pod Kalimerovo lupino in ne jokam..........bodo pa drugič........upanje ostaja!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, vse se vrača, vse se plača. Bodi previden v svoji škodoželjnosti. :closedeyes:

Da se ti ne bo treba še prehitro ugriznit v jezik, ker izvoljeni ne bo upravičil danega zaupanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej........če bi v TO verjel......bi ga volil........pa VEM, da je sposoben

Moji niso niti blizu!!!!!!! smrk, smrk.....hahahhahahaaaaa

BTW........LY

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paradox:

pred 20imi leti smo Srbe proglašali za okupatorje

danes smo pa volili in pristali na to, da Srb vodi parlament.

Dejstvo je, da so ljudje izgubili upanje, da bodo med Butalci

našli pravega vodjo, ki jim bo dal upanje na boljše čase,

na to, da bo potegnil butalski voz iz blata.

Butalci NIMAJO odločnih vodij. Na teh volitvah so imeli resno

opcijo le med tujcem in dolenjskim ciganom. Za cigana

(pisano z malo, ker ne gre za narodnost ampak za karakter)

se je bilo težko odločiti in izbrali so tujca, ker je le ON sposoben

organizirati v parlamentu pravo proticigansko fronto. ON sposoben

ob enem prisiliti gospodarstvo k ponovnemu zagonu - kar je

EDINA pot, da Butale ne propadejo, kar seveda cigo s podporo Vatikana

najraje ne bi videl. Če sam ne bi sedel na prestolu, katerega je spet zasedel ..

kdo že?

Ker je vse bolj jasno, da je dolenjski cigo pripravljen žrtvovati

državo in vse državljane za en sam teden oblasti.

Dokler bo on v opoziciji, bodo Butalci volil VSE ostale .. pa

če bodo to črnci, Arabci ali Kitajci.

Zato je Janša odveč. Zato bi moral oditi čeprav njegova stranka ni za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paradox:

pred 20imi leti smo Srbe proglašali za okupatorje

danes smo pa volili in pristali na to, da Srb vodi parlament.

Dejstvo je, da so ljudje izgubili upanje, da bodo med Butalci

našli pravega vodjo, ki jim bo dal upanje na boljše čase,

na to, da bo potegnil butalski voz iz blata.

Butalci NIMAJO odločnih vodij. Na teh volitvah so imeli resno

opcijo le med tujcem in dolenjskim ciganom. Za cigana

(pisano z malo, ker ne gre za narodnost ampak za karakter)

se je bilo težko odločiti in izbrali so tujca, ker je le ON sposoben

organizirati v parlamentu pravo proticigansko fronto. ON sposoben

ob enem prisiliti gospodarstvo k ponovnemu zagonu - kar je

EDINA pot, da Butale ne propadejo, kar seveda cigo s podporo Vatikana

najraje ne bi videl. Če sam ne bi sedel na prestolu, katerega je spet zasedel ..

kdo že?

Ker je vse bolj jasno, da je dolenjski cigo pripravljen žrtvovati

državo in vse državljane za en sam teden oblasti.

Dokler bo on v opoziciji, bodo Butalci volil VSE ostale .. pa

če bodo to črnci, Arabci ali Kitajci.

Zato je Janša odveč. Zato bi moral oditi čeprav njegova stranka ni za to.

okej, kolega, Dojamemo. Janša je cigan, in ciganov ne maramo. z besedo cigan merim na borno stanje duha tistega ki mu je namenjena ta oznaka.

In ti nisi cigan. Ti si čisto nekaj drugega. Na tvojo žalost velika večina ljudi precej podobno, kot ti o ciganih, misli o Ambrušanih, med katere nedvomno spadaš, čeprav v Ambrusu nisi nikoli bil.

Tvoje pluvanje in lapanje je enako debilno kot cvilenje da se je SPET zgodila mobilizacija na levi, da je SPET zmagala kontinuiteta in da je Janković Srb in naj se zgubi od kjer je prišel.

Radikalizem=retardiranost. Ni važno, a si radikalno desn, al lev.

Popravljeno . Popravil tomkruz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!