Skoči na vsebino

MNZ 2013 - Motosvetova Novoletna Zabava 2013


Cufa

Priporočene objave

Zapišite na koledar – 7. decembra bo v Rollbaru (BTC, Ljubljana) na sporedu Motosvetova novoletna zabava.  

 

Da ne bo zmanjkalo adrenalina, boste tudi letos lahko merili moči v dirki s karti (zadnje prijave ob 20. uri, prva dirka pa že uro kasneje, lahko pa se pofočkate tudi v tejle temi.)

 

Na letošnjem MNZ-ju bomo razglasili zmagovalca nagradne igre Fotografija za avanturo.

 

Tudi leto se bomo potrdili in vsem, ki boste prišli na zabavo z motorji, uredili možnost garažiranja motocikla do naslednjega dopoldneva – da se ne bi na cesti v zgodnjih jutranjih urah zgodila kakšna neumnost zaradi preutrujenosti.

 

Torej – 7. 12. Od 20. ure dalje v Rollbaru nasproti Koloseja – žur do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boste tud men uredili eno klopco,da bom lohk ležu pa mel nogico podloženo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boste tud men uredili eno klopco,da bom lohk ležu pa mel nogico podloženo :)

 

Al pa če bi kar posteljo dal na kolesa pa bi te tja prišlepal...lahko tud s KTM... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa kdo z Uralom prijavi. :)

Ja ne vem ,mogoče,ne vem kakšna imajo pravila in za koga veljajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno pridem :krneki:

No ti boš pa zraven mene ,pa če me bo kdo hotu brcnt v kolen mu boš čelno stisnu :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pridem na eno pivo, pa mi je čist vseeno če mi mama ne bo pustila, cuz` I`m gangsta :ninja:  :P

 

Zdej zdej ti bo pajkica svetovala da si punco najd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti boš pa zraven mene ,pa če me bo kdo hotu brcnt v kolen mu boš čelno stisnu :P  :lol:

 

čelnu bom unga, k te bo faliu :P ... ker če bo tvoj kolen faliu, bo mene brcnu u glavo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boste tud men uredili eno klopco,da bom lohk ležu pa mel nogico podloženo :)

 

A nis že zadost ležu :hmm:  Akcija, miško :xx: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki se boste pripeljali z BMW motorjem, dobite 1L olja gratis (že rabljenega, ampak ni panike BMW vse požre)! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki se boste pripeljali z BMW motorjem, dobite 1L olja gratis (že rabljenega, ampak ni panike BMW vse požre)! :ninja:

 

 

...a olivnega ????  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki se boste pripeljali z BMW motorjem, dobite 1L olja gratis (že rabljenega, ampak ni panike BMW vse požre)! :ninja:

 

Ne prepevaj! Olje je za tiste z Versačiji al pa Ktm-jčki. Ta drugim manjka še sape v hladilnik.

 

Rabljeno olje naj bo za solato :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki versaćijev ne hodijo na takšne prireditve, je nevarnost politega olja z bemflov prevelika.

Pridi, pridi, da te malo "objamem"  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!