Skoči na vsebino

VOLITVE 2011


klimbra

Priporočene objave

Tu si sigurno mislil tistega Kosa, slovenca?!

Ne razumem sicer kaj si hotel sporočiti, a moj citat je citat nekoga drugega.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si napisal sedaj sicer ne vem s čim ima veze in komu si odgovarjal. Zanimalo me je pa le tale tvoj ganjliv stavek: "...se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu...."

Iz tega kar si napisal je sklepati, da so leta 91 prišli Srbi in pobili več očetov tvojih prijateljev v vaši vasi. To izkušnjo nam objasni in razkrij pravo resnico, ki jo drugi ne vemo.

Vsakega človeka je škoda, statistika pa pravi takole:

Vojna za Slovenijo je, po do sedaj znanih podatkih, zahtevala skupno 76 žrtev: 19 na slovenski strani, 45 na strani JLA, 12 pa je bilo tujih državljanov....

Je pa izjemna tragedija če so bili velik del te devetnjasterice ravno očetje tvojih bližnjih in tako še nekako razumem tvoje sovraštvo do Srbov.

še nekaj žalostne statistike za primerjavo:

v letu 2000 je bilo na Slovenskih cestah zabeleženo 314 žrtevprometnih nesreč.

LP

Če nočeš razumeti pač nočeš...menim pač da ne moreš enačiti tega če nekdo pride in ti ustreli svojca ali pa če se zgodi prometna nesreča...in ne ni se ti potrebno truditi da zame navajaš statistične podatke, ker tako kot res menim zate da si razgledan človek menim tudi zase. Imava pa vsak svojo percepcijo naše pol pretekle zgodovine ter diametralno drugačno mnenje o tem.

In ja poznem otroka, ki je zaradi morije Srbov brez očeta!

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nestrpen sem, nacionalist pa tudi. To si štejem za +!

Bladzo, je pri nas na Balkanu v resnici Bađo.

Mi je ravno do Vojvodine ali ima slovenski predsednik vlade srbske korenine ali ne, zaradi mene bi lahko bil tudi črn kot koln pa me to ne bi motilo. Če je človek na mestu, ki postavi dobro družbe pred svoje dobro, potem bi ga z veseljem podprl. No novoizvoljeni bodoči p.m. je v mojih očeh daleč od tega. Edina "uteha" je, da je malce manj slabša izbira od JJ. Tako pač gre demokracija

Najbolj me moti to, da se ta nova opcija poizkuša definirati kot levica. Pa ljudje božji, kaj ste vi nori? Prave levice v Sloveniji že dolgo ni več, ljudje pa volijo in volijo že kakšno desetletje stranke, kjer bi jih povsod drugod označili za desno kapitalistične in si mečejo pesek v oči, da bodo pa poskrbeli za socialo pa delovna mesta pa zdravstvo pa šolstvo. Dajte no!

Jebat ga, na pravo levico bo še treba počakati. V tem trenutku je ni. No mogoče je, ampak ljudje si je ne želijo, ker imajo lepo polno rit vsega, ali stvari, ali pa praznih obljub, očitno se da živeti tudi od slednjih.

Vidiš, tu sva pa na isti liniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja poznem otroka, ki je zaradi morije Srbov brez očeta!

Jaz jih tudi poznam veliko, pa zaradi tega ne morem obsojati Jankovića.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nestrpen sem, nacionalist pa tudi. To si štejem za +!

Neverjetno. No, te volitve so bile dobre vsaj za to, da znova ugotovim, koliko smo si ljudje med seboj različni in kakšen prepad je med nami. In koliko frustracij se pri tem sprošča. In kako ljudje niso sposobni preprostih logičnih sklepov, ker se jim preprosto ne da uporabljat možgane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih tudi poznam veliko, pa zaradi tega ne morem obsojati Jankovića.

