Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

okej, kolega, ..

1.

nisva kolega

2.

debil ne more presojati tega kaj je debilno in kaj ni

3.

zaradi 2. je tvoj zapis debilen, ker drugačen ne more biti

4.

zaradi 2. tudi ne moreš dojemati vsega kot ostali in ti je kot vsem tvoje vrste v naprej podeljen blagor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, vse se vrača, vse se plača. Bodi previden v svoji škodoželjnosti. :closedeyes:

Da se ti ne bo treba še prehitro ugriznit v jezik, ker izvoljeni ne bo upravičil danega zaupanja.

Je katera od političnih strank, list, ipd, ki so se potegovale za vstop V DZ RS, upravičene zaupanja volivcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak ... ;) Upam, da se ne šteješ med reveže? :D

Zaenkrat še plačujem položnice. Reveži v Ljubljani jih več ne, saj so se stvari v zadnjih dveh letih precej podražile (nekatere preko 100%) in še se bodo, da o mestnih redarjih ne izgubljam besed.

Lahko bi bilo slabše. Glede na lepo število novih mostov lahko le zlobnež trdi, da za reveže ni vzorno poskrbljeno.

Lahko bi bilo tudi boljše. Reveže iz mostov podijo, tam je prostor le še za turiste, ki si ogledujejo in fotografirajo, citiram: "najlepše mesto na svetu".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, neuporabno in družbi neprijazno. Koji če mi K če se vsak dan poševnooki slikajo na zmajskem mostu. Pol na konc pa še tle ostane pa se kopira kt ubrisan. Dokler ni blo kej dost slikat je bilo veliko lažje žvet u naši Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se lahko, če ti je toliko do tega.

Drgač pa smo čist popolni. :kva2: Dva predsednuika ki imata v priimku črko katere ni v naši abecedi. Eden totalka sluzast (rojen fake kralj) in drugi ki po 50 letih še vedno ne zna slovensko kljub temu da je mama slovenka he he. Mega!!

TO JE ZAME ČEFUR (ker se noče ali ne zna vključit v družbo kamor je zašel) :slap: Ampak dobro.... će bo naredu normalnim ljudem dostopno pisto ma zarad mene loh tud dva al pa tri najmekanije Ć-je :hooray:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da so Ljubljančani volili Jankovića samo zato, da se ga znebijo ! So pozabili, da so njegove parcele še vedno tam kot prej .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa smo čist popolni. :kva2: Dva predsednuika ki imata v priimku črko katere ni v naši abecedi. Eden totalka sluzast (rojen fake kralj) in drugi ki po 50 letih še vedno ne zna slovensko kljub temu da je mama slovenka he he. Mega!!

TO JE ZAME ČEFUR (ker se noče ali ne zna vključit v družbo kamor je zašel) :slap: Ampak dobro.... će bo naredu normalnim ljudem dostopno pisto ma zarad mene loh tud dva al pa tri najmekanije Ć-je :hooray:

če bo naredu pisto za normalne ljudi, upam da bo kej tudi za nas nenormalne, k nam se j*** za pisto......

a si zihr da pri nas v abecedi imamo črko U s preglasom???? oziroma z dvema pikicama gor?

mater ste mone........

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No povej kaj več o tem in kaj ima izguba SDS na volitvah veze s tem,

da ne boš izpadel kot standardni oboževalec "gospoda" Janše.

Vsak ima svoj način življenja, razmišljanja ima različne življenske izkušnje...posledično ima svoje mnenje imaš ga tako ti kot jaz.

In prav je tako, to kar sem napisal je moje videnje nekega pol preteklega časa...seveda je tvoje diametralno drugačno ampak...jaz ne obsojam tvojega mišljenja, načina življenja, tvojega pogleda na neko tematiko...ko sva pri tem kaj ima moje razmišljanje s temo v kateri "debatirava"...jaz pač menim da ni prav da se je zgodilo da je lahko ministrski predsednik RS naroda, ki je pred kratkim zakrivil morijo pri nas in nam bližnjih deželah. Sploh nikogar ne prepričujem to je le moja percepcija teh dogodkov.

