Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro (3. del)


Priporočene objave

Nehajte jamrat pa pejte raje sneg kidat!!!!!  :lol:

Raven prhajam z dvoriša k sem mal kudu. Brrrrrrrrr :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehajte jamrat pa pejte raje sneg kidat!!!!!  :lol:

Raven prhajam z dvoriša k sem mal kudu. Brrrrrrrrr :?

ce tale brrrrrrrrrr pomeni, de te zebe, si pa bl mal kidu :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehajte jamrat pa pejte raje sneg kidat!!!!!  :lol:

Raven prhajam z dvoriša k sem mal kudu. Brrrrrrrrr :?

ce tale brrrrrrrrrr pomeni, de te zebe, si pa bl mal kidu :lol: :lol: :lol: :wink:

Res ni blo glih ne vem kaj, sam mrzl je pa vseen. Kdaj s pa ti nazadne kidala :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ste imeli lepši dan kot jaz ko nisem še nič snega občutil!

sicer pa lopata tud men ne sede ravno v roke bo že april naredu moje februarsko delo! Do takrat so pa itak obvezne zimske gume pa dobri čevlji! :D

Lep večer in lahko noč čez kake 3 ure!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ste imeli lepši dan kot jaz ko nisem še nič snega občutil!...

Bil v avtu skoraj non stop :shock: in se vozu po snegu vec al manj non stop :evil: :x :evil: :!: :?: :idea: :roll: :arrow: :wink: :?

Na jugu je mnogo boljse :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud ŽE grem!NOČ!!!!-bo vsaj malo mira.

CHRIS: pobegnila si brez sledu, ne vem no, najprej mi vse slikce nalimaš, pol pa se kar odtihotapiš!!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro sončki, sem se prebudil v lepo jutro in opazil, da sem zopet starejši za eno leto, pol sem se pa spomnil da jih je za mano že 40 :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro še posebno tebi Marijan ! Še malo zaspan, sem še danes gledal roberrtove Motorcarse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč je treba še mal radio poslušat pa en film si zrolat! Lepo noč kot pravi Max v novi federaciji! Najbrž imaš kaj prste zraven da si vse na tekočem :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Lepo noč kot pravi Max v novi federaciji! Najbrž imaš kaj prste zraven da si vse na tekočem :twisted:

Dobro jutro :!:

He, hehe.... 8)

Hanzi res sem v bivsi Yugi, ampak seveda nimam nic z preobrazbo drzave in njene ureditve :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Lepo noč kot pravi Max v novi federaciji! Najbrž imaš kaj prste zraven da si vse na tekočem :twisted:

Dobro jutro :!:

He, hehe.... 8)

Hanzi res sem v bivsi Yugi, ampak seveda nimam nic z preobrazbo drzave in njene ureditve :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Lepo noč kot pravi Max v novi federaciji! Najbrž imaš kaj prste zraven da si vse na tekočem :twisted:

Dobro jutro :!:

He, hehe.... 8)

Hanzi res sem v bivsi Yugi, ampak seveda nimam nic z preobrazbo drzave in njene ureditve :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!