Se strinjam ni kriv osebno Janković, ampak jaz pač NOČEM pozabiti tega kar se je zgodilo. Pač sovražim srbe kot narod pa kaj!!! V to mojo osebno prepričanje prav ne silim nikogar...vsak naj ima svoje mnenje o tem in naj ga pusti tudi drugim...sam sem pač tak...ni me pa potrebno prepričevati da narod ni nič kriv da so krivi posamezniki...SRBI so generator morije, ki se je zgodila na prostorih bivše Juge....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 12. October 2011 - 09:30

Nor?

Morda.

Ali pa nit - NE.

Zoki je "ziheraš" in nikakor ne hazarder!

V politiki je to sicer dvorezen meč - pa vendarle.

Je pa res, da je njegov "koncept" dela izredno ............ kako naj rečem ............... strikten ................ in ............... čmo al pa ne ............... daje rezultate.

Iz zafuranega Mercatorja............................. je naredil IMPERIJ!

Iz zaspane in v močvirje toneče Ljubljane........................................je naredil mesto vredno imena.

Sicer ne sam .................. to naj bo jasno, ampak je in ima sposobnosti ........................ vodenja ...................... in folk ga mal "rešpektira".

Glede na njegovo "ziheraštvo", je očitno skalkuliral, da je "pravi čas". Nedvomno ON ne bi skočil na glavo v prazen bazen. In očitno je, da gre na POLNO! In prav je tako. Če že.

Zakaj je moteč vsej konkurenci?

Ker bo - če bo:

- zreduciral Javno Upravo za 30% TAKOJ

- znižal plače Javni Upravi za 20% TAKOJ

- sklestil stroške aparata za 20% TAKOJ

- spet uvedel le 30 do 40 Občin v SLO

- zaustavil anarhijo na šubičevi

Kar pa najbolj moti VSE ali vsaj VEČINO, pa je njegova "pragmatičnost" glede plačila za opravljeno delo. In tu "kapo dol" - ima, če ima kje, popolnoma prav.

Se mi zdi, tako kot v Ljubljani, da ne bo prejemal "plače" kar tako, ampak glede na rezultate svojega dela. Isto bo zahteval od vseh ostalih. Tako od "menistrov", kot tudi od "posrancev" in ostalih, vele sposobnih stručkotov, ki le sisajo - na koncu pa, ko zajebejo - nikome ništa!

In bo šlo takole:

- če bomo naredili to in to

- če bo rast BDP taka in taka

- če se bo brezposelnost zmanšala za toliko in toliko

- .......................................

potem smo si "plače" zaslužili.

Če NE? Ja, jih pač nismo in jih NE bo!

Skratka, močno dvomim, da je Zoki "nor", ali da je "nasedel" komur koli.

V odzivih konkurence, pa je že zdaj zaznati "hudičev" strah. In očitno vedo koga ali česa se bojijo!

Rezultat 4.12.2011 zna biti za marsikoga veliko presenečenje.

In evo še prognoze:

- Zoki & co 27 do 30%

- SDS 14 do 18%

- Resetatorji 12 do 14%

- Desus 8%

- SD 7%

- SLS 6%

- SNS 5%

- vse ostalo

Edino le žal mi je mesta, ki bo po začetnem vzponu - spet zapostavljeno in ne bo več takega tempa zastavljenega razvoja.

Datum objave je čisto zgoraj.

So padale pripombe - v drugi temi - iz kere šalce sem šlogu!

Mislim, da je sedaj jasno.

Glede dejanskega stanja - pa mislim, da nam mora biti vsem jasno le nekaj.

- Nima veze ( vsaj bistvene ne ) kdo je zmagal

- Vsi so se pridušali in prisegali - da želijo dobro Državi in s tem državljanom

Pa da jih sedaj vidimo heroje.

še enkrat - v tem trenutku NI VAŽNO - ali ne bi smelo biti VAŽNO ....................... ČIGAV JE KDO.................... in v kateri stranki si GREJE RIT.

ČE SO VSAJ 80% RESNO MISLILI PRED VOLITVAMI.............................. se boid lepo zbrali okoli ZOKIJA in POTEGNILI VOZ V PRAVO SMER.