Ter ne nazadnje, res da je zate milo rečeno slabšalno biti "standardni oboževalec" JJ jaz menim da je on eden od posameznikov, ki so se nam pomagali odcepiti od bivše države kar je zame pač velika poteza. Saj če se ne bi končalo kot se je bi on ter vsi podobno misleči...pa kaj bi ti govoril saj si zelo razgledan človek...poznaš Goli otok, da ne naštevam dalje...

Jaz nikogar ne silim da bi se strinjal z mano in prav tako ne pričakujem zasmehovanja zaradi svojega prepričanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se lahko, če ti je toliko do tega.

Prinas v Sloveniji je lahko tujec prezident.V Ameriki v kateri vlada demokracija pa to nemore bit.Pa nemi plozat to SO srbska posla.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se dobro preveč sekirat, posebno tistim, ki na volitve sploh niso šli. Navadni prebivalci Slovenije na odločitve politikov ne moremo vplivati, da bi pa politiki spremenili ustavo tako, da bi imeli volivci možnost odpoklica izvoljenih, pa ni pričakovati.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se dobro preveč sekirat, posebno tistim, ki na volitve sploh niso šli. Navadni prebivalci Slovenije na odločitve politikov ne moremo vplivati, da bi pa politiki spremenili ustavo tako, da bi imeli volivci možnost odpoklica izvoljenih, pa ni pričakovati.

LP

Se strinjam steboj.V svojo skledo pa ja ne bodo sral
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinas v Sloveniji je lahko tujec prezident.V Ameriki v kateri vlada demokracija pa to nemore bit.Pa nemi plozat to SO srbska posla.

No, po ameriških merilih je Zoran Jankovič pravi Slovenec. Torej imamo v tem primeru enaka merila.

Sicer pa, a si že kdaj kakšnega indijanca vidu za kongresnika? :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, po ameriških merilih je Zoran Jankovič pravi Slovenec. Torej imamo v tem primeru enaka merila.

Sicer pa, a si že kdaj kakšnega indijanca vidu za kongresnika? :grrr :grrr

Blebetalo nestrpno nacionalistično!

Tom Cole, v politiki in senatorjev pa kar nekaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...poznaš Goli otok, da ne naštevam dalje...

Jaz nikogar ne silim da bi se strinjal z mano in prav tako ne pričakujem zasmehovanja zaradi svojega prepričanja...

Goli otok takrat ni več funkcioniral! Zasmehovanj pa se ne deli zaradi prepričanj, zaradi neumnosti, laganja in potvarjanja pa še kako upravičeno.

Pa malo pomislite za svoje gene nekaj rodov nazaj, če se vam ni vštulil kakšen cigan, švab, makaron in bog ne daj mogoče celo srb. Vprašte mamo, staro mamo, prababico, sam ahtite, da vas ne potolažijo, da bi lahko lajali :kva1:

Ker potem, če morajo biti že politiki neomadeževano čistokrvni arijski slovenci, ne vem če imate sploh pravico debatirati o politiki. :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinas v Sloveniji je lahko tujec prezident.V Ameriki v kateri vlada demokracija pa to nemore bit.Pa nemi plozat to SO srbska posla.

Bravo, Slovenščina na nivoju klenega Slovenca! Takšne rabimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blebetalo nestrpno nacionalistično!

Tom Cole, v politiki in senatorjev pa kar nekaj!

Ja, nestrpen sem, nacionalist pa tudi. To si štejem za +!

Thomas Jeffery Cole (born April 28, 1949) is the U.S. Representative for Oklahoma's 4th congressional district, serving since 2003. He is a member of the Republican Party. He is a Deputy Minority Whip. The chairman of the National Republican Congressional Committee (NRCC) from 2006 to 2008, he was, during his tenure, the fourth-ranking Republican leader in the House. As of 2010, Cole—a member of the Chickasaw Nation—is the only registered Native American in Congress.

No ja, priznam. Eden je vseeno.

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoj način življenja, razmišljanja ima različne življenske izkušnje...posledično ima svoje mnenje imaš ga tako ti kot jaz.

