Skoči na vsebino

MNZ 2011 - Motosvetova novoletna zabava


Cufa

Priporočene objave

Tudi letos se bo zgodila……Motosvetova novoletna zabava.

Dobili se bomo v Rollbaru, ker smo tam skoraj doma, ker se imamo tam vedno fajn in ker so tam tako carski, da so ponudili možnost garažiranja motociklov do 11. ure naslednjega dne.

Okronali bomo tudi novo Motosvetovo motoristko leta.

KDAJ?

V petek, 9. decembra 2011 z začetkom ob 20. uri in zaključkom v jutranjih urah, ko zadnji omaga.

KJE?

Roll Bar – BTC – Ljubljana (nasproti Koloseja).

CENA?

Prijavnina za kart dirko bo 10 evrov.

Prijave pa zbiramo kar tulelele.

Če sem kaj pozabila, bo pa Bladzo korekturo čez usekal.

KART PRIJAVE:

Bladzo

blabla

Phantom

Marcc

Dr_Jakob

uros108

_N3jC_

stebo92

Tamau + podmladek

Sergini

dj stebo

Greeny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prou žal, da letos ne bom mogla pridt,ampak bom takrat ene dobrih 500 km proč, tko da res ne bo šlo :( Pa tko sm se že veselila. šmrc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ma kdo kak inovativen, ne izguljen in močno prepričljiv izgovor/argument/ ali kaj podobnega, kako prepričati ženo, da lohka grem?!?

sam ne mi zdej s takimi.. JA PA JO S SABO VZEMI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ma kdo kak inovativen, ne izguljen in močno prepričljiv izgovor/argument/ ali kaj podobnega, kako prepričati ženo, da lohka grem?!?

sam ne mi zdej s takimi.. JA PA JO S SABO VZEMI!

pridi z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ma kdo kak inovativen, ne izguljen in močno prepričljiv izgovor/argument/ ali kaj podobnega, kako prepričati ženo, da lohka grem?!?

sam ne mi zdej s takimi.. JA PA JO S SABO VZEMI!

reč da če ne prideš da te bom jest namlatu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..to se prav, da to velja za naslednje leto.. letos pa jo moram prepričat s črnim učom :bum: če ne bom šel....

:grrr

..neki druzga se bo treba spomnit... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA! :kva1:

.... zabava je izključno za MOŠKE!!!

lahko probaŠ povedat resnico.

Obstaja možnost, da bo z veseljem ostala doma in mela privat VIP žurko brez tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi z motorjem.

That's what I do...

reč da če ne prideš da te bom jest namlatu...

Pa jst tud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc, uporabi podobno taktiko kot jaz za pot v Bosno.

Uleti domov in ji povej, da gresta skupaj na žurko motoristov 9.decembra. Omeni ji, da se bo tam dirkalo z go-carti, pilo in nakladalo. Kot adut pa ji razloži, da bodo v glavnem tam moški (ne pozabi omeniti Murija). Če boš znal pretiravati, bo te na koncu prosila, če greš lahko sam.

Pa srečno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

js sem mojo že prepričal.Probi takole:

K njej pod kovtr zlezi,ji daš enga lubčka in malo pocartaš.Potem pa začneš,bubek moj......in na koncu pristaneš na dogovoru da greš v nedeljo z njo k tašči na južno :D .

Tako js lahko grem.Zdaj me pa zanima če bi se lahko k kakšni skupini pridružil na poti proti LJ.Js bi šel z motorjem.Ne poznam nobenega,tako da mi ni za iti če bom sam za šankom sedel :doze: .Tako da lepo prosim če bi lahko zraven katerih,dam za rundo :drunk: .

Prosim,če bi se me kdo usmilil.

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

js sem mojo že prepričal.Probi takole:

K njej pod kovtr zlezi,ji daš enga lubčka in malo pocartaš.Potem pa začneš,bubek moj......in na koncu pristaneš na dogovoru da greš v nedeljo z njo k tašči na južno :D .

Tako js lahko grem.Zdaj me pa zanima če bi se lahko k kakšni skupini pridružil na poti proti LJ.Js bi šel z motorjem.Ne poznam nobenega,tako da mi ni za iti če bom sam za šankom sedel :doze: .Tako da lepo prosim če bi lahko zraven katerih,dam za rundo :drunk: .

Prosim,če bi se me kdo usmilil.

LPM

jest tut nobenga ne poznam..tko da lahk skup kak pir spijeva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem,če me bo kdo povabil zraven ali ne.Bom pa eno pijačo spil in šel nazaj,jebat ga.

Biker 77 in živnorc lahko gremo skupaj če hočeta?

LPM

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

js sem mojo že prepričal.Probi takole:

K njej pod kovtr zlezi,ji daš enga lubčka in malo pocartaš.Potem pa začneš,bubek moj......in na koncu pristaneš na dogovoru da greš v nedeljo z njo k tašči na južno :D .

Tako js lahko grem.Zdaj me pa zanima če bi se lahko k kakšni skupini pridružil na poti proti LJ.Js bi šel z motorjem.Ne poznam nobenega,tako da mi ni za iti če bom sam za šankom sedel :doze: .Tako da lepo prosim če bi lahko zraven katerih,dam za rundo :drunk: .

Prosim,če bi se me kdo usmilil.

LPM

Saj ne boš edini z motorjem tam, vsaj še trije bomo prišli :grim , če ne bo ravno vse belo po cesti.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud nobenga ne poznam

(dokler ne da za rundo)

tko da bom nekje ob šanku, garantirano.

če ne bo ravno vse belo po cesti.

LP Robert

Če pa bo vse belo, pa prideš s Tomosom... Jst pa tko k vedno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot lani pridemo tudi letos...če bo pou tok fajn kt lani in še prej, bo spet noro hehe... :D Upam, da bom spet v kakem članku :D

upam da ne v črni kroniki na 24 kur ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa noben noče poznat, ker ve, da bom za kavo fektu :cry: ... spet :P ... zbiram prednaročila za :kava:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ma kdo kak inovativen, ne izguljen in močno prepričljiv izgovor/argument/ ali kaj podobnega, kako prepričati ženo, da lohka grem?!?

sam ne mi zdej s takimi.. JA PA JO S SABO VZEMI!

Reči ji jaz grem adijo, pa lubčka ji ne pozabi dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!