Če niso in so držali figo v žepu, pa se nam obetajo predčasne volitve v roku 6 mesecev!

Pa jih ne bo predlagal JJ in njegovi verniki.

NE.

Na osnovi pizdarij, ki jih bo po defoltu počela SDS in še kdo, bo parlament razpustil kar ZOKI sam in razpisal predčasne volitve.

Sem pa zeloooooo prepričan, da v tem primeru NOVI mandatar sploh ne bo imel težav z oblikovanjem "koalicije".

V tem primeru je mislim da jasno - kdo bo dobil ne 50+ ampa 70+.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se le še spomnim kdo je ne tako daleč nazaj pobijal v moji soseščini...sirote, ki so jim srbi ubili očete so mi preveč blizu....

...

In ja poznem otroka, ki je zaradi morije Srbov brez očeta!

No, iz sirot ki so ti preveč blizu si že prišel na nekega enega otroka, ki ga poznaš. Kako pa človeka še vedno imenuješ otrok ne vem. Saj mora biti ta "otrok" star vsaj 20 let, če je bil v času napada star 0 let.

So bile pa smrti vsaj nekaterih (štirje so bili civilisti) dokaj solidno maščevane s strani NATO:

http://en.wikipedia.org/wiki/Civilian_casualties_during_Operation_Allied_Force#Incidents

Ne gre se ali te hočem razumeti ali nočem. Nisi me prepričal. Tako kot vaš veliki vodja ne.

Niti me ni noben, ki je bil tokrat izvoljen v parlament. Vseeno pa upam na pozitivno presenečenje.

Isto bi upal če bi zmagala SDS. Le bojim se da bi njihovo delovanje šlo nekako bolj takole: "Za vse je kriva prejšnja vlada in komunisti". So že imeli svoj čas na oblasti in to v vrhuncu slovenskega in svetovnega gospodarskega vspona. Pa nisem zato takrat živel prav nič boljše, niti nisem imel višje plače, niti ni bilo lepše vreme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, iz sirot ki so ti preveč blizu si že prišel na nekega enega otroka, ki ga poznaš. Kako pa človeka še vedno imenuješ otrok ne vem. Saj mora biti ta "otrok" star vsaj 20 let, če je bil v času napada star 0 let.

So bile pa smrti vsaj nekaterih (štirje so bili civilisti) dokaj solidno maščevane s strani NATO:

http://en.wikipedia....Force#Incidents

Ne gre se ali te hočem razumeti ali nočem. Nisi me prepričal. Tako kot vaš veliki vodja ne.

Niti me ni noben, ki je bil tokrat izvoljen v parlament. Vseeno pa upam na pozitivno presenečenje.

Isto bi upal če bi zmagala SDS. Le bojim se da bi njihovo delovanje šlo nekako bolj takole: "Za vse je kriva prejšnja vlada in komunisti". So že imeli svoj čas na oblasti in to v vrhuncu slovenskega in svetovnega gospodarskega vspona. Pa nisem zato takrat živel prav nič boljše, niti nisem imel višje plače, niti ni bilo lepše vreme.

lp

Hmm res nočaš razumeti kaj sem hotel povedati kaj? Upam da debat ne jemlješ osebno...ja res osebno poznam le eno siroto, kot posledico takratne morije, ampak ko pomislim se me dotaknejo zgodbe vseh!!! Mhm in če si star 20,21,22...potem pač lažje razumeš da ti je nekdo ubil očeta, zaradi VELIKOSRBSKE ideje...pa daj nehaj res...to da jih je NATO postavil na realna tla pa nič hudega...še enkrat KDO je bil generator morije na prostorih bivše Juge? Ko so pa oni morili po bivših republikah je pa bilo vse ok ali kaj?

Pa bodi dovolj, če se strinjaš nehajva debatirati o tem ker imava pač različna pogleda na vse skupaj.