In prav je tako, to kar sem napisal je moje videnje nekega pol preteklega časa...seveda je tvoje diametralno drugačno ampak...jaz ne obsojam tvojega mišljenja, načina življenja, tvojega pogleda na neko tematiko...ko sva pri tem kaj ima moje razmišljanje s temo v kateri "debatirava"...jaz pač menim da ni prav da se je zgodilo da je lahko ministrski predsednik RS naroda, ki je pred kratkim zakrivil morijo pri nas in nam bližnjih deželah. Sploh nikogar ne prepričujem to je le moja percepcija teh dogodkov.

Ter ne nazadnje, res da je zate milo rečeno slabšalno biti "standardni oboževalec" JJ jaz menim da je on eden od posameznikov, ki so se nam pomagali odcepiti od bivše države kar je zame pač velika poteza. Saj če se ne bi končalo kot se je bi on ter vsi podobno misleči...pa kaj bi ti govoril saj si zelo razgledan človek...poznaš Goli otok, da ne naštevam dalje...

Jaz nikogar ne silim da bi se strinjal z mano in prav tako ne pričakujem zasmehovanja zaradi svojega prepričanja...

To kar si napisal sedaj sicer ne vem s čim ima veze in komu si odgovarjal. Zanimalo me je pa le tale tvoj ganjliv stavek: "...se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu...."

Iz tega kar si napisal je sklepati, da so leta 91 prišli Srbi in pobili več očetov tvojih prijateljev v vaši vasi. To izkušnjo nam objasni in razkrij pravo resnico, ki jo drugi ne vemo.

Vsakega človeka je škoda, statistika pa pravi takole:

Vojna za Slovenijo je, po do sedaj znanih podatkih, zahtevala skupno 76 žrtev: 19 na slovenski strani, 45 na strani JLA, 12 pa je bilo tujih državljanov....

Je pa izjemna tragedija če so bili velik del te devetnjasterice ravno očetje tvojih bližnjih in tako še nekako razumem tvoje sovraštvo do Srbov.

še nekaj žalostne statistike za primerjavo:

v letu 2000 je bilo na Slovenskih cestah zabeleženo 314 žrtevprometnih nesreč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je ravno do Vojvodine ali ima slovenski predsednik vlade srbske korenine ali ne, zaradi mene bi lahko bil tudi črn kot koln pa me to ne bi motilo. Če je človek na mestu, ki postavi dobro družbe pred svoje dobro, potem bi ga z veseljem podprl. No novoizvoljeni bodoči p.m. je v mojih očeh daleč od tega. Edina "uteha" je, da je malce manj slabša izbira od JJ. Tako pač gre demokracija

Najbolj me moti to, da se ta nova opcija poizkuša definirati kot levica. Pa ljudje božji, kaj ste vi nori? Prave levice v Sloveniji že dolgo ni več, ljudje pa volijo in volijo že kakšno desetletje stranke, kjer bi jih povsod drugod označili za desno kapitalistične in si mečejo pesek v oči, da bodo pa poskrbeli za socialo pa delovna mesta pa zdravstvo pa šolstvo. Dajte no!

Jebat ga, na pravo levico bo še treba počakati. V tem trenutku je ni. No mogoče je, ampak ljudje si je ne želijo, ker imajo lepo polno rit vsega, ali stvari, ali pa praznih obljub, očitno se da živeti tudi od slednjih.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"...se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu...."

Tu si sigurno mislil tistega Kosa, slovenca?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinas v Sloveniji je lahko tujec prezident.V Ameriki v kateri vlada demokracija pa to nemore bit.Pa nemi plozat to SO srbska posla.

Ustava RS

43. člen

(volilna pravica)

Volilna pravica je splošna in enaka.

Vsak državljan, ki je dopolnil 18 let, ima pravico voliti in biti voljen.

Zakon lahko določi, v katerih primerih in pod katerimi pogoji imajo volilno pravico tujci.

Zakon določi ukrepe za spodbujanje enakih možnosti moških in žensk pri kandidiranju na volitvah v državne organe in organe lokalnih skupnosti.

-------------------------------------------------------------------------------------

Kolikor vem, ima Janković slovensko državljanstvo tako, da lahko že enkrat nehate z idiotskimi nacionalističnimi pripombami in se raje skoncentrirajte na argumentirano kritiko Jankovića župana in Jankovića potencialnega mandatarja, saj je za to na voljo dovolj snovi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!