Se pa strinjam s tabo da bi morali iti naši predstavniki ljudstva že zdavnaj preko tega! Kljub temu da sem spet kot vedno volil SDS, ne morem mimo tega da se ne bi strinjal s tem da moramo gledati naprej. Vsi tisti, ki pa svojega mnenja nimajo in se spuščajo na tako oseben nivo (jajčeglavec.. .) pa se mi pač smilijo.

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje so se pa sneli tile, ki toliko vedo o "srbski moriji"?

Ali je kdo od njih videl, da so se na mrtvece podpisovali Srbi - al' kaj?

"Poznam enega otroka, k je..." kje si pa to slišal?

Od kake solatarice na tržnici?

______________________________________

JNA je bila sestavljena takrat iz pripadnikov vseh republik in samo totalni nacistični d**en

lahko smrt kogarkoli pripisuje nekemu narodu z enim samim ciljem: sramotiti Jankovića,

ne da bi se ob tem zavedal, da najbolj sramoti sam sebe, ker na veliko dokazuje svojo debilnost.

Poleg tega: med zadnjimi vsejugoslovanskimi manevri je zaradi nesreč bilo več mrtvih, kot

je bilo Butalcev med umikom JNA iz Butal, kar seveda janševiki še vedno razglašajo za

"osvobodilno vojno",

ki to po nobenih mednarodnih kriterijih sploh ni bila.

Niti slučajno ni bila VOJNA.

Toliko, da boste vedeli: največ mrtvih je Butalam prihranil v tem lokalnem spopadu

ravno Srb in to NIHČE drug kot Milošević, ki je preprečil v takratnem parlamentu

jugoslovanskim generalom, da s polno silo udarijo po Butalah. Nikoli ne bom

pozabil njegovih besed, ko je izvedel za naš izid referenduma:

"Ostavite Slovence nek idu u pičku maternu!"

in potem je zapovedal UMIK JNA iz SLO po načrtih narejenih v letu 1970, katere sem

med služenjem v vrhovnem štabu JNA imel priložnost videti od blizu. Poleg tega kasneje

ta načrt ni bil nobena skrivnost in je bil celo na predavanjih "iz predvojaške" znan kot

"Taktični umik JNA v primeru agresije iz severa".

Ali si predstavljate, kaj bi bilo, če bi JNA udarila tako kot na Hrvaškem?

Ne!

Ne predstavljate si niti pod razno!

Tako da dragi razni praznoglavi nacisti - povsem jasno je, da ne znate niti pisati slovensko

in posledično ne berete, ampak samo poslušate lažniva cigansko-vatikanska

predavanja med nedeljsko mašo in zato NIKOLI ne boste izvedeli resnice.

Zato ker ste raje verniki kot izobraženci.

Raje sramota slovenskega naroda kot ponos.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ni kriv osebno Janković, ampak jaz pač NOČEM pozabiti tega kar se je zgodilo. Pač sovražim srbe kot narod pa kaj!!! V to mojo osebno prepričanje prav ne silim nikogar...vsak naj ima svoje mnenje o tem in naj ga pusti tudi drugim...sam sem pač tak...ni me pa potrebno prepričevati da narod ni nič kriv da so krivi posamezniki...SRBI so generator morije, ki se je zgodila na prostorih bivše Juge....

Niso Srbi generator morije temveč je bilo to njihovo vodstvo, v sodelovanju elit iz drugih republik in tujih sil. Nedvomno 'Beograd' (beri srbska elita) nosi izjemno odgovornost za vojne na Balkanu v letih 1991-1999, saj so imeli v svojih rokah največjo vojaško moč, vsekakor pa za to ni odgovoren sleherni Srb na globalni ravni. Prav tako je tudi med Srbi kar nekaj žrtev zločinov, ki so jih zagrešili drugi.

Demoniziranje enega naroda, zaradi zločinov ene skupine iz tega naroda, je skrajno omejeno in logično pelje (v našem primeru) do naslednjega zaključka - Slovenci smo, glede na polpreteklo zgodovino, izdajalci in morilci. Ali smo res?

P.S.

297. člen KZ - Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti

  1. Kdor javno spodbuja ali razpihuje narodnostno, rasno, versko ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali spodbuja k drugi neenakopravnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

Počasi bom z opozarjanja prešel na podajo prijav, če se ne mislite umiriti s takšnimi. Motosvetovi moderatorji bi to morali že sankcionirati in/ali prijaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, je pri nas na Balkanu v resnici Bađo.

Sliš se dobr...Pridem k vam na Čevape!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

297. člen KZ - Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti

  1. Kdor javno spodbuja ali razpihuje narodnostno, rasno, versko ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali spodbuja k drugi neenakopravnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

Počasi bom z opozarjanja prešel na podajo prijav, če se ne mislite umiriti s takšnimi. Motosvetovi moderatorji bi to morali že sankcionirati in/ali prijaviti.

hahaha ti kr prijavljaj, sej ne rečem da si narobe ker si ga opozoril, ampak pred tem boš moral še koga drugega prijaviti, recimo:

Jelinčiča

vseh 150 njegovih strankarskih kolegov

Saškota

Ajdovkega župana....

sori ni dovolj placa, da jih bi vse napisal, pa tut časa nimam dovolj.

Od zmeraj so bili za probleme Slovencev krivi drugi, in zakaj še sedaj ne bi bili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm res nočaš razumeti kaj sem hotel povedati kaj? Upam da debat ne jemlješ osebno...ja res osebno poznam le eno siroto, kot posledico takratne morije, ampak ko pomislim se me dotaknejo zgodbe vseh!!! Mhm in če si star 20,21,22...potem pač lažje razumeš da ti je nekdo ubil očeta, zaradi VELIKOSRBSKE ideje...pa daj nehaj res...to da jih je NATO postavil na realna tla pa nič hudega...še enkrat KDO je bil generator morije na prostorih bivše Juge? Ko so pa oni morili po bivših republikah je pa bilo vse ok ali kaj?

Pa bodi dovolj, če se strinjaš nehajva debatirati o tem ker imava pač različna pogleda na vse skupaj.

Se pa strinjam s tabo da bi morali iti naši predstavniki ljudstva že zdavnaj preko tega! Kljub temu da sem spet kot vedno volil SDS, ne morem mimo tega da se ne bi strinjal s tem da moramo gledati naprej. Vsi tisti, ki pa svojega mnenja nimajo in se spuščajo na tako oseben nivo (jajčeglavec.. .) pa se mi pač smilijo.

Kako so ti pa potemtakem všeč Nemci in Italjani. Ti so pred tudi ne tako davnim pobili 95.000 Slovencev. V to kako so bili naši predniki pokristjanjevani se ne bom spuščal...

Se pravi po nedolžnem ubita srbska mati pa ni nič hudega. Zanimivo razmišljanje. Skušam razumeti, a najbrž bo težka. Resnica o razpadu YU pa ni le tisto kar si na hitro videl pri poročilih ali slišal na piru. In tudi naša osamosvojitvena vojna ni bila tako romantična kot jo hočejo prikazati. Čeprav nekateri verjamejo, da je vojno za Slovenijo dobil Janez Janša, ki je na JLA bruhal ogenj in iz pizde streljal rakete.

SO LJUDJE, KI HOČEJO STVARI VERJETI IN SO LJUDJE, KI HOČEJO STVARI RAZUMETI

In tu se med tema dvema tipoma človeka kontruktivna razprava brez osebne zamere konča. Adijo, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno. No, te volitve so bile dobre vsaj za to, da znova ugotovim, koliko smo si ljudje med seboj različni in kakšen prepad je med nami. In koliko frustracij se pri tem sprošča. In kako ljudje niso sposobni preprostih logičnih sklepov, ker se jim preprosto ne da uporabljat možgane.

Zakaj se gleda nacionalizem le kot na nekaj slabega. Ravno tega Slovencem manjka. In če nas bo lahko v čem dobro vodil Zoki, nas bo lahko v pozitivnem nacionalizmu, ki izhaja iz njegovih srbskih korenin.

Kar se tiče nacionalizma smo Slovenci šoloobvezni napram Hrvatom in Srbom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da je ta nacionalizem prišel do izraza v šele v tej kurčevi DEMOKRACIJI v bivšem režimu tega ni bilo čutiti.

P.S. Drgač smo pa vsi mi v tej temi mal iztrili iz prave smeri

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da je ta nacionalizem prišel do izraza v šele v tej kurčevi DEMOKRACIJI v bivšem režimu tega ni bilo čutiti.

P.S. Drgač smo pa vsi mi v tej temi mal iztrili iz prave smeri

Iztirili ravno ne - je pa šla debata v "nevarne vode".

Nacionalizem - kaj je že to?

A to, da je "mujo" v SLO manj vreden in dobi nižjo plačo za isto delo kot bi ga "Janez"?

A je to "pamflet" ko nek drug "Janez" ostale "Janeze" prepričuje, da jim bo "mujo" odžiral delo?

A je to, da "razni Janezi" nabijajo vsem drugim "Janezom", da "mujo" kao ne rabi Đamije v Ljubljani?

Kaj torej je nacionalizem?

Mislim, da je to ena zelo grda stvar - s katero "bebavi Janezi" ali kdor koli drug - navidezno poveličuje svoj mali "mozak" in ima na ta način občutek večvrednosti.

V večini primerov neupravičeno.

En zanimiv primer - glede nacionalizma.

V BIH imajo problem z nacionalizmom ....................... politiki.

Narod v vsakdanjih medsebojnih odnosih sploh ne.

Do trenutka, ko se vmeša politika.

Jebeš stroko in sposobnosti. Če nisi "naš" ne dobiš službe v tem delu Bosne. PIKA.

In za konec - poznam veliko Srbov, Hrvatov, Bošnjakov, Nemcev, Francozov, Avstrijcev, Angležev, švedov, Madžarov - ki so ne glede na nacionalnost LJUDJE.

Poznam pa tudi kar nekaj Slovencev, ki so sicer po nacionalnosti Slovenci - in to z veliko začetnico - so pa daleč od LJUDI.

In čisto za konec ............. kdor koli nam je že dal glavo na rame ( eni mislijo da je bil to g. Bog ) in tisto nekaj možganov v glavo, nam jih sigurno ni dal za to, da beremo rumen tisk in poslušamo župnika s prižnice ali naše poslance iz parlamenta. Imamo j, da z njo MISLIMO.

No ja - kakor kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

297. člen KZ - Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti

  1. Kdor javno spodbuja ali razpihuje narodnostno, rasno, versko ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali spodbuja k drugi neenakopravnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

Počasi bom z opozarjanja prešel na podajo prijav, če se ne mislite umiriti s takšnimi. Motosvetovi moderatorji bi to morali že sankcionirati in/ali prijaviti.

Fritz, s tvojim razmišljanjem se strinjam. Tudi sam nisem čistokrvni Slovenec, se pa tako počutim. Očetovih korenin in svojih sorodnikov na lijepoj našoj, pa se še zdaleč ne sramujem, ne tajim in ne skrivam.

Želim samo povedati, da ne more biti drugače, če so v časniku RKC - Družina, v času predčasnih volitev, klerikalci svojim faranom zapisali naslednje:

Na državnozborskih volitvah poskrbimo, da bo jug dokončno odstranjen iz javnega in političnega življenja.

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Slovenščina na nivoju klenega Slovenca! Takšne rabimo!

V deželi ćefuriji pišemo ćefursko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

297. člen KZ - Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti

  1. Kdor javno spodbuja ali razpihuje narodnostno, rasno, versko ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali spodbuja k drugi neenakopravnosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

Počasi bom z opozarjanja prešel na podajo prijav, če se ne mislite umiriti s takšnimi. Motosvetovi moderatorji bi to morali že sankcionirati in/ali prijaviti.

S tem se poplonoma strinjam, ampak nič karkoli se objavi na tem forumu ni javno!!!

pravila foruma:

"Forum Motosvet.com je zasebni forum, namenjen registriranim članom foruma. Registracija je brezplačna in popolnoma prostovoljna. Prav tako je prostovoljno sodelovanje in/ali objavljanje na forumu. Z objavo svojih sporočil se strinjate in se pri polni zavesti zavedate, da lahko le-te sprožijo takšne ali drugačne odzive oz. odgovore ostalih uporabnikov foruma."

Ker sem pa seveda pravila prečital v celoti se lahko ADMIN odloči in moja razmišljanja tudi izbriše.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

______________________________________

JNA je bila sestavljena takrat iz pripadnikov vseh republik in samo totalni nacistični d**en

lahko smrt kogarkoli pripisuje nekemu narodu z enim samim ciljem: sramotiti Jankovića,

ne da bi se ob tem zavedal, da najbolj sramoti sam sebe, ker na veliko dokazuje svojo debilnost.

Ko so se na tleh bivše Jugoslavije dogodili največji zločini, z malim začetkom v SLO, nato v HR in nato še v BIH, JLA ni več obstajala. To je takrat že bila srbska Miloševićeva vojska, sestavljena iz Srbov, Črnogorcev in Vojvodincev. Z izjemo kakšnega debilnega Slovenca.

Seveda pa se strinjam, da Janković nima s tem nič.

Sliš se dobr...Pridem k vam na Čevape!

Če osrednja Slovenija -Ljubljana ni na področju Balkana, potem si vabljen na čevape v balkanski del severovzodne Slovenije - štajerske.

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če osrednja Slovenija -Ljubljana ni na področju Balkana, potem si vabljen na čevape v balkanski del severovzodne Slovenije - štajerske.

Če bi pa tole prej vedu, se pa ne bi tko daleč vozu na čevape...Pridem z veseljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se poplonoma strinjam, ampak nič karkoli se objavi na tem forumu ni javno!!!

pravila foruma:

"Forum Motosvet.com je zasebni forum, namenjen registriranim članom foruma. Registracija je brezplačna in popolnoma prostovoljna. Prav tako je prostovoljno sodelovanje in/ali objavljanje na forumu. Z objavo svojih sporočil se strinjate in se pri polni zavesti zavedate, da lahko le-te sprožijo takšne ali drugačne odzive oz. odgovore ostalih uporabnikov foruma."

Ker sem pa seveda pravila prečital v celoti se lahko ADMIN odloči in moja razmišljanja tudi izbriše.

Lep pozdrav

To je vse lepo in prav ampak MS ima kakšnih 15.000+ članov, da ne omenjam tega, da sta Ustava RS in KZ verjetno nad pravili foruma. Ti lahko misliš kar hočeš, to ti nihče ne more odvzeti a javno razglašanje sovraštva do nekega naroda ni nekaj tako nedolžnega kot je nestrinjanje z določenim politikom in obsojanje istega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustava RS

43. člen

(volilna pravica)

Volilna pravica je splošna in enaka.

Vsak državljan, ki je dopolnil 18 let, ima pravico voliti in biti voljen.

Zakon lahko določi, v katerih primerih in pod katerimi pogoji imajo volilno pravico tujci.

Zakon določi ukrepe za spodbujanje enakih možnosti moških in žensk pri kandidiranju na volitvah v državne organe in organe lokalnih skupnosti.

-------------------------------------------------------------------------------------

Kolikor vem, ima Janković slovensko državljanstvo tako, da lahko že enkrat nehate z idiotskimi nacionalističnimi pripombami in se raje skoncentrirajte na argumentirano kritiko Jankovića župana in Jankovića potencialnega mandatarja, saj je za to na voljo dovolj snovi.

Pa to ti govorim naša ustava to dovoljuje. Ameriška,ki je demokratična za vzor drugim pa tega ne.in je edino pravilno,

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!